Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור פלאפון לHU דרך AUX, אפשרי?

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 5910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב\לילה טוב!

יש לי פלאפון מסוג נוקיה 6680 (פלאפון סימביאני - אחלה מכשיר).

ויש לי רדיו דיסק מסוג פיוניר 1900MP עם יציאת AUX חיצונית.

חשבתי על לחבר את הפלאפון למכשיר עצמו ליציאת AUX.

הדבר נראה לי הגיוני כי יש למכשיר אוזניות מיוחדות של נוקיה שאפשר לשמוע מוזיקה\לראות סרטים בעזרתם.

החיבור של הפלאפון עצמו הוא מיוחד ולא משהו רגיל כמו חיבור בננה פשוט, (DKU-5 אם אני לא טועה) זה החיבור של הכבל שנכנס לפלאפון, השאלה ביציאה עצמה אם יש כבל עם יציאת חיבור בננה (RCA נדמה לי קוראים לזה?) או שאפשר לחתוך את האוזניות ולחבר במקומם יציאת בננה - כניסה לAUX?

אולי יש פתרון אחר שאפשר בעזרתו לחבר את המכשיר למגבר\HU באוטו ולשמוע שירים?

***עריכה:

אחרי חיפוש קצת יותר רציני שעשיתי באתר מצאתי שכן קיים דבר כזה וחיפוש בזאפ הביא אותי ללינק הזה:

http://www.sollan.co.il/sale.asp?pid=3203#

האם זה הכבל המדובר? לפי התמונה מה שאמור להתחבר זה "נקבה" ואני צריך "זכר", האם קיים מתאם שמעביר בין נקבה לזכר שיכנס לHU?

זאת אומרת, אני (כנראה) צריך את המתאם מהלינק, ואחריו עוד מתאם שיכנס לHU.

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כך,אין מתאם כזה שהוא זכר בסוף, ואותו מתאם יתאים לך בול

AUX הוא לא יציאה אלה כניסה

אתה סה"כ צריך כבל PL 3.5 מ"מ זכר לPL 3.5 מ"מ זכר (תבדוק בכניסה של הAUX איזה מחבר נכנס 3.5 או 2.5)

דני

PIONEER 880PRS>JL 500.5>Morel H.ovation 6'+MT 22 Active cross>JL 8W7

Seat Ibiza>00'>1.6L>75HP>55KW>ALM>Manual G.B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני בודק עם הכניסת AUX ברדיו דיסק היא 3.5 או 2.5?

ולא הבנתי,

לפי הלינק שנתתי:

צד אחד מתחבר לפלאפון בחיבור מיוחד, והצד השני של הכבל הוא "נקבה" , ומכיוון שהכניסת AUX ב HU היא גם "נקבה" , אני צריך "זכר" שיגשר בין שניהם.

השאלה שלי אם קיים דבר כזה "זכר" שיגשר בין שניהם ואיפה קונים בחיפה את הכבל הנ"ל והמתאם "זכר" שאני צריך(אם מישהו מכיר).

הכוונה לזה: (הציור במיטבו)

10gkbvt.jpg

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל הפוך אצלך, מה שמתחבר לטלפון והופך לPL נקבה זה בעיקרון מתאם

מה שאתה מחבר למתאם ולרדיו הוא כבל פשוט PL PL זכר 3.5מ"מ זה הכל http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=18814

תוכל למצוא אותו בכל חנות אלקטרוניקה הקרוב לביתך.

דני

PIONEER 880PRS>JL 500.5>Morel H.ovation 6'+MT 22 Active cross>JL 8W7

Seat Ibiza>00'>1.6L>75HP>55KW>ALM>Manual G.B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו הבנתי,

הבעיה היחידה שהכבלים PL ל PL האלה הם מטר והלאה,

אני צריך רק את החיבורים עצמם או שהבכל עצמו לא יעבור את המספר ס"מ.

יש חיה כזו?

אני יודע שבכל החנויות רוב הכבלים זה בסביבות החצי מטר ומעלה, ועוד נוסיף את המתאם שמתחבר לפלאפון שהוא גם בטח איזה חצי מטר, הגענו למצב שאני יכול להעביר את הפלאפון לבגאג' והמטרה שהפלאפון יהיה לידי יישב ליד הבלם יד (קונסולת רצפה) והחוטים לא יציקו.

או שפשוט במקרה הגרוע אפשר לחתוך ולהלחים מחדש (כמובן שאני מתאר לעצמי שזה יוריד מהאיכות) + איזולירבנד כבידוד.

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...