Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימון ולא "אימון" ראלי - תל צפית 7/3/08

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 5863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום

הכותרת אומרת אימון ולא "אימון" וזה אומר הכל.

לפעמים מספיקות בחיים כמה שעות של נחת, כמה שעות של כייף ועשייה של משהו שאוהבים ונהנים ומשהו שעושים ונהנים ממנו,

מבחינתי לפחות זה ספורט מוטורי באופן כללי וראלי או ניווט בראלי באופן ספציפי יותר.

אני יודע שיש כאלו שמאד קשה להם להבין איך אני נהנה מכל הקטע של הניווט או לפחות איך אני לא מרגיש כמו איזה נהג מתוסכל

(תאוריית שופט הכדורגל , מכירים...? ) ולכן אני מנווט , אז זהו שממש לא.

את ההחלטות שלי בנוגע לניווט עשיתי מזמן ואני ממש לא מצטער עליהן, נהפוך הוא, אני מאושר מהן, ביחוד מכל הקטע הזה של הניווט.

אתמול אחר הצהריים צלצל הפלאפון הנייד שלי ומעברו השני של הקו היה אילן אהרון. אני בטוח שלא כולכם מכירים אותו אבל הוא נהג

ראלי בארץ ושאל באם אוכל לשבת בכסא הימני באימפרזה שלו בזמן שהוא נוהג. כמובן שהוא התכוון שאנווט לו באימון הראלי שנערך

היום בדרום הארץ , וכשאני כותב אימון אני באמת מתכוון לאימון ולא "אימון" .

נעם היימן , איש הבאחות והג'יפים מארגן מזו תקופה אימוני ראלי קלילים שבהם פשוט מגיעים עם מכונית הראלי , הוא סוגר קטע שביל ב"חור"

כלשהו בארץ , מארשלים מוצבים לאורך השביל, ממש כמו בראלי ובמשך חלון זמן של מספר שעות כל צוות עולה בצורה מסודרת כמה

פעמים שהוא רוצה, ללא לחץ, ומתאמן, שוב כמה פעמים שהוא רוצה. רעיון נחמד לאימון ראלי שנותן תמורה הוגנת מאד לכיס ולכייף .

אחרי שהבנתי מאמיר, הנהג הקבוע שלי מקבוצת גמליאל, שאנחנו לא משתתפים ואין לו בעיה שאשב עם אילן באימון הודעתי זאת לאילן

חגיגית והנה מצאתי את עצמי בשמונה בבוקר בתחנת הדלק בכביש שש מחכה עם כוס קפה הפוך ביד ורון בלב.

אחרי שאילן הגיע עם הגברת בכחול לבן התחלנו להדרים והגנו לשטח הכינוס. אוירה חמימה קיבלה אותנו ולזה לא רק בגלל השמש מלמעלה ,

אולי משהו שקשור בהפשרת היחסים הקלילה באוכלסיית הראלי בארץ ואולי לא...בכל מקרה , כיוונתי את חגורות הבטיחות בכסא שלי ,

הידקתי אותן למקומן כמו שאני אוהב ויצאנו להכין את ה-NOTES , מסתבר שמהר מאד התחברנו כי אילן מנווט באותה השיטה כמו אמיר

וכמוני והכל זרם , המחברת החלה להתמלא בסימני דרך, ממש כך, בבוקר החלטתי כי היום אני מחליף חלק מהמילים ב-NOTES לסימנים,

אימון ראלי כבר אמרתי ? אז צריך להתאמן גם בזה (זלמן אמר שזה הרבה יותר טוב ומי אני שאתווכח ? )

תשע הקילומטר שנועם בחר עבורנו הסתיימו ואנחנו לאחר תדרוך קצר מוכנים לצאת לדרך.

החשש מהלא נודע נעלם מהר מאד, ביחוד כאשר נועם החל לספור לאחור והנה אני מקריא לאילן – חמש, ארבע , שלוש , שתיים , אחד ובום...

