Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מענק שחרור לקבנ"יסטים .. זה קיים !

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מישהו היה חייל (למופת כמובן !) ארבעה,חמישה,שישה חודשים ויצא מהצבא - ובלי ששמנו לב, עברו להם חמש שנים, ועוד לא עברו שבע . מחכה לכם סכום יפה בבנק !

אני שרתתי ארבעה חודשי שירות (לא ניכנס לזה כרגע), והיום , אחרי 5 שנים, קיבלתי מענק שחרור של 1900 שקל, שאומנם זה לא הרבה, אבל גם 1900 שקל שנחתו עלי בלי שביקשתי הם תוספת מעולה לחשבון הבנק שלי ! (זה ההוצאות דלק שלי לאיזה חצי שנה :oops:)

אז מי שלא בטוח, ועדיין זוכר את חשבון הבנק שלו שהתגייס (ואם לא, אפשר להתקשר ולבדוק מה הוא היה), שיכנס לכאן:

http://www.hachvana.mod.gov.il/pages/hok/hok_pikadon_ishi.asp?UN=6&HD=6&SUB_UN=3

ויבדוק מה מגיע לו.

נ.ב צריך להוסיף אפסים (000 ..) לפני המספר חשבון כדי שיהיה סה"כ 9 ספרות.

בהצלחה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי שהיה חייל למופת, לא יצא מהצבא אחרי 4-6 חודשים, אלא 3 ומעלה שנים.

אתה יודע שפתחת פה בלי להתכוון דיון על השתמטות?...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה בדיוק מענק ? על השתמטות מצה"ל ? ביזיון !:evil:

אין לי בעייה אם אנשים שלא מתאימים למסגרת (גם זה בולשיט אחד גדול) אבל להעניק על זה כסף ? לזה יש תקציב בצה"ל ?

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WIKING, לא כולם זה ביזיון.

יש מספיק מקרים קשים\מוזרים\עצובים שבאמת לא מתאימים למסגרת הצבאית.

עולה לי כתבה לראש ממוסף 7 ימים לפני כמה שנים על חייל שפחד מהחושך, והיה צריך לעשות את השמירות עם אמא שלו כדי שלא יפחד.

או עבריינים למיניהם שלא רוצים אותם מהפחד שיגנבו נשק.

רק 2 דוגמאות שקפצו לי לראש. ויש עוד מאות.

בנוגע לתשלום על החודשים שהם כן שירתו...לא יודע, אישית אותי זה גם מרגיז וגם הגיוני.

אחרי הכל הבחור עשה משהוא במשך כמה חודשים בצבא.

מפה, המחשבה מתחלקת ל-2:

אלה שהלכו לקבן עם קופסא של נמלים (או עם קש ורצו להתעניין על שאיבת שומן...)צריכים לקבל חודשיים מאסר בכלא צבאי. ורק אז לשחרר אותם מהשרות, בקלון ובלי שום הטבה.

אלה שבאמת יש להם בעיות, ושירת איתי אחד כזה, מגיע להם כל גרוש והטבה שמגיעה לכל חייל אחר.

אותו בחור אגב סיים את השירות הצבאי שלו יפה, רק עבר לתפקיד שונה בעזרת הקבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה - בבקשה לשפוט, כל בעיה לגופה ...

יש חיילים אשר לא מתאימים, למערכת הצבאית, יש כאלה, אשר נפצעו, או לקו במחלה - ולכן שוחררו.

עדיף לשחרר, חיילים לא מתאימים, אשר גורמים לעומס טיפול .

( דבר הדומה - לאחזקת רכב בעייתי ... בסוף נשתחרר ממנו, נמכור לאחר ( אלפא רומאו ), או נשלח לפירוק )

דוגמא גרועה - אבל זאת המציאות .

ומי ששרת אפילו 4-5 חודשים, ולפי החוק, מגיע לו מענק שיחרור, שיהנה .

כי הוא בעצם הפסיד, חויה והערכה עצמית, בכך שלא שירת בצבא, כמו כולם .

אז בהצלחה להם, בחיים האזרחיים - אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו היה חייל (למופת כמובן !) ארבעה,חמישה,שישה חודשים ויצא מהצבא - ובלי ששמנו לב, עברו להם חמש שנים, ועוד לא עברו שבע . מחכה לכם סכום יפה בבנק !

אני שרתתי ארבעה חודשי שירות (לא ניכנס לזה כרגע), והיום , אחרי 5 שנים, קיבלתי מענק שחרור של 1900 שקל, שאומנם זה לא הרבה, אבל גם 1900 שקל שנחתו עלי בלי שביקשתי הם תוספת מעולה לחשבון הבנק שלי ! (זה ההוצאות דלק שלי לאיזה חצי שנה :oops:)

אז מי שלא בטוח, ועדיין זוכר את חשבון הבנק שלו שהתגייס (ואם לא, אפשר להתקשר ולבדוק מה הוא היה), שיכנס לכאן:

http://www.hachvana.mod.gov.il/pages/hok/hok_pikadon_ishi.asp?UN=6&HD=6&SUB_UN=3

ויבדוק מה מגיע לו.

נ.ב צריך להוסיף אפסים (000 ..) לפני המספר חשבון כדי שיהיה סה"כ 9 ספרות.

בהצלחה ;)

נראה לי כדאי שתשמור את הכסף הזה לתחבורה ציבורית:?

