Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכל בעלי ניסן אלמרה 1800-צריכת דלק

forshern
שימו לב! השרשור הזה בן 5973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני רכישת ניסן אלמרה ,מבקש התייחסות לצריכת דלק מבעלי הרכב ,ואם יש השפעה של גודל המנוע ,על צריכת הדלק.

חשוב לי הניסיון שיש לאנשים בשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל חשש, צריכת הדלק של הפרפקט 1.8 ל' = לצריכת דלק של מנוע 1.6 ל'.

סה"כ רכב מומלץ מאוד.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מהניסאן מבחינה של צריכת דלק, בתוך העיר (ירושלים) כמעט 1 ל 10 מחוץ לעיר 1 ל 12.5 שוב העליות של ירושלים , אבל בנסיעות בין עירוניות מהמרכז לצפון הרכב מגיע גם 1 ל 15 . אני נוסע בעיקר בין עירוניות ולכן בחרתי את הרכב הנ"ל.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב מיושן בן 10 בבקשה. הרכב מאוד פרימיטיבי והמנוע גם אם 1800 מרגיש כמו 1600.

מבחינת צריכת דלק ומנסיון ברכב של עמית בעבודה אוכל דלק יותר מ- 1600 ממוצעת, אבל לא ברמה חריגה, הכל תלוי בצורת הנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות! אם תשקיע בפרפקט מטופלת, משנת 2001 והלאה, תקבל בובה של אוטו, מאובזר ברמה יוצאת מן הכלל יחסית ליצרן, ויחסית לרכבים אחרים, והיא עושה בתוך בעיר באמת, 12.5-13, כמו שהראשון שהגיב אמר, ומחוץ לעיר יכולה להגיע במהירות שיוט (120/110?) ל 15/16 ק"מ ליטר.

א-ח-ל-ה! אחלה של אוטו, שקט, מרווח, אמין, ומה עוד אתה רוצה? יש בפנים!

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחם יש דברים של טעם וריח :) לפני שלוש שנים קיבלתי רכב חילופי אלמרה וספרתי את השניות להיפטר ממנו... אחרי נהיגה בפוקוס הישנה, לנהוג בעגלה הזאת ממש לא תענוג... המנוע רועש כמו אפנוע (אבל לא נעים) ונחות הנסיעה נחותה.

לא אדבר על דינמיות ושיעמום... זאת חוויה שלי, וכל אחד וטעמו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...