Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך לא מאפשר ביטול הזמנת חלק ואינו מוכן להחזיר כסף, מה עושים?

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשבועיים או שלוש אני כבר לא זוכר בדיוק, הזמנתי חלק לאוטו ונאמר לי שתוך 7 ימי עסקים החלק יהיה אצלם ואני אוכל לבוא לקחת אותו. רק בגלל שזאת הזמנה מחו"ל (כי אין במלאי בארץ), אני נדרש לשלם לפני ההזמנה כדי שהם לא יזמינו לחינם.

אכן הסכמתי שילמתי ועד עכשיו החלק לא הגיע ובעצם האוטו מקורקע בגלל זה, נכון לכרגע הם לא מוכנים לביטול העסקה והחזרת הכסף כי הם כבר הזמינו את החלק ואין אפשרות ביטול, האיחור לטענתם הוא הקריסמס (אם היו מודיעים לפני היתי חושב אם להזמין מהם). נאמר לי שהחלק אמור להגיע ביום ראשון או שני השבוע הזה וכמו שאתם רואים כבר עבר יום שני וגם שלישי מסתיים.

החלק הוזמן ממוסך מורשה פיג'ו

מה האפשרות החוקית שלי לביטול העסקה? אני פשוט רוצה להבהיר להם מה המצב החוקי של העניין במקרה ועדיין יסרבו לביטול עסקה וגם לא יספקו את החלק עד סוף שבוע הזה.

התשלום היה במזומן

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת קבלה על התשלום בכתב בה מצויין כי החלק ייסופק תוך 7 ימי עסקים ?

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר מה כתוב אבל בכל אופן זה לא בעיה להקליט אותם מודים בזה

אני רוצה רק להפחיד אותם קצת כדי שאו שיזדרזו ויספקו לי את החלק תוך יומיים שלושה או שיחזירו כסף כדי להימנע מאפשרות של משפט וכ"ו בשביל חלק של 50 ש"ח.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...