Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצ'ריה מומלצת באיזור חיפה והקריות

SECTOR
שימו לב! השרשור הזה בן 3903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי ג'אנטים לאחרונה בשביל הסיויק שלי (R15) וכרגע אני מחפש צמיגים בשבילה 195/55/R15 מה שנותנים לי לירשום ברישיון,

עכשיו מישהו מכיר פנצ'ריה זולה באיזור? והכי חשוב איכותית? אני לא מחפש להשקיע בצמיגי איכות!

בתודה מראש

יהונתן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פנצ'ריה סבבה שעובדת כבר המון שנים בחניון של לב המפרץ הכביכול "תת קרקעי". (שכחתי איך קוראים לה ואני לקוח קבוע...איזה בושה!)

מחירים סבבה ושירות טוב.

שבת שלום !

Renault Megane 1997 1.6L RT Manual

אלופים במוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גם באצטדיון. בקריית חיים ,צמיגי הודייה מומלץ

צמיגי מילר בצומת קרית אתא לכיוון קרית אתא, גם שירות וגם מחיר.

כמו כן הייתי ממליץ להתרחק מהפנצ'ריה בגרנד קניון,(***נמחקו תיאורים מיותרים שמהווים בסיס איתן לעניין לשון הרע המה שממילא לא הובאו להם סימוכין****).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מה אתם אומרים על "צמיגי איוב" (מול קניון לב המפרץ איפה שיש סדנא לשיפורי ג'יפים הוא הביא לי הצעה של צמיגי ננקנס (שדוקא ניראים לא רע) עם 4 שנים אחריות כולל הרכבה ב1150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי שם את החיים שלי בידי צמיג סיני. מצטער.

אבל איכשהוא תמיד אנשים מעדיפים שיהיו ג'אנטים יפים במאות או אלפי שקלים, אבל ישימו צמיג גרוע כדי לחסוך 300 שקל.

בכל מקרה אתה יכול לקנות צמיגי GOODYEAR בפנצ'רית צמיגי בזק, ליד תחנת הדלק דור ומינימרקט ספיד בקרית חיים.

אני לקוח שלהם כבר 7 שנים.

מחיר לדוגמא? רביעית 175\14 של GOODYEAR עלו לי 1000 ש"ח.

אני מניח שצמיג כמו שלך יעלה 1200-1300.

בא לך לנסוע על ננקנג בשביל 150 שקל חיסכון?

תאמין לי שביום שיצא לך פרונקל על הצמיג, ואתה תגיע ותגלה ש"במקרה" האחריות לא מכסה על זה, או כשאתה תחליק עם הצמיג העלוב הזה על הכביש - אתה ממש תתגעגע ל-150 שקל האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"צמיגי בזק" לא פועלים בשבת ומחירים ממצועים לפי המידה, של יצרנים שונים תוכל לראות באתר www.tires4u.co.il

"צמיגי פרויד" שהומלצו קודם, שייכים גם לרשת הזאת ובקש שם את שי או את חיים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, אני לא מבין למה אתה ממליץ על אתר TIRES4U.

המחירים שם פשוט מזעזעים.

הצמיגים שאני קניתי ב1000 ש"ח לרביעיה עלו שם 1300 ש"ח.

ז"א שאם אתה מסתכל באתר, אתה עוד עלול לחשוב שקיבלת דיל טוב אם מכרו לך ב-1200 ש"ח, בזמן שעשו עליך אחלה סיבוב.

בכל מקרה - GOODRIDE היא חברה סינית ששמה אמור לבלבל אותך עם GOODYEAR.

זה בערך כמו טלוויזיה של טושיבי מול טושיבה, או נעלי מייקי מול נייקי. אני חושב שאתה יודע בדיוק מה ההבדל.

סינים=דרעק. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע לא טענתי שהמחירים באתר זה הנם הזולים ביותר, אלא מהוים מחיר ממוצע שממנו ניתן להשוות בין צמיגים מיצרנים שונים.

יש צמיגים של יצרנים מסוימים שבאתר זה הנם כן מהזולים שניתן להשיג ויש כאלו שלא.

נכון לעכשיו זה האתר אינטרנט היחידי בישראל עם נתונים על צמיגים ומחירון (של הרשת) עבורם.

אני עצמי רכשתי צמיגים אצל אחד מצמיגאי רשת זאת (בהרצליה) ולהפתעתי שלמתי על 4 הצמיגים פחות ממה שהופיע באתר זה.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי שם את החיים שלי בידי צמיג סיני. מצטער.

אבל איכשהוא תמיד אנשים מעדיפים שיהיו ג'אנטים יפים במאות או אלפי שקלים, אבל ישימו צמיג גרוע כדי לחסוך 300 שקל.

בכל מקרה אתה יכול לקנות צמיגי GOODYEAR בפנצ'רית צמיגי בזק, ליד תחנת הדלק דור ומינימרקט ספיד בקרית חיים.

אני לקוח שלהם כבר 7 שנים.

מחיר לדוגמא? רביעית 175\14 של GOODYEAR עלו לי 1000 ש"ח.

אני מניח שצמיג כמו שלך יעלה 1200-1300.

בא לך לנסוע על ננקנג בשביל 150 שקל חיסכון?

תאמין לי שביום שיצא לך פרונקל על הצמיג, ואתה תגיע ותגלה ש"במקרה" האחריות לא מכסה על זה, או כשאתה תחליק עם הצמיג העלוב הזה על הכביש - אתה ממש תתגעגע ל-150 שקל האלה.

היתקשרתי והוא אמר לי 1700 שקל!!! כולל עבודה! שזה ממש יקר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...