כי מהראשון לינואר יתחילו לשלול רישיונות של מי שיצא על סעיף נפשי

Honda CiViC 91 DX (04-11)

Ford Focus hatchback 02(11-14)

KIA Cee'd SW 11 (14-today )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן.

אם אדם במצוקה קשה(ואני מתכוון גם לאחת אמיתית) , עד כדי כך שלא יכול לבצע אפילו תפקיד משרדי בצבא, בטח ובטח שלא ניתן לאפשר לו לעלות על הכביש, שכולנו יודעים שהוא מקום קטלני.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי כדאי שתשמור את הכסף הזה לתחבורה ציבורית:?

כי מהראשון לינואר יתחילו לשלול רישיונות של מי שיצא על סעיף נפשי

שטות גמורה.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי את הדיון הזה כדי להגיד את מה שרציתי, ולא בכדי לדבר על משתמטים כן או לא.

החוצפה של אנשים שרואים שירשור כזה וישר קופצים "יא משתמט" מבלי לדעת את סיבות יציאתי מצה"ל (חשבתם שאולי אפשר לצאת גם על בעיות אחרות? לא רק מנטליות ? חשבתם על זה שאולי משחררים מצהל אנשים שלא מסוגלים לתפקד ? אנשים שהם בעלי יכולת מוגבלת ? בעלי אמצעים מוגבלים ?)

פשוט בושה וחרפה לכם , המשרתים, אלה שחושבים שזה שהם ענו לטלפון של הלשכה במשך 3 שנים עושה אותם "אזרחים" , אז צר לי לבשר לכם, אני, ששרתתי רק 4 חודשים, אזרח בדיוק כמוכם, ואת סיבת היציאה שלי מצה"ל אשמור לעצמי, אבל קחו לכם למחשבה - שאם שוחררתי, כנראה שיש סיבה... כי הוועדה קיימת, ואם היא החליטה לנכון לשחרר אותי, אז יש סיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה התאריך שבו מעדכנים את הסכום, אין קשר לתאריך גיוס או שחרור, כל עוד עברו 5 שנים מתאריך השחרור (לא הגיוס) אתה יכול לקחת את הכסף.

אתה הולך לבנק, ממלא טופס, וCASH ביד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שפתחת פה בלי להתכוון דיון על השתמטות?...

הכתובת הייתה על הקיר...

חברה - בבקשה לשפוט, כל בעיה לגופה ...

יש חיילים אשר לא מתאימים, למערכת הצבאית, יש כאלה, אשר נפצעו, או לקו במחלה - ולכן שוחררו.

עדיף לשחרר, חיילים לא מתאימים, אשר גורמים לעומס טיפול .

זה מה שעשיתי. בערך.

WIKING, לא כולם זה ביזיון.

יש מספיק מקרים קשים\מוזרים\עצובים שבאמת לא מתאימים למסגרת הצבאית.

עולה לי כתבה לראש ממוסף 7 ימים לפני כמה שנים על חייל שפחד מהחושך, והיה צריך לעשות את השמירות עם אמא שלו כדי שלא יפחד.

או עבריינים למיניהם שלא רוצים אותם מהפחד שיגנבו נשק.

רק 2 דוגמאות שקפצו לי לראש. ויש עוד מאות.

פתחתי את הדיון הזה כדי להגיד את מה שרציתי, ולא בכדי לדבר על משתמטים כן או לא.

החוצפה של אנשים שרואים שירשור כזה וישר קופצים "יא משתמט" מבלי לדעת את סיבות יציאתי מצה"ל (חשבתם שאולי אפשר לצאת גם על בעיות אחרות? לא רק מנטליות ? חשבתם על זה שאולי משחררים מצהל אנשים שלא מסוגלים לתפקד ? אנשים שהם בעלי יכולת מוגבלת ? בעלי אמצעים מוגבלים ?)

פשוט בושה וחרפה לכם , המשרתים, אלה שחושבים שזה שהם ענו לטלפון של הלשכה במשך 3 שנים עושה אותם "אזרחים" , אז צר לי לבשר לכם, אני, ששרתתי רק 4 חודשים, אזרח בדיוק כמוכם, ואת סיבת היציאה שלי מצה"ל אשמור לעצמי, אבל קחו לכם למחשבה - שאם שוחררתי, כנראה שיש סיבה... כי הוועדה קיימת, ואם היא החליטה לנכון לשחרר אותי, אז יש סיבה.

אל תכליל בבקשה.

ציטוט של עצמי:"יש מספיק מקרים קשים\מוזרים\עצובים שבאמת לא מתאימים למסגרת הצבאית."

אני חוזר ומסכים עם טענתו של ליין-מן:לשפוט כל בעייה לגופה. יש מספיק זוועות בחיים כך שכל אחד מאיתנו היה עלול למצוא את עצמו בסיטואצייה הקשה הזו.

וגם לענות לטלפון במשך 3 שנים זה עדיין נחשב, מר שניר.זה 3 שנים שנתת בצעירותך ושלא יחזרו לך, וזה ממש לא משנה מה עשית בהם בצבא.אז אל תתחיל עם הבולשיT הזה.

CIVIC-עשית לי את היום!!!

סוף סוף מטפלים גם בחולרות שעל הכביש ושלא אמורים להיות שם! וגם במשתמטים, ביחד.

זה החוק הכי חכם וחשוב ששמעתי עליו בשנים האחרונות, ואני מסכים איתו 200%.חבל שאין עוד הגבלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...