Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשם מנוע בסיאט איביזה

smallars
שימו לב! השרשור הזה בן 6032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם

לאחותי יש סיאט איביזה 2000 1600 אוטומט .

האוטו כבר כמה חודשים מחליט בעצמו מתי להתניע ומתי לא .

היום הוא לא התניעה שוב ונעזוב את זה שהייתי צריך לטוס בהרצליה בשביל שהיא תספיק להגיע לעבודה!

שהרמתי את מכסה המנוע רציתי בעצם לבדוק כמה שאני כבר יכול ויודע אם הכל במקומו והכל אכן היה במקום

תוך כדי הבדיקה שלי העברתי את האצבע שלי מתחת לנשם מנוע (על צינור העבה הזה של מערכת הפילטר )

והיה שם שמן עכשיו השאלה שלי ,

א- אמור להיות שם שמן ?

ב- האם זה יכול להיות הבעיה ?

ג- מה נראה לכם שזה יכול להיות ?

בשביל לעזור לכם להבין מה בדיוק קורה אז ככה : אני מכניס את המפתח ומנסה להתניע אך המנוע מגמגם הוא נשאר בערך על 500 סלד ואני נותן גז כאילו הוא לא מגיב בכלל לגז שלי השאלה שלי לאיפה כל הדלק הולך ... יש רעשים כאלה כמו של בומים כאלה של רמקול באס " בופ בופ " כאלה והוא פשוט לא מוכן כאילו להתניע עד הסוף נ.ב. לאחותי היה קודן היא ניתקה אותו לפחות ככה אמרו לה יצאה לה להתניע את הרכב בלי הקודן אבל שאני מנסה להתניע המנורה האדומה שלו מהבהבת כאילו היא קשורה למשהו אבל אמרו לנו שניתקו את הקודן וגם יצא לאחותי להתניע במצב הקיים יחד עם הקודן שכביכול עובד .

האם אתם יכולים קצת לשפוך אור על הפרשה

בתודה מראש בן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנשם הוא לא "הצינור העבה של מערכת הפליטה" לכן קשה להבין איפה יש שמן. אם תוכל צלם את המקום.

לגבי הבעיה ברכב, יכול להיות שיש בעיית הצתה או בעיה במצערת. לא ציינת אם התופעה קורית רק כאשר הרכב קר או בכל התנעה. כיצד זה מסתדר בסוף?

בכל מקרה אם אתה מהמרכז תוכל לגשת לחבר הפורום מוסך רון שמתמחה ברכבים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני מגיע אליו אל מוסך רון יש לך מספר משהו ?

אוקי תעזוב בקשר להסבר לפילטר וכו פשוט הנשם מנוע מתחת לנשם מסביבו בכיוון למטה כאילו אתה יודע האזור התחתון של הנשם יש שם שמן העברתי שם את האצבע ואני כמה שאני מבין המקום אמור להיות יבש

לא נראה לי שזה קשור לחום או קור במוסך ג ג אומרים שאין להם מושג מה הבעיה ואחותי כבר מרימה ידיים לגבי הרכב

בבדיקה של הרכב כאשר קנתה אותו הנתונים היו מעולים הכל היה תקין מזה יכול להיות ? ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...