Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חוברת הוראות של פיונייר 560MP

שימו לב! השרשור הזה בן 5893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מערכת פיונייר מסוג:

DEH-P560MP

ואני מחפש להוריד את חוברת ההוראות שלה.

חיפשתי באתר פיונייר ישראל הוא אומר לי לרשום את הדגם וזה לא מוצא את החוברת ההוראות.

חיפשתי באתר האמריקאי ומצאתי אבל אני מנסה להוריד את הקובץ ולא מצליח.

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בגוגל ותראה שאכן יוצר פעם דגם כזה.

לא מצאתי את החוברת שלו ..

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי גם לדגם דרך האתר האמריקאי ויש בעיה בטעינה שלו

אני ממליץ לך לנסות להתקין את האקרובט עם הקישור שיש שם

ואם זה לא עוזר , תנסה לפתוח את הדף ב maxton או ב firefox

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק הזה שולח אותך ל PDF שנפתח יופי

אתה יכול לחפש עוד שנים בפיוניר ישראל, הדוקומנטציה בארץ ביזיונית, לרוב. כי לרוב, זה לא מעניין פה אף אחד.

בהצלחה,

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם EXPLORER וגם FIREFOX הקובץ נפתח במהירות .

הבעיה היא לא בדפדפים כמעט כל דפדפן יודע איך לפתוח קובץ PDF השאלה היא אם יש לך את חבילת מיקרוסופט אופיס במחשב .

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...