Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אריקסון K800I וSIM דור 2,לא הולך טוב?

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 5978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי היום התחדשתי בפלאפון הנ"ל חדש מהניילון במחיר מעולה [הפלא שייך לרשת אורנג'] עכשיו הסים שלי גם של אורנג אבל הוא לא סים חכם דור 3,ומה שקורה שלפעמים שנגיד ניסיתי סתם להתקשר מהבית[בזק] למיספר אורנג שלי פעם זה חייג ופעם לא הצליח לחייג,השאלה שלי האם זה קשור לעובדה שהסים שלי הוא דור 2 ולא עובד בהרמוניה עם המכשיר ?וזאת בעצם הבעיה[בתאימות של הסים ולא בבעיה במכשיר?]

[ראוי לציין שהמכשיר הקודם שלי היה דור 3 סמסונג 990 וגם שם הייתה בעיה דומה]

בהנחה וזו הבעיה -אם אני הולך לאורנג ,במטרה להחליף את הכרטיס לדור 3 זה פרוצדורה מורכבת,כזו שתעלה לי כסף?

ראוי לציין שהמכשיר ניקנה חדש סגור באריזה עם שובר אחריות יצרן חתום באריזה.

בתודה מראש.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אמור להשפיע, יש לי סוני אריקסון K850 שהוא דור 3.5 עם סים לא דור 3 ולא נראה שיש בעיה עם זה,

יכול להיות שיש בעיה אחרת וצריך לבדוק את זה, מוזר באמת שגם במכשיר הקודם שלך זה עשה בעיות.

לגבי החלפת הסים זה לא בעיה בכלל, מעבירים לך במרכז שירות את כל הנתונים מהסים הישן לחדש אבל מה

שכן זה שתצטרך מאותו הרגע לשלם על חבילת דור 3 שזה יוצא כל חודש בערך 15-20 ש"ח.

"And Justice For All..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יכול להיות אולי שהסים שלי קצת נידפק?

בכל זאת התופעה קרתה באופן די דומה בפלא הקודם שלי,עכשיו היא לפעמים קוראת באריקסון החדש.ל ניראה לי שזה המכשיר[חדש],באורנג'ידעו לגלות אם זה הסים שלי קצת מזייף? או הטלפון,ולא אמורה להיות לי בעיה עם אחריות בהנחה ויש לי תעודת אחריות עם מדבקת הבארקוד המודבקת על התעודה [שמציינת שמהכשיר חוקי רשום באורנג]?הכוונה היא לאחריות יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה הופיעה בשני מכשירים שונים עם אותו הסים אז הגיוני מאוד שהבעיה היא בו,

תלך למרכז שירות ושים אותו לבדיקה, אם הוא נקנה שם לא צריכה להיות בעיה של אחריות.

בהצלחה ותתחדש.

"And Justice For All..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן המכשיר חוקי וניקנה ע"י הבעלים הקודמים ישירות מאורנג עם ספח אחריות יצרן רשום אצל אורנג.אני אלך לאורנג יום שישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידע כללי

יש בבזק בעיה ביום יומיים אחרונים שכשמתקשים מבזק לסלולארי לפעמים שומעים כמו צליל של תפוס או משהו בסגנון, זה בעיה אצל בזק. נסה להתקשר כמה פעמים למכשיר שלך מסלולארים אחרים ואם אין בעיה אז כנראה שהבעיות שלך נובעות בעצם מהבעיה אצל בזק ואצלך הכל תקין

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך המצב הרגעת אותי עד מאד תומר!

רק מבזק זה קרה לי היום כל השיחות שקיבלתי היו של רשתות סלולרים והיתקבלו בהצלחה,אבל אימי שניסתה להתקשר אליי מהבית ניתקלה בהפרעה[צליל של תפוס והטלפון בעצם לא חייג לפלאפון].

ראוי לציין כשהיא אמרה לי זאת אני חייגתי כמה פעמים לבית ולא ניתקלתי בבעיה בחיוג.[הבעיה הייתה חד צדדית מבזק לפלאפון כמו שהזכרת פה].

אז אני מניח שכדבריך -הבעיה היא מבזק.

תודה על שהעלת לפניי את המקרה ,וגרמת לי להסיק שמקור הבעיה טמון בבזק.

