Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונה נגד שוטר

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

הנה העתק של התלונה ששלחתי היום נגד שוטרת ,

מקרה שאותי אישית מאד עצבן וקרה כבר פעמיים .

"רכבי חנה בחניית המשטרה ושבאתי לצאת ראיתי שרכב אחר חוסם אותי.

הלכתי והתלוננתי לשוטרת הנ"ל ( שפרטיה אני יביא בהמשך ) והיא אמרה שאין מה לעשות בנושא.

נהג הרכב החוסם הגיע מול השוטרת והשוטרת הנ"ל לא עשתה שום דבר בנושא ולא הביאה לו שום דו"ח או נזיפה.

הנהג החוסם חוסם רכב בחנייה משטרתית תוך כדי השפלת החוק ויוצא מזה נקי לגמרי בגלל הזלזול הבוטה של השוטרת הנ"ל .

מקרה זה קרה בשנית בתאריך 11-11-03 עם אותה שוטרת .

אני כאזרח שומר חוק פשוט נדהם , אזרחים אחרים יורקים בפני החוק ויוצאים ללא כל עונש ."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מבאס אותך אבל באמת אתה חושב שאכפת להם ממך ונגיד שכן נראה לך באמת שהם יעשו משהו.

טיפ שלי תחסוך את האנרגיה שלך בדברים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מבאס אותך אבל באמת אתה חושב שאכפת להם ממך ונגיד שכן נראה לך באמת שהם יעשו משהו.

נחייה ונראה ...

זה משהו שחוזר על עצמו בלי הפסקה ,

זה כבר קרה לי איזה 10 פעמים שחסמו אותי שם ... פשוט פעמיים עם אותה שוטרת שלא עושה כלום.

והיא עוד כוסית מדי כדי להיות שוטרת שזה בכלל לא בסדר :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

הלכתי והתלוננתי לשוטרת הנ"ל ( שפרטיה אני יביא בהמשך ) והיא אמרה שאין מה לעשות בנושא.

נהג הרכב החוסם הגיע מול השוטרת והשוטרת הנ"ל לא עשתה שום דבר בנושא ולא הביאה לו שום דו"ח או נזיפה.

הנהג החוסם חוסם רכב בחנייה משטרתית תוך כדי השפלת החוק ויוצא מזה נקי לגמרי בגלל הזלזול הבוטה של השוטרת הנ"ל .

אני כאזרח שומר חוק פשוט נדהם , אזרחים אחרים יורקים בפני החוק ויוצאים ללא כל עונש ."

זה הנוסח של המכתב ששלחת? (כלומר, במילים אילו ממש?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

זה הנוסח של המכתב ששלחת? (כלומר, במילים אילו ממש?)

כן ,

אבל זה החלק הקטן של תיאור המקרה .

יש איזה דף שלם של זיהוי ושם פרטי השוטרת , שיש לי את הכל , כולל המספר אישי שלה וכו' .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, פשוט לדעתי הניסוח של החלק שהבאת פה לא מתאים למכתב תלונה רשמי. אני אישית היתי כותב את זה אחרת.

אבל שיהיה.

:mm_yeah: מסכים. תנבה לנסח את זה בצורה יותר פורמלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה אולי תמיד דופקת אותנו!....אבל...אחרי שלפני כמה שנים הייתה לי חברה שוטרת..אני יכול להגיד בגאווה...גם אני דפקתי את המשטרה.... :wink:

:lol::lol::lol:

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה אולי תמיד דופקת אותנו!....אבל...אחרי שלפני כמה שנים הייתה לי חברה שוטרת..אני יכול להגיד בגאווה...גם אני דפקתי את המשטרה.... :wink:

:lol::lol::lol:

חביבי, יש לי חבר שדפק את צה"ל בדרך הכי טובה שיכולה להיות - הוא היה מז**ן את הקצינת קישור שלו מדי פעם...

הבן אדם לא עשה מילואים איזה שנתיים עד שהיא השתחררה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...