Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוניברסיטה VS מכללה (פוצל משרשור ה-MR2)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חח אתם נואשים אה אין לכם מה לעשות בחיים חח נכנסת לאתר של 144 חיפשת דיג'יי שירן לא ידעתי שאפשר לברר לפי שם פרטי שהוא די'גי זה כינוי בן אדם כינוי..

ובקשר לזה שביררת אם אתה לא מאמין אז תתקשר למישהו שלומד במכללה למנהל שאל אותו על מסלול 2 שישיג לך רשימת סטודנטים ותראה תשם שלי מופיע שם.

וכן אין לי רישיון אתם צודקים אני ילד בן 15 אני מחכה לעוד השמצות זה משעשע

זו באמת הוכחה שהיום כל אחד יכול לשלם כמה עשרות אלפים בשנה למכללה למזבל ולקבל תואר. מעניין רק אם עברת את הבחינות של הלשכה...

ותסלח לי, אבל עו"ד שקורא לעצמו דיג'יי בפורום זה די מטופש, אתה חייב להסכים. בעצם, ממה שמספרת לי חברה שלי (שנה ב' משפטים בת"א) מהביקורים שלה בבתי משפט, עורכי הדין של היום לא ממש יודעים להתבטא גם בעל-פה, הם בעיקר יודעים לרקוע ברגליים ולומר "אבל אדוני השופט!".

בוא נתחיל בזה שלפני כמה ימים הותקנה ברכב מערכת דיוידי עם סאב כפול מאחורה ולא אפרט עוד על המערכת השווי שלה מאוד גבוהה נקודה. עכשיו רדו מהסרט של האוטו שלי תודה . כבר נקבעה למחר פגישה לבדיקה תודה לכולם על הכל את שלי עשיתי.

מעניין שאתה טוען שאתה מבין בהיצע וביקוש, אבל בכלכלה כנראה שלא משהו. אחרת אני לא מבין מדוע חשבת שאם תתקין מערכת יקרה כמה ימים לפני המכירה, זה יגדיל לך את הרווחים. מצד שני, תמיד יש פרייארים...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במקומות כמו המכללה למנהל - שים על השולחן 25-30 אלף ש"ח שכ"ל שנתי ואתה מתקבל ,

גם אם אתה לא יודע קרוא וכתוב.

הוא פשוט צריך את ההפרש כדי לשלם על השנה הבאה :)

אייל, עם הכבוד שלי אלייך, אני את לימודי התאור הראשון שלי יעשה במכללה למנהל ויתחיל באוק' 08.

לכן צורת ההתבטאות הזאת איננה לעניין.

לא כל אחד פה הצטיין בשנותיו בתיכון והגיע לממוצעים אסטרונומים, ולא לכל אחד יש את הכסף והזמן (בעיקר זמן) לשפר את ציוניו לאחר הצבא או לפני כן.

ושוב, הצורך בדוגמא של המכללה למנהל איננה משאירה טעם טוב בהודעתך. לעניות דעתי.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, שויין, כמה דברים בקצרה:

א. יש פה כן עורכי דין. מאיפה בכלל אתה יודע מה כל אחד מאלפי חברי הפורום עושה למחייתו?

ב. בתור מי שלימד במכללה למנהל, ולפני זה וגם אחרי זה באוניברסיטה, אכן יש בעייה עם הרמה שלהן, עם ההכתבות למרצים לגבי ציונים, וכו'. מצד שני, יש שם גם תלמידים מוכשרים מאוד, שבאמת לא הצטיינו בתיכון או סתם עשו קודם כל תואר במוסיקה בברקלי וחזרו עכשיו לארץ בלי חשק לתקן פסיכומטרי. אבל זה ממש offtopic.

ג. לענייננו: מה שמפריע זה לא הדרישה המופרזת למחיר, אלא העובדה שאותו תקליטן מתייחס לפורום כאל ז**ה. לבוא להתייעץ לפחות פעמיים, ואז להשתמש בבמה של הפורום לרווח שנראה לפחות לכאורה לא מוצדק אלא סתם כי אפשר, זה באמת מרגיז. לצורך השוואה מעולם עיסוקו של הבחור, לפעמים אנשים זקוקים בדחיפות לעו"ד. אפשר לבקש 100$ לשעה, ואפשר סתם ככה להעלות ל- 1000$. הכל עניין של הגינות. אגב, יש חזקה כזו (כלומר הנחה משפטית) שמי שקונה ומוכר ניירות ערך תוך תקופה קצרה והוא איש פנים (לא משנה כרגע ההגדרה), עשה שימוש במידע פנים. אותו דבר אפשר להחיל על הרכב של התקליטן: קנה, עשה שימוש תקופה קצרה ומנסה למכור ברווח לא מוצדק (כנראה).

ד. גם למקצוע "סוחר", יש כל מיני פנים. ישנם סוחרים הוגנים וישנם הוגנים פחות. פעם היו גם "דיני הסוחרים" והיתה אפילו קונסטרוקציה שניסתה להחילם על האינטרנט בשעתו. אבל היום אני בספק אם רוב ה"סוחרים" או מי מהם מרגישים כפופים לדין כלשהו. נדמה לי שגם החתימה שלי רומזת לכיוון...

