Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר לעזור לי בנושא אגזוז לחץ

tadmor
שימו לב! השרשור הזה בן 5902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פיאט אונו אני רוצה ליקנות אגזוז לחץ חוקי שמעתי שיש דבר כזה אם למישה ויש מוסך או חנות באזור המרכז ועם אפשר לדעת כמה עולה פחות או יותר עם המחירים אני רוצה ליקנות אגזוז שהקוטר שלו יהיה גדול וגם עם אפשר הצעה:-) לגבי פורק לחץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי פורק לחץ יישב על האונו משהו בן ז**ה :wink:

ועכשיו ברצינות, מה בדיוק תיפרוק עם הפורק? כמו שזה ניראה אין לך אונו טורבו...

אגזוז לחץ יש רק לאופנועים, כל עוד אין לך מנוע 50CC באונו אגזוז לחץ אתה לא לא יכול לשים.

אני חושב שאתה מתכוונן לדוד זרימה חופשית, במידה וכן כל עוד הוא לא רועש מידי לא אמורים לעשות לך בעיות.

עצתי לך היא עשה חיפוש לפני שבגירה יהפוך אותך למוגלי ואם יהיו לך עוד שאלות רק אז תיפתח שירשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובתוספת לדברי FISH, מה ששמעת לא נכון, אם היית מבצע חיפוש היית יודע. אין אגזוז זרימה חופשית חוקי, יש אגזוז זרימה חופשית בעל תו תקן - מה שאומר שהוא אושר כבטוח לשימוש ע"י מכון התקנים אבל לא ע"י משרד התחבורה - או בקיצור, מבחינת מכון הרישוי - יש לך אגזוז לא חוקי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר ציינו, בצע חיפוש לגבי אגזוז לחץ (ותבין שזה רק במנועים דו פעימתיים באופנועים), אגזוז זרימה חופשית או פתוח (ותמצא מה שאתה מחפש) ופורק לחץ (ותבין שזה רק לטורבו).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...