*נ.ב:יש לציין שב3 שעות האחרונות אני לא ניתקבל בתופעה הזו[כל חיוג מבזק אליי מתקבל בהצלחה].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שאפשר לקנות מכשיר דור שלישי

ולהשתמש עם הסים הישן (שיש לי בנוקיה 3100?)?

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט, אבל אם אתה קונה את המכשיר מחברה סלולרית הם יחייבו אותך לקחת עם המכשיר חבילת דור 3

לכן במקרה שלך כדאי לקנות מחנות פרטית

"And Justice For All..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 שקלים דמי הורדת דאגה

ישלח ע"י יונת הדואר.:-)

אז אתם אומרים שאפשר לקנות מכשיר דור שלישי

ולהשתמש עם הסים הישן (שיש לי בנוקיה 3100?)?

אכן אפשר,יש לציין שאני כבר לא ניתקל בבעיה הזו מאתמול[כמו שתומר אמר 100 אחוז בעיה של בזק].

בהחלט, אבל אם אתה קונה את המכשיר מחברה סלולרית הם יחייבו אותך לקחת עם המכשיר חבילת דור 3

לכן במקרה שלך כדאי לקנות מחנות פרטית

צודק גם צודק,הלכתי לאורנג סגרו איתי מחיר די טוב[1300 שח]אבל חייבו אותי לסים חדש ושירות של דור 3 ותשלום חודשי קבוע על החבילות של הדור ה3.

אני רכשתי את המכשיר חדש דנדש סגור באריזה במחיר של 950 שח,מכשיר מקורי מאורנג,אבל היתרון שאני עובד עם הסים המקורי שלי ובכך חוסך את העלות מימון של ההמצאה הדבילית הזו- דור 3!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סים דור שני לא אמור לעבוד עם מכשיר דור 3. גש לאורנג' שיחליפו לך את הסים לדור 3. אגב, במקרה ההפוך אין בעיה, במקרה של מכשיר דור 2 וסים דור 3 הכל עובד מצויין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקור בכיר בחברת ספק הסלולר המובילה בארץ מסר את הדברים הבאים:

1. כרטיס דור 3 עובד ללא בעייה במכשיר דור 2

2. כרטיס דור 2 עובד במכשיר דור 3 , רק צריך להיכנס לתפריט בחירת הרשת הסלולרית, ולבחור באופציית רשתות GSM (דור 2) בלבד. כך המכשיר יפסיק "להתבלבל" בין העדיפות במכשיר, שגורמת לו לחפש רשת דור 3 וה-SIM , שלא מכיר דבר כזה.

3. שהבחור ייגש לאורנג' ויגיד שהוא לא רוצה דור 3, אבל לטובתם רצוי שייתנו לו כרטיס שמתאים למכשיר, כי הוא גורם להם לבעיות ברשת (ואם הם לא מאמינים, שיתקשרו למח' ההנדסה שלהם ויבררו).

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סים דור שני לא אמור לעבוד עם מכשיר דור 3. גש לאורנג' שיחליפו לך את הסים לדור 3.

כרטיס דור 2 עובד במכשיר דור 3 , רק צריך להיכנס לתפריט בחירת הרשת הסלולרית, ולבחור באופציית רשתות GSM (דור 2) בלבד. כך המכשיר יפסיק "להתבלבל" בין העדיפות במכשיר, שגורמת לו לחפש רשת דור 3 וה-SIM , שלא מכיר דבר כזה.

באסטר השמן-כל הקטע הוא שאני לא מעוניין בשירותי הדור ה3 ויחד עם הסים דור 3 אתה מחוייב לחבילת דור 3 .

וביגלל כל זה הבאתי מכשיר לבד שיעבוד עם סים דור 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הקטע הזה של לקנות מכשיר במזומן מלא יודע מי. בסוף נתקעים עם מסלול יקר ולא אטרקטיבי, מכשיר בלי אחריות שבמקרה של תקלה לך תדע מי יוכל לתקן לך אותו. עם מכשירים מייבוא אישי, מדגמים שרשמית אין בארץ המצב עוד יותר גרוע - במקרה של תקלה צבע אותו בכחול וזרוק אותו לים, פלוס כל הנפלאות של SMS בג'יבריש ואינטרנט שלא עובד

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...