בהצלחה לרוכש הרכב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, עם הכבוד שלי אלייך, אני את לימודי התאור הראשון שלי יעשה במכללה למנהל ויתחיל באוק' 08.

לכן צורת ההתבטאות הזאת איננה לעניין.

לא כל אחד פה הצטיין בשנותיו בתיכון והגיע לממוצעים אסטרונומים, ולא לכל אחד יש את הכסף והזמן (בעיקר זמן) לשפר את ציוניו לאחר הצבא או לפני כן.

ושוב, הצורך בדוגמא של המכללה למנהל איננה משאירה טעם טוב בהודעתך. לעניות דעתי.

איפה כאן הבעיה?

אתה בעצמך מחזק את מה שאמרתי:

שים סכום כסף אסטרונומי לשנת לימודים, והתקבל בלי קשר לציוניך...

כי לא הצטיינת בתיכון ואין לך את הכסף והזמן לשפר ציונים...

אולי זה נשמע בנימה מזלזלת, אבל ככה זה עובד.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה לציין כדי שאף אחד לא יבין לא נכון את דעתי - אני לא טוען שכל התלמידים במכללות לא ראויים לתואר, או לא ראויים בכלל. אני טוען שבגלל אופי ושיטת הקבלה, רבים מהם אינם ברמה גבוהה במיוחד. כ-מ-ו-ב-ן שכמו בכל מקום, גם במכללות יכולים להיות מצטיינים אמיתיים, שהיו מצליחים היטב גם באוניברסיטאות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה כאן הבעיה?

אתה בעצמך מחזק את מה שאמרתי:

שים סכום כסף אסטרונומי לשנת לימודים, והתקבל בלי קשר לציוניך...

כי לא הצטיינת בתיכון ואין לך את הכסף והזמן לשפר ציונים...

אולי זה נשמע בנימה מזלזלת, אבל ככה זה עובד.

אני לומדת במכללה כבר שנה שלישית, סניף חיפה.

נכון שכל אחד שיותר דפוק משניצל יכול להתקבל אם יש לו מספיק כסף, אבל בואו לא נשכח שהוא לא ישרוד את השנה הראשונה.

בשנה הראשונה כשלמדתי ראיית חשבון עוד לפני שהגענו למבחני המועצה עפו חצי מהסטודנטים, ולאחר המבחן הראשון נותרה כיתה אחת מתוך 3 כיתות עמוסות שהיו בתחילת השנה.

השיקול שלי לבחירת המכללה לא היה כי לא הצטיינתי בתיכון, הצטיינתי מאוד! זה היה רק מטעמי נוחות של לחזור כל יום הביתה ולעבוד במשרה כמעט מלאה, כך שלא צריך להכליל.

ולדיג'י שקר, אתה יכול לבקש כמה שאתה רוצה על אוטו ולחכות לדפוק שיבוא לקנות, רק לפחות תלמד לשקר טוב, זה החוק הראשון אם אתה רוצה ללמוד משפטים... או שכל מה שאדוני רוצה זה ללמוד לכתוב משפטים בשפה עברית תקינה?!:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלקסה - אהבתי את המשפט האחרון שלך.

מעבר לזה - לא סתם המכללות רושמות בתחילת השנה כפול ממספר הסטודנטים שהן יכולות להכיל - ברור לכולם כי תהיה נשירה אדירה במהלך התקופה של אנשים שלא מבינים לאן הם נכנסים.

וד"א, אני מניח שאצלך הבחירה במכללה נובעת מהעובדה שאת כנראה לא גרה בסמוך לאוניברסיטה גדולה, וזה בסדר. חבל שבאזור הרצליה למשל זה לא ככה - רבים מעשירי השרון העצלנים נרשמים לבין תחומי בהרצליה רק בגלל שלמשל אוני' ת"א זה רחוק להם (פשוט בדיחה) או כי הם פשוט לא רוצים להתאמץ.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה יש מתשתמשים בפורום שלחוצים שינעלו את השירשור

אתם סוחבים אותו על הגב שלכם או שעמוס עושה את זה.

לא מתאים לכם אל תיכנסו.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני ואלקסה - יאאלללה צאו לדייט, הקפה עלי.

ואכן כך המצב בבינתחומי, אבל זה לא רק משיקולי מרחק וכו',

אלא גם מין תחושה מובנית אצל מי שיש לו ויכול לשלם של "אז למה לי ללכת ללמוד בתל אביב כמו כל שאר האנשים הרגילים"... :roll:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אותכם מדיבורים על לימודים ועריכת דין , פה זה לא פורום יורם .

הבה ונחזיר את הנושא אל ידידנו , הישר והתמים , איש האמת והמופת , צדיק בדורותיו , איש המשפט והצדק DJSHIRAN

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר - זה K-DATE, אני מבקש :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם יכול לכתוב במודעה "הרכב שדובר עליו בקארזפורום במשך 6 עמודים" ! :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...