Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לקנות הונדה סייויק 2004 דגם LS כן או לא ?

asi26
שימו לב! השרשור הזה בן 5974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני לפני קנייה של הונדה סיוויק 2004 רציתי לדעת אם האוטו הוא מוצלח ואמין?זה שהוא נראה ספורטיבי זה יפה אבל מה שמתחבא במחסה מנוע זה מה שחשוב איך הביצועים שלו?בטיחות?צריכת דלק ??? בבקשה זה דחוף תעזרו לי בבקשה

ועוד שאלה כמה ק"מ עליי לחפש ..מה הגבול שלפי דעתם נורמלי ?

יש לי נובירה 2001 שאני מנסה למכור אותה האם אני ירגיש ממש הבדל בנהיגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני לפני קנייה של הונדה סיוויק 2004 רציתי לדעת אם האוטו הוא מוצלח ואמין? כמסורת היפנית, הרכב נחשב לאמין מאד ומוצלח. זה שהוא נראה ספורטיבי זה יפה- זה עניין של טעם, לטעמי לרכב ממש אין מראה ספורטיבי. אבל מה שמתחבא במחסה מנוע זה מה שחשוב איך הביצועים שלו- כמו של כל משפחתית ממוצעת?בטיחות?- סבירה, אינה מצטיינת- 4 כוכבים במבחני ריסוק עם 4 כריות אויר. צריכת דלק ???- משפחתית ממוצעת בבקשה זה דחוף תעזרו לי בבקשה

ועוד שאלה כמה ק"מ עליי לחפש ..מה הגבול שלפי דעתם נורמלי כ- 17-20 אלף ק"מ בשנה, יש לשים לב לאופן וזמני הטיפולים

יש לי נובירה 2001 שאני מנסה למכור אותה האם אני ירגיש ממש הבדל בנהיגה?[/quote]

עידן....

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני לפני קנייה של הונדה סיוויק 2004 רציתי לדעת אם האוטו הוא מוצלח ואמין?זה שהוא נראה ספורטיבי זה יפה אבל מה שמתחבא במחסה מנוע זה מה שחשוב איך הביצועים שלו?בטיחות?צריכת דלק ??? בבקשה זה דחוף תעזרו לי בבקשה

ועוד שאלה כמה ק"מ עליי לחפש ..מה הגבול שלפי דעתם נורמלי ?

יש לי נובירה 2001 שאני מנסה למכור אותה האם אני ירגיש ממש הבדל בנהיגה?

ההונדה שאתה מדבר עליה היא משפחתית טיפוסית, ולמרות התדמית הספורטיבית והמגניבה שחלק מסויים מהאוכ' מנסה ליצור לה, היא בהחלט לא כזאת.

הסיוויק ממוצעת לחלוטין, נק' זכות ענקית לטובתה היא הרצפה השטוחה מאחורה, ולא הרבה יותר מזה.

לטעמי קורולה מאותה השנה תהיה עדיפה בכל פרמטר.

בכל מקרה הסיוויק תעשה הבדל עצום לעומת הנובירה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שאני גם צעיר בן 22 וזה אוטו משפחתית יש לי תקציב של 70 אלף אז מה אתם אומרים הרבה המליצו לי על האוטו אני רוצה אוטו שישרת אותי בלי תקלות ושיהיה אמין מהיר וקצת פוזה חחח כי הונדה זה הכי קל לשפר אני ישים לה מגנזיום קסינון פנסים שקופים ועוד תוספות ...אני מעדיף להשקיע על דברים אחרים מאשר לקנות אוטו ב90 אלף שזה לא משתלםכי הערך של המכוניות יורד מלא בשנה ואתה מפסיד מלא כסף חשבתי לקנות ת2005 לפני והכול אבל אז אמרו לי שאין הבדל בכלל בין 2004 ל2005 רק חיצונית קצת במנוע זה אותו דבר וגם הבפנים שלו זה אותו דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האא, עכשיו הבנתי עם מי יש לי עסק, אז:

חחח...אני חושב שקלטתי ת'ראש שלך...חחח...

כן, ללא ספק סיוויק זה האוטו שלך, אני לא רואה איך תסתדר בלי השיפורים של המגנזיום והקסנון,

רק תוודא:

1. שהמגנזיום גדול ונוצץ, שהפוטות יראו אותו, מינימום 17", דברים שוליים כמו משקל, אישור ברשיונות וצמיגים איכותיים זה משני ואל תיתן לזה להוריד לך מהתקציב לחישוקים.

2. שאתה קונה קסנון, כמובן שתלך על הסט הכי זול ותתקין אפילו בחצר מתחת לבית, ורצוי שהוא יהיה ממש מסנוור, לסנוור את כל החננות שמפריעים בדרך להרביץ קצת עם העונדה.

כמו כן - אל תשכח ספוייילר (רצוי מאימפרזה טורבו, מאיזה איזור אתה בארץ? אם אתה רוצה אני יודע איפה חונה אחת עם ספולייר יפה), חלונות שחורים ואגזוז לחץ כזה שעושה הרבה רעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה הוא רכב נחמד - מישפחתי - לא רכב ספורט,

אפשר לשפר, והוא יראה יפה מאוד.

פנסים וחישוקי מגנזיום - בדוק לפני הקניה, מה חוקי ומותר, ומה אסור.

ספויילר - אין טעם להתקין, הוא עוזר רק במהירות גבוהה מאוד,

ובמהירות חוקית,הוא מאיט את הרכב, ומוסיף משקל.

אל תקנה, מבחורים צעירים - כי סביר, שהרכב קצת נקרע ...

חפש רכב, אשר היה ברשות משפחה, ושמור. ( קח תמיד לבדיקה )

והעיקר - אתה משקיע הרבה כסף, שמור על הרכב, סע בזהירות - ושמור על עצמך.

בהצלחה - אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה גם ספולייר אני יוותר ההונדה תראה יותר יפה עם פנסיפ שקופים קסינון ועוד כמה תוספות ...ואז יראה קצת ספורטיבי חח ומגנזיום כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...