Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכתב תודה למוסך רון.

jonigti
שימו לב! השרשור הזה בן 6003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל מנהלי וחברי הפורום!

כפי שבטח ראיתם, פניתי כמה פעמים, פתחתי כמה שרשורים לגבי בעיות ברכבי.

להזכירכם, ברשותי רכב מסוג VW פולו מודל 2001 ידנית. דגם מנוע AHW.(אחת היפות בארץ גג+בקרת אקלים:wink:)

היו לי בעיות מלכתחילה של מנוע "חותך", הלכתי לסתם מוסך בנתניה שהוא ביצע אינפוזיה ומאז, המנוע פחות סחב.אך לא חתך.

בשל חוסר שביעות רצון מהמוסך הנ"ל, פניתי למורשה בנתניה ולא ראה שום בעיה, אך למען הספק גם הוא ביצע אינפוזיה,

אך ללא כל תועלת.

התחלתי להתייאש ואמרתי לעצמי שנחיה עם זה וזהו. אמרתי לעצמי שבארץ כנראה שאף אחד לא טורח או מתמצא ברכבים האלה.

בכל אופן, הגיע הזמן לעשות טיפול, והחלטתי לבצע טיפול, אך לא במורשה,בשל חוסר שיבעות רצון.

לפי היסטורית הטיפולים מהמורשה, הייתי צריך לבצע טיפול שמנים, פילטרים ופלגים.

פניתי לחבר טוב שהוא גם מכונאי, ביצע טיפול וראה שהטיימינג הולך להקרע!(רצועה יבשה) בעוד שלפי ההיסטוריה הרכב ביצע בשנה הקודמת. בכל אופן, החלפנו רצועה והא טוען שלא היה צורך בלהחליף את כל הפולים.WHAT EVER.

עוד בעיה שהיתה לי , זה היה זיופים ו"איומים" מהמנוע להכבות. פניתי ל"מומחה מע' הזרקה בנתניה והחליט שהכויל שלי דפוק.

החליף לי לחלופי ואמר לי שהבעיה נפתרה. אך שוב זה לא זה.:?(והבעיה חזרה אח"כ לעיתים רחוקות)

הזמן עובר וכך נרשמתי בפורום הזה.וראיתי שכותבים וממליצים רבות על מוסך רון בת"א. ראיתי את תשובותיו שנשמעות די מקצועיות,ושהתותחים של הפורום ממליצים עליו בכל מה שנוגע בבעיות VW של חברי הפורום.

החלטתי לנסוע אליו שייתן לי חוות דעת על כל הבעיות האלה שיש לי. חשוב לציין שהוא בדק במקצועיות, השווה את המערכות שלי במחשב לבין מערכות חדשות. ( כויל, בית מצערת וכו'. רון, תקן אותי אם אני טועה.)

השארתי לו את הרכב, ובמהלך היום התקשר אליי ואמר לי דברים מזעזעים על הרכב!

1. הכויל שהורכב לי הוא תוצרת סין ברמה ירודה!-(הוא גרם לאיומי הרכב להכבות וזיופים לעיתים רחוקות, וקשיי התנעה)

2.מערכת ההצתה והמצערת לא היו מכוונים כלל! (בוצע אבחון וניקוי מע' דלק במורשה ונמצא תקין)

3.הטיימינג הלך להתפרק!!-עבודה ברמה ירודה לא הורכבו הפולים (הבלויים) כמו שצריך, הרצועה הגדולה ישבה עקום והפולים הרעישו. והוא גם לא היה מכוון והיה חסר שן!! (כך שעל חברים אין לסמוך!!)

4. הפלגים לא היו מקוריים.(והחבר אמר שהם מקוריים)

כך שכל העבודה הבית שימוש הזאת (כפי שרון ציין) גרמה לי לחוסר סחיבה , בעיות הנעה , זיופים, צלצולים ופעמונות!!

והכי חשוב שהייתי קרוב מאוד לגמור את המנוע!

היום הגעתי למוסך הנעתי את האוטו והמנוע מניע יפה, נוסע עגול ולא מצלצל, רועד או בוכה.

מה שאני רוצה להדגיש גם שאסור בהחלט ללכת לחפרים/"חברים"/מוסכים לא מוכרים וידועים/ מורשים!! (שלא יודעים כלום חוץ מלהחליף חלקים)/ ומכונים למינהם שיודעים לטפל רק בסובארו DL.כי כל אלה סנדלרים ולא יותר מזה.ורכבים מסוג זה לא כולם יודעים לטפל.

אני שמח שהגעתי לפורום ושהכרתי את מוסך רון ושמעכשיו יש אבא ואמא לרכב (במיוחד שרוב הרכבים שלי היו ויהיו VW ב"ה)

ורוצה להודות לפורום הזה שהוא קיים.

ובמיוחד, אני רוצה להודות לרון אוחנה, על המקצועיות, על הגדלת הראש כי סביר להניח שמישהו אחר היה מתמקד רק בבעיה (ועוד פעם החלפות חלקים לשווא).

תודה רון, אמליץ עליך בחום ומעכשיו אני הקליינט שלך :lol:.

ay-ahzakot.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...