Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיכוב רשיון על ידי בוחן תנועה

הנסיך.
שימו לב! השרשור הזה בן 5868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחובבי הרכב באשר הם

היום בבוקר בדרכי הקצרה לעבודה עוכבתי על ידי שוטר שהחליט לתור אחר שינויי מבנה באוטו שלי.

לאחר חיפוש מדוקדק הוא החליט שהצמיגים האחוריים שלי שחוקים ושמהמנוע נוזל שמן, לפיכך הוא השאיר את רשיון הרכב שלי אצלו ונתן לי פתק שאומר שיש לי 48 שעות לתקן את הליקויים.

לא שמתי לב לזה, אבל מסתבר ש48 זה בשבת, ולתקן את האוטו לפני שבוע הבא לא תהיה לי הזדמנות, לפיכך השאלה -

האם אפשר להאריך את תוקף הרשיון הזמני?

האם חובה עלי לתקן את הליקויים במוסך - להציג אישורים \ קבלות על התיקון?

למישהו יש ניסיון בכאלה מקרים?

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע אם למישהו יש מידע יותר קונקרטי בנוגע לשאלות שלי למעלה....

oo==00==00

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בר מזל

לפחות קיבלת 48 שעות לתקן ליקויים.

לפני כחודש נעצרתי לביקורת ע"י ניידת בדיקות בדרכים.

לאחר הבדיקה עמדתי בתור לקבל את הרשיונות (אצלי הכל תקין) והתברר שעל צמיגים שחוקים הם פסלו לאדם שלפני את הרישיון והורו לו להזמין גרר. מרחק 500 מטר משם יש פנצ'ריה והבחור התחנן שיתנו לו להגיע עד לשם - לא הסכימו.

הוא לא חייב לתת לך ארכה וגם לא נראה לי שיש סיבה הגיונית לתת.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי משלם עוד 50 שקל ומבקש מעובד הפנצ'ריה לבוא לאוטו להחליף את הצמיגים, ושהשוטרים יאכלו את הקובע, רק לא להזמין גרר.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי משלם עוד 50 שקל ומבקש מעובד הפנצ'ריה לבוא לאוטו להחליף את הצמיגים, ושהשוטרים יאכלו את הקובע, רק לא להזמין גרר.

יש לך בכלל מושג מה זה להחליף רביעיית צמיגים בשטח?

לפי דעתי במקרה שדובר היה טעות בשיקול הדעת של הבוחן, היה צריך לאפשר לבחור להחליף בפנצ'רייה הסמוכה.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש מושג איך אני מאריך את התקופה האמורה?

אין לי מצב שהאוטו יהיה מוכן - לא היום ואולי גם לא מחר.

רון.

oo==00==00

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ,קיבלת הורדה מהכביש ,ואישור תנועה זמני לנסיעה למוסך ,תבדוק עם משרד הרישוי ראשית

במקרה של הורדה עליך לגשת למשרד הרישוי להוצאת כפל רשיון ,ולערוך מבחן רישוי מחדש,את ההארכה לתיקון הליקויים תקבל במכון הרישוי

עד אז הרכב יצטרך לנוע על גרר

במקרה ואין הורדה ,עליך לפנות אל הבוחן שלקח את רשיונך בבקשה להארכה

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ,קיבלת הורדה מהכביש ,ואישור תנועה זמני לנסיעה למוסך ,תבדוק עם משרד הרישוי ראשית

במקרה של הורדה עליך לגשת למשרד הרישוי להוצאת כפל רשיון ,ולערוך מבחן רישוי מחדש,את ההארכה לתיקון הליקויים תקבל במכון הרישוי

עד אז הרכב יצטרך לנוע על גרר

במקרה ואין הורדה ,עליך לפנות אל הבוחן שלקח את רשיונך בבקשה להארכה

יגאל

היי יגאל -

קודם כל תודה על חוות הדעת.

הנה כמה פרטים על המקרה שלי בתוספת קצת מידע לאחר ביקור בתחנת המשטרה הקרובה לביתי ושיחה עם מתנ"א על הבוקר.

ובכן, כמו שכתבתי -

ביום חמישי עוכבתי על ידי שוטר לבדיקת רשיונות, התחשק לו לבדוק את הרכב שלי בצורה קצת יותר יסודית והוא החליט שהצמיגים מאחור גמורים ושיש נזילת שמן - קיבלתי את הדין.

לאחר שיחה קצרה הוא ציין שהוא אינו מוריד את הרכב מהכביש, אלא לוקח את הרשיון ונותן לי רשיון זמני ע"מ לתקן את הליקויים.

כאמור - ברשיון הזמני מצויין כי התוקף שלו הוא ל48 שעות, עם זאת, התאריך בו נדרשתי להציג את הרכב לבוחן תנועה היה ה2/3/2008, כלומר, אחרי 72 שעות ממועד הפסילה.

שיחה עם יומנאי בתחנת לוד הביאה אותי הבוקר לתחנה לקצין הרכב בעיר כדי לקבל הערכה.

מכיוון שההוראה האמורה נתנה על ידי שוטר ממחוז אחר הוא סרב לתת לי הארכה ושלח אותי לדבר עם מתנ"א בית דגן.

שיחה עם מתנ"א הבהירה לי את הדברים הבאים:

האישור שקיבלתי תקף רשמית ל48 שעות

ניתן להאריך את האישור - אבל אסור לנסוע באוטו למשטרה כדי להאריך אותו [קצת פרדוקס]

עם זאת - ניתן לגרור את הצגת התיקונים לבוחן עד 14 יום מבלי שייחשב הדבר לעבירה.

לצערי, מכיוון שבכל זאת הרכב שלי הוא לא מזדה 3 התיקון מעט מתעכב.

אם יהיו עדכונים מרתקים נוספים - אעדכן.

רון.

oo==00==00

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח אם תמשיך לעדכן.

כמו שזה נשמע עכשיו, אני לא מזיז את הרכב מהחניה בשבוע הקרוב. מאיפה צצו כל הבוחנים האלו פתאום? :shock:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...