Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה, מאזדה 3, סובארו בי 3 וסובארו אימפרזה

user1
שימו לב! השרשור הזה בן 5979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הכוונה ללכת על רכב חדש, את הקורולה אני באופן אישי הייתי פוסל מפעת הגיר הרובוטי והאבזור הדל.

ה- B3 בתחילת דרכה ומאותת סימני אכזבה.

בקניית רכב חדש הייתי שוקל ברצינות את ה- I30 של יונדאי שלא מפסיקה לקבל תשבוחות.

אם הכוונה ללכת על רכב משומש, טויוטה קורולה דור קודם (שנתונים 2005-2007), תיהיה הבחירה המוצלחת.

הרכב מאד אמין, מאובזר דיי בנדיבות (בגרסת ה- GLI), שילוב של מנוע וגיר מצויין וביצועים לא רעים (ביחס למשפחתית).

בהצלחה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום. אני rili ואני חדש ...אני בהחלט מסכים עם הדברים בנוגע לקורולה.

לי יש קורולה 05 ומאוד מרוצה ממנה. יש לי בעיה- בחודש הבא נגמר הליסינג התיפעולי ואני צריך להחליט איזה רכב חדש מאותה קבוצה (2) לקחת. שמעתי רבות על הגיר הרובוטי של הקורולה החדשה ולכן היא ירדה מהפרק.

השאלה היא מה לבחור במקום ? האוטו ישרת אותי למשך 3 שנים ואני נוסע דיי הרבה. אני עושה כ- 1000ק"מ בשבוע.

אני חשבתי לבחור בין : 1.סיטרואן C4

2.סובארו B3

או שאולי רנו מגאן,פורד פוקוס,או מאזדה 3 ? מה אתם אומרים? זקוק ליעוץ....

בתודה מראש,

rili

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום. אני rili ואני חדש ...אני בהחלט מסכים עם הדברים בנוגע לקורולה.

לי יש קורולה 05 ומאוד מרוצה ממנה. יש לי בעיה- בחודש הבא נגמר הליסינג התיפעולי ואני צריך להחליט איזה רכב חדש מאותה קבוצה (2) לקחת. שמעתי רבות על הגיר הרובוטי של הקורולה החדשה ולכן היא ירדה מהפרק.

השאלה היא מה לבחור במקום ? האוטו ישרת אותי למשך 3 שנים ואני נוסע דיי הרבה. אני עושה כ- 1000ק"מ בשבוע.

אני חשבתי לבחור בין : 1.סיטרואן C4

2.סובארו B3

או שאולי רנו מגאן,פורד פוקוס,או מאזדה 3 ? מה אתם אומרים? זקוק ליעוץ....

בתודה מראש,

rili

מהאופציות הנ"ל ,אני אישית הייתי בוחר ב - C4 .

רכב מפנק, מרווח, מאובזר מאוד וברמת בטיחות מאוד גבוהה.

שיקולי אמינות והוצאות אחזקה אינם רלוונטים כאן.

לגבי פותח הדיון:

קורולה דור קודם בדגם המפואר GLI (בעידין שלפני האיזוטרוניק) תהייה הבחירה הטובה מבין האפשרויות שנתת.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנו שוקלים לקנות רכב משומש 2005-2007

הקורולה משנים אלו עדיפה כחבילה מאוזנת עם מנוע-גיר-מזגן-איכות-אחזקה-שמירת ערך מצויינים.

B3 אין בשנים אלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...