Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[כלב] אני רוצה להביא כלב. במה זה כרוך?

מנחם פ
שימו לב! השרשור הזה בן 5947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני חושב לאחרונה על הבאת כלב הביתה, כדי להנעים את הזמן. חוץ מאוכל וכל זה, כל שנה צריך חיסונים וכו'...?

אודה אם תפורטנה כל ההוצאות הכרוכות בכלב בבית.

בתודה,

מנחם פ

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה הולך להיות כלב מחונך ומאולף... אני רק רוצה לדעת מה יהיו ההוצאות עליו...

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם בשנה חיסון כלבת פלוס משושה (כלבת לכלב לא מסורס זה 130 ש"ח ,למסורס 40 או 50 ש"ח), כל 3 חודשים תולעת הפארק וכדורים נגד תולעים זה עוד איזה 100 ש"ח לפחות.

אוכל איכותי יעלה 250 עד 300 ל-15 קילו. אצלי למשל הולך שק כזה בערך בחודש (אני משלם 260 לשק תכפיל את זה ב 12 חודשים)

ו-6 חודשים בשנה לפחות כל חודש אמפולה שעולה איזה 35 שקלים נגדר קרציות ושאר המזיקים

וכל זה לפני שדיברנו על מותרות כמו אילוף צעצועים עצמות ושאר המטלטלין שימנעו מהכלב להרוס את הבית.

לפני איזה חודשיים שלוש בערך הזמנתי מחו"ל צעצועים לכלב באיזה 300 ש"ח של חברת KONG ברמה הכי גבוהה שלהם, היום רוב הצהצועים כבר בפח אחרי שעברו התעללות רצינית בשבוע הראשון שלהם (יש למישהו הצעות לצעצועי גומי טובים יותר?)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכלב שעיר - מנקה קבועה או חברה שאוהבת לנקות או, רחמנא ליצלן תרים מטאטא כל יום בעצמך ותנקה את השערות שלו מכל מקום שבו הוא ביקר וגם ממקומות שלא. - הכלבה שלי היא הכי מחונכת בארץ, נכנסת הביתה רק כשממש קר בחוץ ויש סערת גשמים, מתיישבת במיטה המיוחדת שלה ולא זזה עד הבוקר. הבית מלא בשערות שלה ואם לא מטאטאים כל יום לפחות מסביב למקום מרבצה - הבית הופך לגועל נפש.

מצד שני אולי לא אכפת לך לחיות כך ואולי גם הכלב שאתה מתכנן עליו לא ממש שעיר.

אתה צריך הרבה הרבה סבלנות יכולת ורצון לתת תשומת לב יום יומית לכלב ובנוסף - תשכח מנסיעות לא מתוכננות של יותר מיום אחד ללא בייביסיטר לכלב.

מבחינת הוצאות כספיות - אוכל זה ההוצאה העיקרית, פעם בשנה כלבת וזהו.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוצאות של תומר הם פחות או יותר מה שזה עולה לך( אצלי כפול 4...).

אבל אצלי הכלבים אוכלים גם אוכל"אמיתי" , אין מצב שהם יחיו על אוכל יבש כל הזמן,מסיבות ברורות ( לפחות אני מקווה שזה ברור ).

תומר,אם לא מגעיל אותך עצמות ,רגל פרה אמיתית זה ליגת העל( האמת שאני לא בטוח איזה חלק אז אני לא כותב סתם)אבל פחות או יותר באורך של 30 ס"מ, ביום אחד הבשר הולך בקלות ולאחר מכן חודש הכלבים מכרסמים את העצם מכל הכיוונים( רק הליבה קשה מידי לאכילה לכלב )

זה טבעי וזה מחזיק הרבה זמן,ולדעתי הרבה יותר כיף לכלב.