אנחנו עפים קדימה (אימפרזה טורבו , זוכרים ? ) פנייה שמאלית מהירה וקטע ישר קצר מביאים אותנו לקטע סלעי קצת יותר , הרגל של אילן

ברצפה ואנחנו מתקרבים לפניית היירפין שמאלית עם ירידה , העברת משקל והנד-ברייק והסובארו ממשיכה לטוס, עוברים שביל בסמוך לשדה

ומשם בין עצים לקטע מאד מהיר , הסובארו עפה , עפה באויר ואני באותו הקצב מקריא את הפניות ומה שבינהן , חולפות כשבע וחצי דקות

ואנחנו חולפים על קו הסיום , השעון אומר שהיינו מהירים אבל לא מהירים מספיק וזה בדיוק היתרון של אימון כזה, ממשיכים מיד לקו הזינוק

ויוצאים לקטע נוסף . תשע קילומטר מאוחר יותר והשעון איבד כעשרים שניות . לאחר הקטע השלישי נותנים לאימפרזה לנוח ולהתקרר ואנחנו

מחדשים את מאגר הנוזלים בגוף , לוקחים אויר ואחרי כרבע שעה יוצאים לשלושה קטעים נוספים, מסתבר שהשעון של נועם מתלהב בדיוק

כמונו ואילן מוריד עוד ועוד שניות . סוסים ופרות שהפריעו לנו בחלק מהזמן לא גורעים לרגע מהכייף, החוויה וזמן האימון הולך ומסתיים.

השעה שתיים בצהריים מגיעה וזה הזמן להיזכר שיש גם משפחה . מסיימים את האימון עם הרבה זיעה , חום ובעיקר חיוך ענק והרגשת הנאה .

איך כתבתי פעם ? לפעמים צריך כמה שעות של נחת , כמה שעות של הנאה ועשייה של משהו שאוהבים .

באימון עצמו את הזמן הטוב ביותר קבע אלי אלבג עם הסובארו-פרודרייב שרכש לאחרונה וכנראה שם את עצמו גבוה ברשימת הנהגים שיבלטו

בתקופה הקרובה. הרבה יגידו שזה האוטו, יכול להיות, אבל אלי נוהג נהדר, חזק ואוטו לבד לא מספיק .

זהו, נגמר אימון הראלי, שבת שלום.

אני ממש מצטער על איכות התמונות , הצלם האישי שלי היה חייב להיות בבית-ספר היום ופיספס את האימון...:-(

דובי מילר

m_07032008.jpg

m_07032008(003).jpg

m_07032008(004).jpg

m_07032008(005).jpg

m_07032008(006).jpg

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

דובי כמה משתתפים היו באירוע? אני שמח שאתה מתחיל להפנים מה שאני אומר לפעמים:twisted: מקווה שיהיו עוד אירועים, ושכמה שיותר חברה יוכלו להתאמן ולהנות.

המשיכו לנהוג בזהירות זלמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זלמן ערב טוב

באימון היום היו 7 מכוניות, אם אני סופר נכון והיה ממש מעולה באופן אישי .

לא יצא לי לנווט הרבה בזמן האחרון מהרבה סיבות וזו היתה ממש הזדמנות מעולה להוריד חלודה ולהשתפשף.

כן, מכיוון שמדובר באימון לא מחייב החלטתי להשתמש בעצה שלך ואת חלק מהמילים ב-NOTES , "שמיים " למשל - סימנתי ככה - "^" וזה הלך טוב.

מסתבר שלדברים טובים מתרגלים מהר.

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

כן, מכיוון שמדובר באימון לא מחייב החלטתי להשתמש בעצה שלך ואת חלק מהמילים ב-NOTES , "שמיים " למשל - סימנתי ככה - "^" וזה הלך טוב.

מסתבר שלדברים טובים מתרגלים מהר.

דובי

מסתבר שבסוף יוצא משהו טוב מזלמן...

:twisted:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, הפעם כשהיה בארץ, לא יצא לי להיפגש איתו, אבל בכל פעם שהוא כאן אני נפגש איתו ובמחיר של קפוצ'ינו כפול אני זוכה בשיעור חדש בתורת הניווט .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היה חם ומגניב

דובי אני שמח שנהנת, אני הייתי המארשל האחרון שנתן לכם את זמן ההקפה.

נתראה באימון הבא,

אלון.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה.

וזו באמת הזדמנות מצויינת להגיד תודה ענקית לכל המארשלים שהיו בשטח "אכלו" קצת אבק ובעיקר מזג-אויר קייצי אמיתי .

אז תודה

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה באמת אימון מצויין, למרות שלילה לפני האימון הקפיצו את אחי לסגור שבת (ככה זה כשאתה חייל) ועשיתי את האימון בתור ספרינט... אימון נהיגה נטו.

מסלול צפוף וטכני יחסית למה שהיכרתי עד עכשיו, נדרשה הרבה תשומת לב על מנת לא לרדת לשוליים שהיו חלקלקים בגלל עשב ירוק.

כמובן תודה לנעם והמרשלים על עוד אימון מושקע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...