Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים R15 195/65

audi A8
שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

מבקש המלצה לרביעיית צמיגים לפג'ו 406.

לא מחפש יומרות ספורטיביות או משהו בכיוון אלא צמיג שקט שאוחז טוב.(ביבש ובעיקר ברטוב).

התקציב נע סביב 1000-1400 ש"ח הבנתי שזה הטווח המחירים פחות או יותר למידה הזאת.

כמו"כ מבקש המלצה למקום זול אם אפשר באיזור אשדוד,אבל אין לי בעיה להגיע למשל עד לאנטון ביפו אם הפרש המחירים יצדיק את ההגעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו דיפו ראיתי צמיגים במידה שלך, של GOODYEAR, מסידרה שנקראת DURAGRIP.

הם מורכבים במידה קטנה יותר בקסארה שלי, ואני מבסוט.

יש לי הרגשה שהם ישרתו אותי היטב במהלך השנים הבאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אשמח גם להמלצה לפנצ'רייה באשדוד.

איך "פנצ'ריית עמיאל" באשדוד?

היוקוהמה עולים 450 שקל לצמיג לפי האתר TIRES4U .

עד כמה המחירים שם משקפים את המציאות?

כמו"כ האם הוא שווה את הפרש המחיר לעומת FALKEN ZE-326 שעולה לפי האתר 350 ש"ח לצמיג? הבנתי שגם הFALKEN מומלצים אני טועה?!

שוב לא מחפש צמיג ספורטיבי אלא צמיג לשימוש מנהלתי לחלוטין,שיאחז טוב ברטוב וביבש ושייתן תמורה טובה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני גם חיפשתי צמיגים חדשי והגעתי לאתר שציינת בבדיקה באתר ובבד' מול אותו חנות שפירסמה גיליתי שיש הבדל מחירים לטובתי אני מדבר על צמיגי גנו בבאר שבע לתשומת לבך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלך נמוך מדי בשביל לרכוש צמיגים ברמה טובה מאוד.

או שתצטרך להוסיף כספים או לקנות צמיגים פחות "יוקרטיים".

בסכומים האלה תקנה קלבר או פירלי P3000 (גם צריך קצת להוסיף).

המחירים מאתר שציינת קרובים למציאות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...