כשעבדתי בתחום זה היה להיט ,לדעתי אחד הוטרינרים/כלביות יכולות לקשר אותך למקום שמוכר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת לעצמות מהסוג הזה אבל זה סיכון

העצמות האלה בלעיסה לא נשברות אלא משתייפות והשבבים נכנסים לגרון של הכלב ועלולים לגרום לחתכים וכל מיני סכנות שאני נמנע מהם במיוחד כשאני יודע שהכלב שלי דוגר על עצמות עד שהם נגמרות.

הכלב שלי מקבל אוכל ממני אבל לא אוכל מבושל וכאלה אלא ירקות ופירות בלבד.

היום לצורך העניין בהכנת ירקות בתנור (וגם בהכנת סלט) הכלב מקבל את הקצוות של המלפפון ושל הבטטה והגזר ושאר הירקות הקשים, הוא נהנה מזה וגם מקבל ערך בריאותי (אפילו קלמנטינה הוא אוכל וגם בננה). לא פלא שיש לו עור רך מאוד ושיער מבריק. זה כמובן בנוסף ליוקונובה שהוא מקבל.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם!

הכלב שאני מתכנן להביא יהיה בן שנה +- ומחונך. כך שאין לי הוצאות על מאלף (וגם אם כן, יש לי אח מאלף...) הוא יהיה בוודאות גולדן/לברדור/שניהם יחד (מעורב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלב של חברים(דוג דה בורדו מדהים בן כמה חודשים) עבר ניתוח לפני כמה ימים של הוצאת עצם מהקיבה(נדמה לי, אבל הוצאת עצם בדוק) לא יודע אם מומלץ לתת להם עצמות .

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו עניין

מצאתי את הגור הזה ליד הבית שלי בשבוע שעבר.

מישהו זרק אותו מהבית ובדיוק התחיל הגשם המטורף שהיה אז (לפני השבת האחרונה)

הכנסתי אותו לבית שלי והוא בגינה

אבל אין לי את הזמן לטפל בו - למרות שהילדים שלי משוגעים עליו

אם מישהו מעוניין - בבקשה

אבל רק מישהו/י רציניים בבקשה.

הנה 2 תמונות.

PICT9760-011.jpg

PICT9762-011.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו כלב

לא זול, אבל מחזיר את ההשקעה באהבה, אני לא מכיר בעלי כלבים שיוותרו על הכלב שלהם בשביל כסף (אלא אם מדובר בחוות גידול) על אחת כמה וכמה גולדן או לברדור

מחיר תלוי באיכות האוכל, מבונזו עד פרופלאן ויוקונובה

חיסונים (יחום ללא מעוקרות) כלבת וכו', הכל מתגמד לעומת לחזור הביתה והכלב שלך שקופץ עלייך

חוץ מזה שכלב לילדים זה אחד הדברים הטובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרו לך את רוב הדברים. אני אוסיף - כלב זו אהבה מזן אחר :-P

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו כלב

לא זול, אבל מחזיר את ההשקעה באהבה, אני לא מכיר בעלי כלבים שיוותרו על הכלב שלהם בשביל כסף (אלא אם מדובר בחוות גידול) על אחת כמה וכמה גולדן או לברדור

מחיר תלוי באיכות האוכל, מבונזו עד פרופלאן ויוקונובה

חיסונים (יחום ללא מעוקרות) כלבת וכו', הכל מתגמד לעומת לחזור הביתה והכלב שלך שקופץ עלייך

חוץ מזה שכלב לילדים זה אחד הדברים הטובים

מחזק :mm_yeah:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב חוץ מהעלויות (שלפעמים הם לא צפויות ויקרות כאשר הכלב חולה או יש לו בעיה רפואית--וזה ממש ממש לא זול בד"כ) זה לאהוב את הכלב ולהתייחס אליו כמו אדם.

בתור בעלים של 2 כלבים אני יכול להגיד שהם כמו ילדים וככה אני גם מתייחס אליהם .פשוט הדבר הקרוב ביותר שיכול להחזיר לך אהבה חוץ מבן אדם.שווה שווה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...