Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד אסקורט MK1 Mexico קורמת עור וגידים

דורוןא
שימו לב! השרשור הזה בן 2370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דורון , אחד הדברים שצריך לעשות ומקטין את הבלאי למינימום , הוא פיטמת גירוז לבויל ג'וינט , נסה ותהנה .

הודי.

פטמת גירוז היא הפתרון הטוב ביותר כאן, גם אם מדובר בתפוח חזק מהמקורי.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון ממה שמופיע בתמונות, הזרוע במקור עשויה מיציקה אחת, ואתה חתכת חלק מהיציקה הזאת וריתכת במקומו טבעת שלתוכה התאמת בולג'וינט.

הריתוך, אם כן, צריך להיות חזק לפחות באותה מידה כמו היציקה במקור. מותר לשאול כיצד בדקת את העניין הזה?

עריכה אחרונה על ידי אלעד

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזרוע מיוצרת בכבישה .ולא בדקתי את החוזק סמכתי על נסיון שיש לי בכל סוגי הריתוך למעלה מ 25 שנה .

ימים יגידו...

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר כבוש הוא הרבה יותר חזק מטבעת חרוטה (מקווה שלקחת לפחות st52) וריתוך חלק כזה בלי קשר כמה אתה רתך מוכשר הוא בעיימי גם בגלל שאין לך מושג איזו סגסוגת אתה מרתך וגם בכלל שלא עשית שחרור מאמצים ולא בדיקת רנטגן לסדקים.

מקווה רק שאם חו"ח זה יתפרק אתה עדיין תהיה פה כדי להקשיב למה שהימים יגידו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שלום חברים

מזה זמן רב שאני מתכנן ובודק את האפשרויות לשיפור הזרועות הקידמיות של האסקורט ככל הנראה בשל גודל הגלגים וסגנון הנהיגה מיסבי הכדור (ball joint) לא עומדים בעומס וכל שנתיים שלוש כ 4000 קילומטר אני צריך להחליף בשל חופשים. הבעיה שאין למצוא בארץ רק בחול וזה לא ממש זול.לאחר חיפוש ללא הצלחה ברשת הבנתי שאין פיתרון מוכן הבנתי כי הדבר היחידי שיש זו זרוע מתכווננת שסדנאות עושות לרכבי מרוץ כשהבסיס זה הזרוע המקורית ,כלומר מרתכים על הזרוע .זרוע מתכווננת זה לא מה שאני מחפש לכן הלכתי לפיתרון הבא שנותן אני מקווה מענה לבעיה :

1.חלקים זמינים בארץ.

2.שימוש רב פעמי של הזרוע.

החלקים הדרושים.

מייסב כדור של רכב כל שהוא שמתאים לחיבור בתחתית הבולם של הרכב,טבעת בגודל המתאים בייצור עצמי רתכת ומוטיבציה....

התמונות.

מבטיח לעדכן בעוד 4000 קלומטר

חשבתי שלאחר שנה שווה לעדכן כי הזרוע מחזיקה חעמד יפה מאד ללא כל סימני החלשות .

בנוסף על הדרך משהו יודע איכן אני יכול לרכוש לפי מטר צינורות מתכת לבלמים + ניפלי בקצה?

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צנרת בלמים קשיחה , עשויה מצנרת פלדה מעורבת בנחושת - גמיש וחזק מאוד .

מ.פ. מרכז הצנרת בע"מ .

ר"ח הפטיש 1 ת"א , ט"ל - 03-5003900 .

תביא דוגמה מכל ניפל - יכול להיות שהם שונים .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צנרת בלמים קשיחה , עשויה מצנרת פלדה מעורבת בנחושת - גמיש וחזק מאוד .

מ.פ. מרכז הצנרת בע"מ .

ר"ח הפטיש 1 ת"א , ט"ל - 03-5003900 .

תביא דוגמה מכל ניפל - יכול להיות שהם שונים .

אילן

אילן תודה

מצאתי צינור נירוסטה דרך אגב מיועד ל CJ שאני משפץ.

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי מהם צנרת בלמים חדשה לסיקס שלי - לפני שנתיים החלפתי מספר צינורות פלדה אצל יצרן אחר , אולם שני צינורות פשוט נשברו מהויברציות , החומר היה קשוח מידי .

רכשתי מהם ( מ.ב. ) צנרת מסוג חדש בארץ - עשויה מתרכובת של פלדה ונחושת , הדבר מקנה לה חוזק וגמישות כאחת .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...