Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש יבואן של Audison בארץ

שימו לב! השרשור הזה בן 5886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חבר פורום חדש !

לא מזמן רכשתי כבל rca של Audison מסדרה הגבוה אבל נרא לי ששילמתי יותר מדי !

בעייה שאני רוצה עוד אחד כזה. החברים ששמעו אצלי רוצים גם ו בגדלים שונים שחנות לא מוכר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם שמעו אצלך את הכבל RCA ?

איך זה ?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שידוע לי זה אותו יבואן שמייבא לארץ את HERTZ אקליפס ואודיסון, והוא נמצא איפה שהוא במושב ליד פתח תקווה, אבל הוא לא מתקשר עם אנשים פרטיים אלה רק דרך הדילרים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור קוראים דרור

הוא לא עובד ישירות עם "לקוחות פרטיים" רק דרך חנות סוכן או משהו

עם תיהיה מעוניין אני ייתן לך תמספר של המתקין שלי שהוא מחובר היטב ליבואן ומאמין מאוד שהוא ייצליח לסייע לך!

דבר איתי ב ה.פ !

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שידוע לי זה אותו יבואן שמייבא לארץ את HERTZ אקליפס ואודיסון, והוא נמצא איפה שהוא במושב ליד פתח תקווה, אבל הוא לא מתקשר עם אנשים פרטיים אלה רק דרך הדילרים שלו.

אז בגלל זה הם כל כך OVERPRICED בארץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם שמעו אצלך את הכבל RCA ?

איך זה ?

ישבנו באוטו איזה חצי שעה (אזנה) רק אחרי זה חיברנו כבל חדש . עשינו את זה בעוד רכב ו ב3 מערכות ביתיות בשביל כיף והתוצאה פשוט Perfect !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנות יכולה להזמין בגדלים שונים, מאיפה אתה?

כן זה נכון אבל אני לא מעוניין לאזמין מבן אדם אזה כי הוא כבר עשה יותר מדי כסף עלי ועל אמונה שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל RCA של אודיסון עולה בין 150 ל500 ש"ח תלוי בדגם ,

אני לא מאמין שהוא לקח לך 800 ש"ח

אם אתה חושב שהוא גנב אותך גש לחנות אחרת אם תקבל את אותו המחיר מהחנות השניה גש לחנות הראשונה ותרכוש ממנו לדעתי

או שפשוט תרכוש בחנות השניה :]

היבואנים לווא דווקא יתנו מחירים יותר טובים מסיבה אחת פשוטה - הם לא רוצים להרוס את השוק של עצמם

לפני מספר שנים הלכת ליבואנית מוצרי אודיו לרכב התעניינתי במוצר מסויים הם נתנו לי מחיר לצרכן וחנות הביאה לי מחיר בעשרות אחוזים נמוך יותר - נקודה למחשבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל RCA של אודיסון עולה בין 150 ל500 ש"ח תלוי בדגם ,

אני לא מאמין שהוא לקח לך 800 ש"ח

אם אתה חושב שהוא גנב אותך גש לחנות אחרת אם תקבל את אותו המחיר מהחנות השניה גש לחנות הראשונה ותרכוש ממנו לדעתי

או שפשוט תרכוש בחנות השניה :]

היבואנים לווא דווקא יתנו מחירים יותר טובים מסיבה אחת פשוטה - הם לא רוצים להרוס את השוק של עצמם

לפני מספר שנים הלכת ליבואנית מוצרי אודיו לרכב התעניינתי במוצר מסויים הם נתנו לי מחיר לצרכן וחנות הביאה לי מחיר בעשרות אחוזים נמוך יותר - נקודה למחשבה .

אתה צודק באתחלה הוא ביקש 800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומאיפה לי שהוא לא אחד הספקים של היבואן?

:)

מי כבר יכול "לשמוע" כבל RCA?

הכל בעירבון מוגבל :)

RCA זה RCA

הוא לא משנה את הצליל.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בגלל זה הם כל כך OVERPRICED בארץ...

אתה טועה ובגדול! לדוגמה מחיר של סט הי אנרג'י בבריטניה

http://www.caraudiodirect.co.uk/hertz-hienergy-1653-p-6138.html?cadid=7a5006514524db70d672850f511a9a20

230 פאונד - שזה בחישוב גס כמעט 1800 ש"ח - סט כזה בארץ ניתן להשיג יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...