Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה 2008 או מאזדה 3 2008

matan712
שימו לב! השרשור הזה בן 4745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו יש לי בעיה אני אמור לקבל מהעבודה שלי ואני בוחר את אחת מהמכוניות קורולה 2008 או מאזדה 3 החדשה....

התלבטות קשה מכיוון שלקורולה יש תיבת הילוכים בעייתית (רובוטית) והמאזדה 3 היא קצת יותר קטנה עם פחות כוח (לקורולה 124 כוח ולמאזדה 105) אבל עם תיבת הילוכים אוטומטית טיפטרוניק........... אנא עזרו בהתלבטות יש לי עוד יומיים להחלטה

תודה מראש

matan712

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצע נסיעת מיבחן בשתי המכוניות,כך יהיה לך קל יותר להחליט.

אני אישית הייתי בוחר במזדה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I30 אבל היא לא באה בחשבון

בגלל שזה........ יונדאי

אבל בסופו של דבר אני בוחר כנראה בקורולה מכייוון שהיא הרבה יותר מרווחת מהמאזדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפשי לא לבחור ביונדאי בגלל שהיא יונדאי. מדובר במכונית מודרנית וטובה ביחס למה שאתה מכיר מהחברה הקוריאנית. בטח אחת שיכולה לעמוד בכבוד מול השאר בקטגוריית המחיר הזו. הקורולה עשוייה לעצבן אותך בגלל הגיר, אבל היונדאי גם חזקה מספיק, גם עם אוטומט וגם מרווחת יותר מהמאזדה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי להבדיל מקורולה ומאזדה מגיעה עם מערכת ESP בקבוצה 2.

טיפשי לשלול לפני ביצוע נהיגת מבחן.

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גודל ומרחב הינם פרמטרים חשובים במשוואה, הייתי פוסל את המזדה.

ליונדאי- תא מטען קטן יותר ביחס לשתי האחרות, מפעת תצורת ההאצ'בק.

הקורולה היא המרווחת ובעלת תא המטען הגדול.

אם גודל אינו מהווה שיקול עבורך, המזדה 3 הנפוצה ווהמצליחה תיהיה בחירה טובה.

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה וכמה מעמיתי לעבודה בחרו קורולה. למעט אחד שאיננו מתלונן* כל היתר מצטערים מאוד על הבחירה. כולם רוטנים על התיבה האוטומטית(לא חלקה,לא נעימה ואפילו "מקרטעת") וכולם היו בוחרים בדיעבד אופציה אחרת אילו היו יכולים.

* ההוא שאיננו מתלונן.....פשוט יצא לחו"ל יומיים אחרי קבלת הרכב(ועדיין לא חזר....) :-P

נראה לי שטויוטה יפתרו את הבעיה(כפי שפולקסווגן ואחרים עשו) אבל או אז השנתונים הלא מוצלחים(יחסית) עם הגיר הבעייתי יתקלו בבעיה ביום המכירה כיד שנייה.ואולי לא(סתם מחשבה).

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I30 אבל היא לא באה בחשבון

בגלל שזה........ יונדאי

אבל בסופו של דבר אני בוחר כנראה בקורולה מכייוון שהיא הרבה יותר מרווחת מהמאזדה

באמת, איזה מין סיבה מגוכחת זאת?!

יונדאי תיתן לך הרבה יותר מהקורולה ומהמזדה.

אבל בגלל שאתה מחפש רכב מרווח ה - C4 תהייה הרבה יותר מתאימה מ- I30 , קורולה ומזדה 3 גם יחדיו.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי I30 קיבלה תשבוחות בכל מאמר או סיקור אפשרי.

שווה מאד לעשות נסיעת מבחן!

לפי דעתי אם ישנה בעיה עם התיבה הרובוטית בקורולה, הייתי הולך על היונדאי.

את המאזדה 3 לא הייתי מעלה על דעתי בכלל, היא לא נוחה, רועשת, וכל הכביש מוצף בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בI30 (נסעתי בתור נוסע-לא נהגתי) אני יכול להגיד שזה רכב מאוד יפה, מאוד חזק, הוא מושך בעליות מצויין, ובלי קיקים מיותרים יותר מידיי, (אלא אם כן תלחץ אותו), והוא מאוד מאובזר ומרווח, בקשר לתא מטען, הוא דיי קטן אבל זו היתפשרות.

והרכב כמו שאמרו לך מזמן לא לנטרה, יש בו את כול הפיצ'פקעס שתירצה, ואפילו יותר, והוא ניראה טוב מאוד. ולדעתי הוא יותר טוב מהמאזדה, שהיא רועשת, המונית עד כדי גועל!!, ואישית אני לא סובל,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה יצא לי לנהוג בשלושת המכוניות.

קודם כל יונדאי I30 היא בהרבה יותר מתקדמת מהשניים,

היא מגיעה עם תיבת הילוכים אוטומטית, 6 כריות אויר,

(קורולה 4 כריות אויר, מאזדה 6 כריות אויר) בקרת יציבות (לא קיים בקורולה ובמאזדה)

מאובזרת יותר מכל רכב משפחתי (חיבור ל MP3 ולאייפוד, תא כפפות מקורר, בקרת אקלים, התראה על אי חגירת חגורת בטיחות מקדימה ומאחורה, חיישן להדלקת אורות בחושך , ג'נטים מגנזיום ועוד...

אני ממליץ בחופ על היונדאי I30.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

יש לי קורולה ידנית 2008 רכב מצויין עושה את העבודה אני עוסק בהוראת נהיגה 19 שנים לעומת אימפרזה 2 ליטר. 4 על 4 זוללת דלק אומנם גמעה. 320000קמ אך תצרוכת בעיר 1;8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בשנתון המבוקש הייתי פוסל את הקורולה עקב התיבה הרובוטית הידועה כתיבת הילוכים המהווה אי נוחות רבה בזמן הנסיעה.

דהיינו נשארנו עם המאזדה 3 ועם היונדאי i30 (ואולי גם יונדאי i30cw - הרבה יותר מרווח)

הi30 רכב מעולה,אמינות,צריכת דלק,מרווחת,מהירה יחסית ל1.6 משפחתית,בקיצור טובה מה-3 ברוב הפרמטרים !

אבל עזוב אותך,זה יונדאי אל תתקרב !!! 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...