Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק גבוהה בפולו 2003 אוטו,הרכב עבר טיפול גדול...

tokame
שימו לב! השרשור הזה בן 5948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב 55k כולל החלפת פלגים,פילטר אוויר והחלפת שמן ופילטר שמן.

צריכת הדלק עוד לפני הטיפול הייתה גבוהה גם כן ולהלן הפירוט:

לפני עליית הצריכה הרכב היה עושה 13.5 קמ לליטר או לחלופין 500 קמ ל37 ליטר דלק בנסיעה משולבת ללא מזגן.

כיום הצריכה:11.35 קמ לליטר או לחלופין 420 קמ ל37 ליטר .אציין שמהירות הנסיעה לרוב בין 90 ל 100 קמ"ש.

הייתי במוסך היבואן הרכב נסרק ע"י מחשב והוא נקי מתקלות.

הייתי במוסך רון הרכב נסרק ע"י מחשב ובוצע אף איפוס מצערת והרכב נקי מתקלות.

כמו כן לפני 2 מיכלים הוספתי 44k ללא הועיל.

שאלתי היא ממה יכולה לנבוע הבעיה ומה דרכי הטיפול?

האם לעשות בדיקת 4 גזים? האם זה ממיר קטליטי מלוכלך או חיישן למבדא עצלן?

או אולי מזרק משתין או תקול?

תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 55k כולל החלפת פלגים,פילטר אוויר והחלפת שמן ופילטר שמן.

צריכת הדלק עוד לפני הטיפול הייתה גבוהה גם כן ולהלן הפירוט:

לפני עליית הצריכה הרכב היה עושה 13.5 קמ לליטר או לחלופין 500 קמ ל37 ליטר דלק בנסיעה משולבת ללא מזגן.

כיום הצריכה:11.35 קמ לליטר או לחלופין 420 קמ ל37 ליטר .אציין שמהירות הנסיעה לרוב בין 90 ל 100 קמ"ש.

הייתי במוסך היבואן הרכב נסרק ע"י מחשב והוא נקי מתקלות.

הייתי במוסך רון הרכב נסרק ע"י מחשב ובוצע אף איפוס מצערת והרכב נקי מתקלות.

כמו כן לפני 2 מיכלים הוספתי 44k ללא הועיל.

שאלתי היא ממה יכולה לנבוע הבעיה ומה דרכי הטיפול?

האם לעשות בדיקת 4 גזים? האם זה ממיר קטליטי מלוכלך או חיישן למבדא עצלן?

או אולי מזרק משתין או תקול?

תודה לעונים!

:idea::idea::idea:

אם אין שום תקלה אלקטרונית הווה אומר הבעיה היא מכנית , להלן הסדר לפתור את הבעייה:

1) בדוק את תכולת הגזים , חשוב לדעת מה רמת ה-HC ורמת ה-CO כמו כן את רמת ה-O2 ,נתונים אלה נותנים את הכיוון הנכון לאיתור התקלה.רמת HC גבוהה מ-500 PPM נובעת מהעדר בעירה (קרא את הסעיפים הבאים)

2) בדוק לחץ דלק ואת וסת לחץ הדלק /השווה להוראות היצרן ותקן

3)בדוק דחיסה של המנוע/אם הדחיסה נמוכה זו הסיבה

הערה: יש מקרים בהם אין תקלות לפי הסקנר ובכל זאת.....חיישן החמצן לפעמים הוא "עצל" והחלפתו פותרת את הבעיה כך גם לגבי מד-כמות אוויר . במקרים רבים חוטי ההצתה פגומים וגורמים ל-MISFIRE !

דוד ברזילי :-D

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר,

אין צורך לפרק את הרכב ולבצע את כול הבדיקות שצויינו מכיוון שהרכב שלך תקין לחלוטין מבחינת צריכת דלק. יתרה מזאת במידה ורון ראה את הרכב ולא מצא שום בעיה אתה יכול להיות לישון בשקט במיוחד שהרכב שלך כה חדש.

מנוע 1.4 צריכת הדלק 1 ל-14 לפי נתוני ייצרן

מנוע 1.6 צריכת הדלק 1 ל-14

מנוע 1.4 TDI צריכת הדלק 1 ל-20

ותפסיק להוסיף K44 שלא אמור לעזור במאומה.

כמו כן הבדיקה צריכה להתבצע במדוייק כלומר: סגנון הנסיעה,לחץ אוויר בגלגלים,טמפ' חיצונית,תדלוק באותה משאבה דלק ועוד מספר פרמטרים שיכולים להוביל לטעות או הבדלים בין הבדיקה הראשונה שלך לשנייה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:idea::idea::idea:

אם אין שום תקלה אלקטרונית הווה אומר הבעיה היא מכנית , להלן הסדר לפתור את הבעייה:

1) בדוק את תכולת הגזים , חשוב לדעת מה רמת ה-HC ורמת ה-CO כמו כן את רמת ה-O2 ,נתונים אלה נותנים את הכיוון הנכון לאיתור התקלה.רמת HC גבוהה מ-500 PPM נובעת מהעדר בעירה (קרא את הסעיפים הבאים)

2) בדוק לחץ דלק ואת וסת לחץ הדלק /השווה להוראות היצרן ותקן

3)בדוק דחיסה של המנוע/אם הדחיסה נמוכה זו הסיבה - רכב חדש מה יש לבדוק דחיסה ?

הערה: יש מקרים בהם אין תקלות לפי הסקנר ובכל זאת.....חיישן החמצן לפעמים הוא "עצל" והחלפתו פותרת את הבעיה כך גם לגבי מד-כמות אוויר . במקרים רבים חוטי ההצתה פגומים וגורמים ל-MISFIRE ! - המידע הזה היה מוצג בזמן איבחון ממוחשב

דוד ברזילי :-D

אולי יש לך עוד רעיונות ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב עשיתי כבר החלפת פילטר דלק וניקוי מצערת.

אבל אני חושד קצת בגיר שיש לו בלאי כי כשאני עוזב את הרגל מהברקס לפני תחילת נסיעה הרכב לא מתקדם ופעם היה מתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לאף אחד ידע בנושא? אני מאוד חושד בגיר שחסר לו שמן או שאפילו צריך להחליף שם את השמן כי הוא מתנהג מוזר כבר די הרבה זמן (החלקות הילוכים אחרי העברה,אי משיכה קדימה כשעוזבים את הברקס בתחילת נסיעה,חוסר סחיבה ואכילת דלק של הרכב).

תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...