Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יין וגבינה, אז איפה אוכלים מחר בבוקר?

Gargoyle
שימו לב! השרשור הזה בן 5914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רבים יסכימו שלחיבור בין יין טוב וגבינה הולמת יש מקום להערכה בכל חיך בריאה.

חשבתי מחר לנסוע לאזור הצפון עם המשפחה (עם רכב נסיעת מבחן :lol:) ובשעות הברנאץ' המקובלות לעצור ביקב/מסעדה ציוריים ולהנות מיין טוב לצד גבינה טובה.

אני פונה לחברי הפורום היקרים ואניני הטעם (לאחר שפניתי למר גוגל כמובן) בבקשת המלצה למקום שכזה,

כאמור אני מחפש יקב/מסעדה שמתמחה בהגשת יין לצד גבינה, באזור הצפון ומן הסתם צריך להיות פתוח בשבת.

תודה רבה מראש,

עמרי.

(הכותרת וההודעה נוסחו בפלצנות ראויה לנושא, עמכם הסליחה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מקום כזה בראש פינה אבל הוא נסגר לפני שבועיים.

יש שם עוד מקום - בר יין נחמד, לא יודע מה מצב הגבינות שם.

בד"כ עד כמה שאני יודע היקבים מציעים בעיקר יין, אתה צריך למצוא מסעדה מתאימה לשם כך או להזמין מקום מראש ביקב ויכינו בעבורך.

מצטער שהגבתי רק היום אבל גם כך לא נראה שתרמתי יותר מדי.

חוץ מזה יש פה רוח לא נעימה ולא הייתי בוחר דווקא היום לבוא לצפון.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שלא מאוחר מידי: יש בקיבוץ מעברות מקום בשם בית היין, אשר עונה לדרישות שהצבת.

הבעיה היא שהוא לא בצפון אלא בעמק חפר.

נו שוין, תעצרו שם בדרך חזרה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...