Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות צבאי בארצות הברית

Kernel
שימו לב! השרשור הזה בן 5918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה עלה בפני הרעיון של שירות בצבא ארצות הברית במקום בארץ,

רוב הסיכויים שכאן אני אמצא את עצמי מציל קצינים בבקו"ם,

כי בפעם האחרונה שהלכתי לסיכום פרופיל, 2 מ.צ. הוציאו אותי בכוח אחרי שהתיישבתי באמצע המשרד ואמרתי לא מתפנה עד שיש 97,

אין לי אזרחות אמריקאית, אבל אני רואה את הרעיון בתור אפשרות לצמיחה עצומה, עם הבדל דק של לגור בארה"ב בתור תושב ולא בתור מהגר שמאוקלם כבר במקום משובו.

רציתי לדעת אם יש פה אנשים שעברו הליך דומה, ואת דעתם של אלא הגרים מחוץ לארץ[שגרירנו בהונג קונג ודני מחיפה לשעבר].

חמסה חמסה חמסה,

אבי קינן

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה שיתנו לך גרין קארד תמורת זה שתתגייס ? כאילו חסר להם אנשים והצבא שלהם צריך רק אותך שהם מוכנים להעניק לך אזרחות כבוד העיקר שתכבד אותם בנוחכותך בצבא שלהם :shock:

הם בקושי נותנים ויזה תייר כדי לבוא לעשות תמונה קטנה בפסל החירות, אתה רוצה אזרחות\גרין קארד תמורת זה שתשרת שם ? התשובה שלהם לנושא כזה פשוטה : אל תשרת ואל תבוא !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתת שנתיים מעצמך בעירק, בסוף תקבל ויזה ומשם הדרך לאזרחות קצרה.

רק שתדע שאלפים חוזרים משם קרועים פיזי ו\או נפשי.

למרות שלי יש חבר שחזר והמשיך בחיים כאילו לא קרה כלום.

אני לא ממליץ לך לעשות כך או אחרת.

גם המשפט הראשון שרשמתי הוא כנראה (בטוח) לא הכי מדוייק.

אם אתה רציני אז תתחיל לברר דברים, כשיהיה לך מידע מדוייק ביד תחשוב ותשקול את האפשרויות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אפשרי, אבל הליך מאוד ארוך, כמו שבני נוער משם מגיעים לעשות כאן שרות ולבסוף מתאקלמים כאן, אז יש לא מעט חבר'ה ישראלים שעושים זאת שם ואז בארץ זה נקרא שרות מלא בצבא זר ויש לך כאן פטור משרות צבאי.

לי אין מושג איך מתחילים, תברר באינטרנט בלשכת הגיוס, בשגרירות וכדומה.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לסדיר מחדש במרינס למשל.

האם ניתן לשרת בצבא חוץ גם לאחר שסיימת את שירותי בארץ?

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על החיפוש והמציאה אני מאוד מודה לך :-).

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רק צריך להבין שאם במהלך השירות בצבא ארה"ב אתה תתיישב למישהו באמצע המשרד ולא תרצה לזוז - המקום היחידי שאליו יפנו אותך יהיה לכלא. אתה בכלל יודע מה זה צבא ארה"ב? דיברת עם אנשים?

אני הייתי מציע לך לבדוק טוב טוב את הרעיון ולנסות לדבר עם אנשים שהיו שם לפני שתראה בזה אפשרות לצמיחה עצומה.

יש דרכים אחרות לנסות להתאזרח שם, אני לא היתי עושה את זה דרך הצבא אלא מנסה קודם דרכים אחרות (כמו לדוגמא הלוטו השנתי שלהם).

גילוי נאות - הכותב כן מכיר את צבא ארה"ב ואת האמריקאים בכלל.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נקרא - שכיר חרב, די דומה לזנות אם שואלים אותי.

מוכר את הגוף שלך והחרות שלך תמורת כסף.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נקרא - שכיר חרב, די דומה לזנות אם שואלים אותי.

מוכר את הגוף שלך והחרות שלך תמורת כסף.

עידן

קצת נסחפת,מצד שני כל עבודה שלך דומה לזנות..

או שאתה מוכר את כל הגוף,או שאתה מוכר את המוח שלך-זה במקרה הטוב,במקרה הפחות טוב-אתה מוכר את עבודת הידיים שלך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושים עבודת ידיים בצבא ארה"ב? :shock::lol:

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...