Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי עבודה בחברות הליסינג והשכרות - כנהג?

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 5671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן! בתור אחד שחובב מאד נהיגה ומוטוריקה אני רוצה להתחיל לעבוד בתור נהג באחת מחברות הליסינג או השכרת רכב (אני מחיפה), הבעיה ששלחתי לכל החברות בחיפה (אשכרה לכולם) קורות חיים ובאמת אף אחד לא חזר אלי , מישהו יודע אולי אם יש קשר אם לא עשיתי צבא? (מהסיבות שלי שלא חשוב כרגע מה הם) אני עוד מעט בן 20, יש לי רשיון מעל שנתיים ורכב פרטי כבר מעל שנה וחצי, תואר טכנאי חשמל שלמדתי ובכללי הקורות חיים נראים מצוין.

הגעתי למסקנה שכמעט כל עבודה אחרת נשבר לי ממנה ואני מתפטר אחרי כמה ימים פשוט לא מסוגל לשבת על כיסא ולענות לטלפונים במוקד של הוט בנשר\למכור בייגלה באיזה דלפק\ לעבוד בפיצריות, מחפש עבודה רק בתחום הרכב, מצידי אפילו מוסך שמוכן לשלם קצת מעל ה20 שקל לשעה ואני יבוא לעבוד שם וילמד את העבודה תוך כדי.

יש למישהו מושג איך אפשר להתקבל לעבודה מסוג זה של נהג על רכב פרטי?

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עבדתי עד לא מזמן בחברה להשכרת רכב וגם בעברי כנהג ב. זוכר מניסיוני, שרוב החברות רצו מגיל 24 ושירות צבאי.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך העבודה הזו?

אני מכיר כמה אנשים בגילי שעובדים באחת החברות של הליסינג הם בני 18-19, מה שהם עושים כל היום זה לקחת מכוניות למכוני שטיפה ומחזירים אותם לאותה חברה או לקוח נקיים והם מאזור חיפה (הייתי שואל אבל אין קשר איתם).

בכל מקרה באתרים של החברות האלה בדרושים שם לא רשום שמעל גיל 24 ו\או צבא.

עוד אנשים אשמח לשמוע מה דעתכם או עצות לעזרה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה עבדת. אבל אני עובד בחברת השכרה מסויימת בנתב"ג, אני בן 19(בקרוב 20) ואני בעתודה טכנולוגית, לפני זמן מה עברתי לחברת השכרה אחרת גם בנתב"ג.

בזמנו כששאלתי בפורום אם יש לי סיכוי לעבוד בעבודה הזאת כשאני בן 19 בסה"כ, נאמר לי בשלילה שאין מצב שיקחו מישהו מתחת לגיל 21 ועוד לא למשרה מלאה.

Well... Guess What

התפקיד שלי בחברה בגדול זה לתת רכבים ללקוחות(לרשום את כל הנזקים שיש ברכב וכו') ולקבל רכבים חזרה מלקוחות.

לתדלק רכבים,להכניס אותם לשטיפה ולפעמים להביא רכבים ללקוחות הבייתה/חברה.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל-אסטרה , עבדת בזה בקומבינה\פרוטקציות או עבודה תאכלס שלחת קורות חיים וקיבלו אותך?

ואם אתה יכול לפרט איך הייתה העבודה עצמה מבחינת תשלום ותנאים?

ועוד משהו, איזה חברה זו הייתה אם אתה יכול לספר?

אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום קומבינות. ניכנסתי לכל חברות ההשכרה שיש בנתב"ג(אתרי אינטרנט), שלחתי לכולן קורות חיים. התקשרו אלי, הלכתי לראיון עבודה וקיבלו אותי.

בכל חברה התנאים שונים.

יש חברה שמשלמת 250 אחוז בשבת(שזה 50 שקל לשעה), ובלילה 170 נידמה לי.

יש חברה אחרת שהבסיס אצלה זה 21.5 ולא 20.

יש גם חברות שמביאות פעם בשנה טיסה לחו"ל.

אני לא יודע איך זה עובד בסניפים אחרים, כי סניפי נתב"ג שונים מהשאר, יש שם תמיד עבודה והסניף פתוח 24/7.

אם אתה רוצה לעבוד בנתב"ג, אתה חייב לגור קרוב. נס ציונה,באר יעקב,רמלה,לוד,ראשל"צ,רחובות.

אני לא רוצה לעשות פירסומת לחברות. אני אתן לך רמז. בדוק לאילו חברות השכרה יש סניפים בנתב"ג.

אם זה ממש משנה לך אני יכול להגיד לך בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעבוד בנתבג זה קצת לא רציני כי אני מחיפה ולעלות על הרכבת היומית או לעשות קילומטראג' ברכב שלי לא נשמע לי כיף גדול, אני מחפש באזור חדרה עד חיפה והצפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה הולך בסניפים באיזורך. בסניפים כאלה אני יודע שיש בדר"כ נהג/שניים במשמרת כי אין שם כל כך הרבה עבודה.

הסניפים העמוסים הם בדר"כ בפ"ת(סניף ראשי) ובנתב"ג. נתב"ג תמיד יש עבודה. המון הזמנות, משהו כמו 90 רכבים שיוצאים להשכרה מידיי יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

האמת שגם אני רוצה לעבוד בזה. אני בן 19 וקצת, מעל שנתיים רישיון וגר במרכז. ראיתי את המודעה של ניו קופל ושלחתי להם קורות חיים והיום התקשרו אלי להזמין אותי לראיון עבודה. נקווה שיהיה בסדר.

מישהו יודע קצת פרטים מה עושים? מה פחות או יותר השכר?

אשמח לשמוע כמה שיותר פרטים.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...