Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צה"ל של היום, פשוט איום.

itamareiny
שימו לב! השרשור הזה בן 5906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, כולם כאן מכירים אותי בתור איתמר (מי שמכיר), אני רוצה לספר לכם סיפור אישי שלי מהצבא.

אז ככה, אני בשירות סדיר כבר 4 חודשים. משרת במודיעין, לא משנה בדיוק איפה.

אבא שלי נכה צה"ל ולכן אני ג'ובניק והתחלתי כג'ובניק בלי יותר מדי ברירות בגלל סירובו הגדול של אבי לכך שאני אתגייס כלוחם. אז עד עכשיו הקשבתי לאבא ולא רציתי לעשות משהו שיעציב אותו או יזכיר לו טראומות מהעבר, ז"א לשרת כלוחם, כמו שהזכרתי אני ג'ובניק כבקשתו. אתמול הצלחתי סוף סוף לשכנע אותו שאני מתאים להיות לוחם וכמה שאני רוצה, הוא פשוט קיבל את זה אחרת וחיזק אותי, אמנם להגיד שהוא שמח אי אפשר אבל הוא מקבל את זה. הבעיה היא שהיום קשה יותר לעבור מג'ובניק לתפקיד קרבי מאשר להשתמט מצה"ל. אז ככה הדברים קרו... אני הלכתי כמובן אל המש"קית ת"ש, הסברתי לה את העניין, כתבתי מכתב מרגש על כוונותיי לתרום למדינה כמה שאני יכול וכו' וכו'. כמובן שהכל באישור מפקדי הישיר, שתומך בי ומחזק אותי ואפילו גאה. הבעיה היא שהמפקד שלי קיבל פקודה מלמעלה שלא לכתוב לי מכתב המלצה (דבר שבלעדיו קשה להאמין שיקבלו את בקשת ההעברה) ולכן אינו יכול לכתוב אותו עקב כך שאם יעשה זאת הוא בעצם יסרב פקודה. אני הבנתי מחבריי שמי שרוצה "לצאת" לקרבי זה בהתנדבות ואין מי שיעמוד בדרכו, כמובן שהפרופיל הרפואי שלי מתאים והמחסום היחידי שהיה היה אבא שלי. זה אחד. דבר שני מי שמעל המפקד שלי אומר ש "אני לא מתאים לקרבי לדעתו", למרות שהדבר היחיד שהוא יודע עלי במשך החודשיים שאני תחתיו זה את שמי, גם לזה יש לי תשובה בשבילו, לפני הגיוס שלי קיבלתי זימונים לשרת כלוחם בכל הסיירות המובחרות, הוזמנתי ליום גיבוש וכו'... הדבר השלישי הוא שהוא טוען שעד שלא יביאו לו חייל חדש במקומי הוא לא ישחרר אותי עקב מחסור בכח אדם. לפי דעתי הדבר הוא פשוט אבסורד, זה לא שאני רוצה להשתמט חס וחלילה, אני רוצה לתרום יותר! אני רוצה להקריב! וחוסמים אותי, זה פשוט בלתי יאומן. אני פונה אליכם לקבל עזרה בכל הקשור לפיתרון, ד"א המש"קית ת"ש מפחדת מאותו אדם בכיר ולא רוצה לנסות ללכת נגדו למרות שזה בדיוק התפקיד שלה! הגיוס לחיל המועדף עלי יהיה ב17 למרץ, ז"א עוד חודש וחצי, עד סוף השבוע אני אנסה לקבוע פגישה עם אותו אדם שחוסם אותי, למרות שאמר שאין לו זמן להפגש איתי, למרות שהוא לא עונה לטלפונים וSMSים, ואני מתכוון להלחם עד הסוף. יש לי עוד חודש וחצי עד החיים החדשים בתור לוחם, אלו שאני כל כך מחכה להם. עד סוף השבוע אני אנסה לעשות זאת ב"דרך הטובה", זאת שהולכת במקביל לצרכי המערכת ומבינה את המערכת ומעדכנת אותה, אם עד אז כלום לא ייפתר אני אפנה לגורם גבוה יותר. מצפה לעזרה בנושא. :wink:

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

או שבאמת יש מחסור בכ"א במודיעין. או שאתה/מפקדך שעצבנתם מישהו.

צבא מפגר(לא פלא שהפסדנו בלבנון)

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיימתי או הייתי בשום קורס.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זכאי לקורס ע"פ חוקי הצבא.

הגש טופס 55 שינוי שיבוץ ובקש להתנדב ליחידה קרבית.

אם המפקד שלך לא רוצה שלא ימליץ אבל הוא צריך לכתוב זאת מפורשות. הטופס חייב לעבור לבקו"מ תוך זמן קבוע.

