Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מוגברת מאוד - או נזילת דלק ?

charader
שימו לב! השרשור הזה בן 5910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב , ברשותי 1.6 PASSAT שנת 1990 סטיישן ידנית

הרכב אצלי מזה שבוע . ולא ניראת לי הגיונית צריכת הדלק ברכב , הרכב עושה משהו כמו 1-5 בעיר יכול להיות שפחות אפילו .

דבר שני , יכול להיות ששמתי לב שאני מחנה את הרכב נגיד בערב ובבוקר למחרת יש פחות דלק במיכל . (יכול להיות שזה סתם הרגשה ) אני לא מריח ריח של דלק כי האף שלי סתום ....:-D

שאלתי היא ,

1. איך אני יכול לבדוק באמת אם זה בעייה מהקרבורטור או מנזילת דלק - אציין שהחלפתי פלאגים לחדשים והם היו שחורים כפחם .

2. האם הבעייה יכולה לנבוע מבעיית התחממות של הרכב , לרכב לוקח המון זמן להגיעה למצב טמפרטורת עבודה , ובעצם אפילו המחוג לא זז גם לאחר 10 דקות נסיעה , - עד שאני מגיעה לעבודה . רק אם הרכב נשאר במקום אז עולה הטמפרטורה ונישמרת על 80 -90 בערך. - יכול להיות שהטרמוסטאט דפוק - וכתוצאה מזה הצ'וק לא עובד ואז יש לי צריכה מוגברת ?

3. אם המלצתכם להגיעה למכון קרבורטור - אשמח על המלצה למוסך קרבורטור מקצועי באיזורי ( נצרת עילית ) . כמה צריכה לעלות לי בדיקה ושיפוץ קרבורטור בערך ?

4. כמה בערך אמורה להיות צריכת הדלק ברכב כמו שלי ???

תודה מראש לעונים .

הרגשתי צרפתיה

והייתי עם איטלקיה זמן מה

ניסיתי גם יפנית, ואפילו קוריאנית .

אבל לבסוף התאהבתי בגרמניה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב!

עם אתה אומר שהפלאגים היו שחורים כפחם , אז כניראה יש לך תערובת עשירה,ומפה נובעת צריכצ הדלק.

סע למכון קרבורטורים ובדוק את העיינין.

If you're a DJ, whether you're a local DJ or a superstar, if you pull a crowd and you give people a great night with your music then you're #1 anyway. Armin van Buuren

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב!

בסבירות גבוהה שבעייתך קשורה לקרבורטור, הזקוק לנקוי שיפוץ וכוון מקצועי.

יש קשר ישיר, להתחממות האיטית של הרכב, ולחשד שהתרמוסטט, תפוס במצב פתוח, או מבוטל.

יש לאבחן ולטפל בכך, לפני כל טיפול בקרבורטור.

תצרוכת הדלק גבוהה, ב50 אחוז מהנדרש ברכב זה.

חפש המלצות על מכוני קרבורטורים, בפורום אופ טופיק, בקטגורייה" המלצות חמות על בעלי מקצוע".

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה , אכן אלך למכון קרבורטורים ,

הייתי מעוניין להגיעה אלייך , צביקה .

אבל אתה דיי רחוק , ואני פנוי רק בשעות הערב .

אולי יום שישי אקפוץ אלייך .

תודה .

הרגשתי צרפתיה

והייתי עם איטלקיה זמן מה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שאתה מחנה את הרכב בערב, ולמחרת יש פחות דלק במיכל, יש סבירות שגונבים לך דלק מהרכב?

:roll:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבירות מאוד נמוכה , אני דיי משוכנע שזה בעייה מהקרבורטור , שמתי לב שייש איזה גומיה כזאת שמחוברת בין הקרבורטור לגם המנוע , יכול להיות שהבעייה משם , שמתי לב שהקבורטור זז חופשי ממקומו.

ככה זה צריך להיות ?

הרגשתי צרפתיה

והייתי עם איטלקיה זמן מה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה להיות גמישות אבל לא תנועה של ממש.

אם התושבת הלכה יתכן שתצטרך להזמין אותה מחו"ל, כי לפני שנתיים קניתי את התושבת האחרונה שהיתה בצ'מפיון:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...