Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר להעמיס אופנוע ברכב מסחרי?

idan_gal
שימו לב! השרשור הזה בן 5987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם המשקל עומד בעומסים המורשים של הרכב, בכיף!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המשקל עומד בעומסים המורשים של הרכב, בכיף!

האופנוע מורכב בשלמותו, הכוונה שהוא עם מנוע והכל.

הנה תמונה של הרכב למי שלא מכיר:

e4b3c29e548d56174ad68e32ec76d839.jpg

אני רוצה להכניס את האופנוע לתוך הקוביה.

אני פשוט רוצה לדעת ב100 אחוז שזה חוקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך ממה לחשוש כל עוד המשקל הוא לפי הוראות היצרן- כפי שבגירה ציין קודם.

סע לשלום חביבי האופנוע בפנים...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...ואם המטען בולט מהדלת החוצה, דאג שלא יבלוט יותר מ- 1 מטר. ובכול מיקרה קשור משולש או סמרטוט אדום על ידית הדלת השעונה על המטען, ואותו האחרון דאג לקשור היטב בפנים הרכב. לרוב המסחריות/סטיישנים יש טבעות מיוחדות לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שזה חוקי.

הנה סירטון מסביר גם איך עושים את זה:

http://www.youtube.com/watch?v=p8vggli15no דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק, מישהוא כאן דובר שוודית להסביר למה הפירסומת?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח אני אוותר על הדרך הזו...=]

...ואם המטען בולט מהדלת החוצה, דאג שלא יבלוט יותר מ- 1 מטר. ובכול מיקרה קשור משולש או סמרטוט אדום על ידית הדלת השעונה על המטען, ואותו האחרון דאג לקשור היטב בפנים הרכב. לרוב המסחריות/סטיישנים יש טבעות מיוחדות לכך.

אחלה. זה גם מה שהיה לי חשוב לדעת.

ויש בפנים טבעות בכל פינה ככה שנתפוס אותו חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפי אחראי יחידת אופוענים במחלק התנועה:

אין שום בעיה, כל עוד הוא (האופנוע) קשור היטב בתוך הרכב, במידה והוא (האופנוע) בולט מהרכב, תקשור משולש לדלת הפתוחה, וכל עוד האופנוע לא גנוב, דייהנו, אתה חייב מסמכים המעידים על בעלות על האופנוע שיהיו איתך.

סע בזהירות,

דימה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שנאמר כאן נכון, הנה כמה תוספות מניסיון אישי:

אין שום בעייה עם המשקל המורשה, דובלו מורשת לשאת יותר מ 500 קילו, אין שום אופנוע שמתקרב לזה אפילו, ההרלים הכבדים שוקלים באיזור 300 קילו, טוסטוסים שוקלים באיזור 100-150 קילו, אופנועי כביש גדולים - באיזור 200.

יצא לי מספר פעמים להעביר קטנועים של חברים עם מכוניות כמו ברלינגו וקנגו, שדומות לדובלו מבחינת נפח פנימי.

טוסטוסים 50 ו125 סמ"ק קטנים (סופר דיוק ודומיו) נכנסים בלי בעייה, כשהספסל האחורי מפורק או מקופל.

טוסטוסים יותר גדולים (כמו CH 250) נכנסים בקושי, הדלתות האחוריות עדיין יכולות להיסגר, אבל יש בעיית גובה, וצריך לפחות לפרק את המראות של הטוסטוס.

אופנוע גדול יותר יחייב להשאיר דלת אחורית פתוחה, ויש לבדוק אם הוא נכנס מבחינת גובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי דוש"ים ענקים וכבדים, DR600 ומוטוגוצי NTX 650, האחרון עם מעל ל230 ק"ג, בC15 ללא כל בעיה. מכניסים את האופנוע ברוורס לתוך הרכב. הגלגל הקדמי בחוץ. מגן הגחון יושב על ריצפת הרכב. להתלבש חם ולפתוח לגמרי חלונות בדלתות הקדמיות, אחרת נחנקים מהגזים שחודרים מהדלתות האחוריות הפתוחות למחצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...