Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עמלת "שחרור חבילה" בדואר - פגיעה בייבוא חלפים

moriseven
שימו לב! השרשור הזה בן 5700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מספיק הגזרות האחרונות שנפלו עלינו במכס עכשיו בא זה

http://www.globes.co.il/serve/globes/docview.asp?did=1000313604

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה ההגדרה של חבילה בכלל?

לדעתי פשוט זוועה - חייבים לפנות לחברי הכנסת על מנת שיבטלו את הגזירה. לא הגיוני שהמדינה תכריח את הדואר לתת תעריך של 35 ש"ח לחבילה. פשוט ביזיון.

שיראו לי מקום אחד בעולם שיש בו מקבילה שכזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש בזיון, אני בתור אחד שמזמין הרבה חבילות בסכומים קטנים אצטרך לשלם 35 ש"ח נוספים על כל חבילה, אבסורד,

אולי זו הסיבה שיש לי ספר שהזמנתי שמתעכב יותר מדי איפה שהוא,

עוד מעט יהיה יותר משתלם להזמין ע"י חברות שליחיות שיביאו את החבילה עד אליך הביתה.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בישראל !

חוצפה.

אני לא מבין דבר אחד:

אם דבר הדואר שנשלח עבורי נתקע במכס ,לפי הבנתי שום דבר לא השתנה - זה עדיין מצריך ממני ללכת למכס ושחרר את החבילה (אישור ממשרד התחבורה , הצגת חשבונית וכו') , אז למה לגבות עוד כסף, אם לא הייתי נקרא למכס אז זה אוליי שווה.

אני מעדיף לשלם כסף ולא להגיע למכס , זהו גוף ממשלתי שמנוהל בצורה לא אנושית ולא מקצועית כלל !

להפריט את המכס זהו בלתי אפשרי וחבל !

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש לי חבילה שהגיע באמצעות פדקס הודיעו לי אתמול ששיחררו את החבילה והיא תהיה אצלי היום,אתם ראיתם אותה? אני לא?,טילפנתי ואמרו שהחבילה מעוכבת ע'י המכס ואני צריך להמתין...

כמו כן פדקס מבקשים 95 ש'ח על השיחרור ,ועוד 90 פה ,50 שם,אני כבר לא זוכר + מס קניה ומכס 160 $ החבילה עלתה בארה'ב 312 $,נראה בכמה ומתי יגמר הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שהם רוצים 95 שח על שיחרור

הם הולכים למכס לשחרר את זה.

מתי פעם אחרונה אתה שיחררת משהו מהמכס.

לא יודע מה איתך אבל הזמן שלי יקר, לשרוף שם חצי יום לא מתאים לי.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צד אחד הם טוענים:

בחברת הדואר מסבירים כי עד לאחרונה שוחררו חבילות שהגיעו מחו"ל על ידי פקידי המכס במתקני רשות הדואר כחלק מהשירותים שנתנו הרשויות. מאז שינוי מעמד הדואר לפני מספר חודשים והפיכתו ל"חברת דואר ישראל" , ובמסגרת ההכרזה בדבר הגברת התחרות בשוק השילוח והבלדרות, הוחלט כי החל מתחילת חודש פברואר "יוצאו" פקידי המכס ממתקני הדואר, ושירותי השחרור מהמכס יבוצעו באמצעות סוכן מורשה מטעם חברת דואר ישראל. המשמעות עבור הצרכן - שירותים שעד כה לא נגבה עליהם תשלום מתומחרים כיום בתשלום מינימום של 35 שקל.

צד שני הם טוענים:

בדואר ישראל מסבירים כי ההנחיות נכפו עליהן על ידי המדינה מתוך שאיפה להגביר את התחרות, וכי אינם יכולים לערער על ההנחיות. בחברה מדגישים כי התעריפים הנגבים על ידי רשות הדואר נמוכים משמעותית מהתעריפים עבור שירותים זהים הנגבים מחברות השילוח הבינלאומי הפרטיות דוגמת ups או fedex . "

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי תרד' בפורום "אודיו לרכב" שמפרט קצת יותר על הגזרות החדשות:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=196192

זה קצת יותר מורכב ממה שנכתב בגלובס.

רק לשם הידיעה, חברת הדואר הופכת לגוף פרטי ולכן היא לא אמורה לעבוד בחינם עבור אף אחד, ולכן על העמילות מכס משלמים.

בדיוק כמו בUPS,FEDEX,DHL,TNT ושאר חברות השילוח הבילאומיות שאו מגלמות את זה במחיר או שפשוט מחייבות את הנושא בדיוק כמו הדואר.

העניין המכעיס הוא שהם החלו לחייב את הלקוחות מה3/2/2008 אבל הודעה רשמית ומסודרת מטעם הדואר על הנושא יצאה לעיתונות רק היום.

עדיין זה לא הפריע להם לחייב כבר מה3/2.

אני רק רוצה לעדכן שהיום בבוקר פניתי לפניות הציבור שלהם, הטיפול עבר אל מול המחלקה המשפטית שלהם וכמובן האחראי על הנושא של עמילות מכס במחלקה.

העניין שלי הוא לבטל את חובת התשלום מה3-25/2/2008, לא הגיוני שלא מעדכנים את הלקוחות ומחייבים אותם.

זה היה אמור להיות מפורסם לציבור ומשם דרכו של הלקוח הוא לבדוק באם השליחה דרך חברות השילוח הבינלאומיות שעובדות עם דואר ישראל כמו USPS האמריקאית או ROYAL-MAIL הבריטית או כל גוף שילוח אחר שעובד איתם, האם הוא זול יותר מאשר חברות שילוח כמו FEDEX,UPS,DHL,TNT או כל חברת שילוח שמבצעת גם עמילות מכס.

מכיוון שרוב הלקוחות חושבים ש"דואר ישראל" שהוא חברה או עדיין "רשות הדואר" שהיה בעצם גוף ממשלתי.

לקרוא טוב, להבין ולחשב היטב לפני כל הזמנה של חבילה כזו או אחרת.

זה לא בהכרך אומר שצריך להתלהם כי יש הרבה אלטרנטיבות.

סה"כ אפשר להבין את חברת "דואר ישראל" שהיא לא צריכה לעבוד בחינם.

כל התשלומים החדשים הם לא כוללים את מס הקניה והמע"מ, לכן יש לחשב את עלות המשלוח מחו"ל + עלות העמילות בארץ לאחד את זה לסכום אחד .

לאחר מכן יש להשוותו לשילוח דרך שאר החברות(UPS,FEDEX,DHL,TNT) על מנת לברר מה יוצר יותר משתלם וכמובן גם מה יותר מהיר.

בברכה,

ניר.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שחררתי חבילה בדאר/מכס שד' פל-ים חיפה, ההודעה לשחרור הגיע לפני שבוע.

לא דרשו ממני תשלום נוסף ו/או מיוחד, שלמתי רק מע"מ ואגרת מחשב. בדיוק כפי שאני משלם

כבר כמה שנים.

שאלתי את פקיד המכס לגבי התקנה החדשה, לפי דבריו התקנה חלה רק לגבי משלוח מהיר, בדומה

לשרות של FedEx ואחרים.

לגבי משלוח רגיל אין שנוי.

ישראל

:roflmao: הבודי בעבודת פחחות והשילדה כבר במערומיה 1958 MGA Roadster :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, שלמתי רק מע"מ ואגרת מחשב. בדיוק כפי שאני משלם

כבר כמה שנים.

.

WTF זה אגרת מחשב?

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...