מנסיון- לא בדיוק מתחשבים בדעתו, מה שהצבא צריך הוא לוקח ומישהו כבר ישמח לטחון אותך בשטח.

לא מסכימים לכתוב/לשלוח את בקשתך- תגיש קבילה, זה לא אישי רק ביזניס.

כפי שציינתי קודם תוכל להעזר בקפ"צ.

אם תצטרך אותי, צור קשר בפרטי.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה חמה ואישית ותזכור את המילים שלי טוב טוב-תצא מהסרט שאתה חי בו!! עוד לא הבנת שמי שמשקיע שוקע?? אני מציע לך להוריד את הראש לשבת בשקט ולהפסיק עם ההרפתקאות שלך.תעשה את עבודתך 3 שנים כמו שצריך ותלך הביתה.זהו.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אולי אפשר להבין את המפקד , יש כיום מצוקה של כ"א ולכן מנסים להילחם על כל חייל .

גם אני לא כל כך אהבתי כאשר החיילים שלי יצאו לקורסי "בונוס" או עברו להדרכה אך בסופו של דבר הבנתי שהדבר טוב למערכת .

תגיש טופס 55 בצירוף אישור של ההורים (צריך לאמת אותו דרך קצין העיר) , גם אם המפקד לא ימליץ על העברה ליחידה קרבית רוב הסיכויים שלא יתחשבו בהמלצתו בגלל מחסור בלוחמים .

אם לא תקבל אישור מהמשק"ית ת"ש תוך שבועיים שהטופס הועבר לבקו"ם תעשה כמו שהמליץ עידן , תפנה לקפ"ץ .

רועי , בגלל אנשים כמוך הצבא שלו נראה היום כמו שהוא נראה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה חמה ואישית ותזכור את המילים שלי טוב טוב-תצא מהסרט שאתה חי בו!! עוד לא הבנת שמי שמשקיע שוקע?? אני מציע לך להוריד את הראש לשבת בשקט ולהפסיק עם ההרפתקאות שלך.תעשה את עבודתך 3 שנים כמו שצריך ותלך הביתה.זהו.

בגלל זה המדינה והצבא נראים כמו שהם נראים - צפונבונים מסביון שיושבים בג'יפים מלוקקים וחושבים שהם יודעים יותר טוב מכולם.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצוקה של כוח אדם, יש ניהול לא נכון ויותר מידי חיילים שיושבים כל היום על הספסל ומעשנים כל מיני עשבים או גונבים מהצבא

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[כאן נמחקה התבטאות לא יפה בגנות חבר פורום]

ולפותח השרשור,במידה ולא יעזור טופס 55, קצין קבילות חיילים יעשה את העבודה.

המפקד שלך חורג מפקודות,ובמידה והמעבר שלך לא יאושר בטופס 55 אז משהו מסריח שם,ואני אנחש שהמפקד שבולם אותך גם בלם לך את הטופס.

הקצינים בדרגות הבכירות מפחדים מקבילה,כיוון שזה יכול להוביל להם לעיכוב דרגה=עיכוב תוספת שכר.

אם זה החלום שלך,להיות לוחם- לך עם זה עד הסוף,והכי חשוב- שמור על עצמך !

מאחל לך המון הצלחה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[כאן נמחקה "מחמאה" שמקומה לא כאן] ,ב- 3 מילים אמרתה הרבה על עצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על תסתמך על הבירוקרטיה של הצבא

נסה לכתוב למפקד היחידה שאליה הייתה רוצה לעבור כמו מח"ט גולני\צנחנים\שיריון ותסביר שאתה מבקש את עזרתם. מכתב מנומס שלא כולל "לכלוך" על המפקד הנוכחי שלך רק עם בקשה לעזרתם ב"זרוז הליכים" .

לדעתי תגלה שהם ישמחו לעזור לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי נתקלתי באותו סיפור כמעט (בלי הקטע של האבא),הצבא משום מה לא מוכן לשחרר ג'ובניקים ליחידות קרביות:cry: :cry:

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר (כותב) שלהגיד הצבא של היום זה לא מדויק מדי.

מעולם לא נתקלתי במפקד שהתלהב לשחרר חייל אשר ממלא את תפקידו בין אם לקצונה ובין אם להדרכה.

פנייה לקפ"צ אמורה לפתור את העניין

-גם אני רציתי "להחמיא" לחבר הפורום.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את פקודות הצבא בנושא זה אך אני משער שיש כאלו. ככלל הצבא מעודד לוחמים הבעיה שמפקדים מהשיקולים האינטרנסנטים שלהם עושים שרירים כי אכפת להם רק מעצמם.

תתחיל בזה שתלמד את הנושא ותכיר את הפקודות, אח"כ תגיש קבילה בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...