Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השלמת בגרויות. מהם האפשרויות העומדות בפניי ומהי העלות?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

השתחררתי מהצבא בשבוע שעבר לאחר 3 שנים, ולאחר שאני יעבוד חצי שנה כדי לקבל את המועדפת אני רוצה להשלים בגרויות.

כרגע יש לי רק 14 יח"ל.

אני צריך להשלים 5 מקצועות חובה שאין לי:

אנגלית (3 יח"ל)

מתמטיקה (3 יח"ל)

ספרות (2 יח"ל)

תנ"ך (2 יח"ל)

לשון (1 יח"ל)

אחרי השלמת ה- 5 מקצועות האלו יהיה לי 25 יח"ל כשהמינימום הוא 21 יח"ל.

השאלה שלי היא כזו: כמה יעלה לי כל העסק, ואיפה אני יכול להשלים באיזור הצפון? אני גר ביוקנעם.

אם מישהו עבר את התהליך אשמח לשמוע עצות, כמו כן אם משהו יכול להפנות אותי אל אתרים עם פורמים שמתעסקים עם זה, או שמכילים מידע רלוונטי לנושא- אשמח מאוד.

תודה מראש,

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחנים במועד קיץ או חורף. כך שאם אתה מתכוון לעבוד חצי שנה אתה לא תספיק להרשם לקורסים ולהבחן בהכל יחד בקיץ.

ממליץ על מכינה שנתית היות ויש לך הרבה להשלים.

אני שיפרתי שני מקצועות.

דבר איתי בהזדמות אשמח לייעץ לך מנסיוני.

* אם אתה רוצה ללמוד משהו שקשור למחשבים תיקח בחשבון שאתה צריך מינימום אנגלית ומתמטיקה 4 יח"ל (אותו כסף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשלים סתם בגרות זה מיותר.

קודם כל תחליט מה ואיפה, אם בכלל, אתה רוצה ללמוד הלאה. אחר כך תבדוק מה חסר לך ותשלים משם. להשלים את כל מה שחסר יקח לך לפחות שנה, וזה המון המון זמן.

אגב, אנגלית ומתמטיקה אין טעם להשלים ל3 יח"ל כי חוץ מלנגב את התחת אין ממש מה לעשות עם זה.

כל קורס עולה 3000-6000 ש"ח, תלוי בהיקף ובמכון שמלמד אותך. אבל לפעמים יש מבצעים שווים אז כדאי לך לברר בכל המכונים באזור לפני שאתה מגהץ את האשראי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ש צ.פ כתב לך , קודם תחליט מה אתה רוצה ללמוד,אחר כך תשלים את מה שאתה צריך.

המחירים להשלמת בגרויות מאוד יקרים אז תתכונן נפשית ופיננסית.

בנוסף : 3 יח' אנגלית לא שוות כלום.

3 יח' מתמטיקה לא שוות כלום , אלא אם כן אתה הולך ללמוד הסטוריה, פסיכולוגייה או משהו כזה.

רשמת שאתה רוצה ללמוד משהו שקשור למחשבים , יש בלי סוף סוגי לימודים , ורמות לימוד אשר קשורות למחשבים.

למשל: אם אתה רוצה ללמוד הנדסאי - לא צריך בגרות בשביל זה.

אני מכיר כמה אנשים שהשלימו הכל + פסיכו' ושילמו סכומים מטורפים ובסוף החליטו שהם רוצים ללמוד הנדסאי.

אז תחשוב על זה.....8)

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...