Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנית מצבר יד שניה!

peretzy
שימו לב! השרשור הזה בן 5965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לצערי אני נאלץ להיפרד מהרכב שלי לצורך קבלת רכב מהעבודה,

אמש בהתנעה השבועית שלו, נגמר המצבר, שגריר הגיעו ואמרו שהמצבר הלך לעולמו..

איני מתכוון להשקיע עכשיו מאות שקלים במצבר, (מצבר למיצובישי כריזמה 60 A)

אתם מכירים מישהו שמוכר מצברים יד שניה מפירוקיה או משהו? מישהו נתקל בסיטואציה כזו?

התקשרתי למישהו שמתעסק, מוכר ב-250 ש"ח מצבר, אבל הוא מהצפון ואין לי אפשרות להגיע לשם..

תודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנעה שבועית? אתה לא נוסע עם הרכב יום-יום? אם זה כך כנראה שהמצבר רק התרוקן והאיש משגריר מנסה להרויח על מכירת מצבר. תטען את המצבר ע"י נסיעה או אצל חשמלאי ותנתק את כבל המינוס כאשר אינך נוהג ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר חדש 60A עולה 350 בפ"ת, של מגהוואט .

בשביל מה להתעסק עם ג'אנק ב 250

קראתי בפורום שיש מישהו בחולון שממחזר מצברים, שווה להתעניין לגבי זה.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשמלאים של שגריר באמת רמאים לא קטנים...

אחד מהם ניסה לשכנע אותנו שהלך המצבר וחדש עולה היום 1300 ש"ח (שנפ) בגלל מחירי העופרת.

הוא הציע לנו "הצעה חד פעמית" לקנות את אותו מצבר מהם ב950 בלבד.

כמובן שלא התפתינו, ובסופו של דבר התברר שהמצבר היה עוד במצב סביר, ושמצבר חדש של שנפ עולה יותר בכיוון ה 500.

כדאי לך לוודא שהמצבר באמת גמור ולא סתם ריק.

מנהל אתר LFS הישראלי.

סימולטור הנהיגה הטוב בעולם.

http://www.lfsisrael.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מהיכן אתה בארץ?.

יש מצבר משומש אצל חבר הפורום "יצחק וייס שרותי רכב" שברח' בזל 13 קרית אריה פ"ת (בתוך מוסך זוהר),

טל' 03-9217528.

בהצלחה ובברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתלהב יותר מדי מאלו שמוכרים מצברים חדשים ב-350 או אפילו 500 שקלים. אין מה לעשות, מחירי המצברים היום מתחילים ב-700 שקלים ורק עולים ועולים. כל מצבר בפחות כסף יהיה פשוט לא חדש מהאריזה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...