Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכרזים למכוניות מהוצאה לפועל - איפה?

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 6030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו פה יודע איפה אפשר לעקוב במדויק אחרי מכוניות שנמכרות במכרז פומבי בהוצאה לפועל?

אני יודע שבעיתון של יום שישי בידיעות אחרונות (המוסף לשבת) יש מכרזים למיניהם, אבל איכשהו זה לפעמים נראה לי מעט מדיי, לא כל המכרזים.

חוץ מזה אני דיי בטוח שיש דרכים טובות יותר לעקוב אחריהם מאשר מודעות בעיתונים, שלפעמים רואים אותם רק בהפתעה.

הייתי אצלהם במרכז איפה שהמכרזים מתבצעים, הם לא מסכימים להגיד שום דבר על מכרז שעומד להיות כי הם טוענים שהם בעצמם לא יודעים.

פרטים יש למישהו על איך לעקוב אחרי מכרזים?

תודה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מקום אחד שבו נערכים מכרזים למכירת רכב בהליך הוצל"פ.

כל עו"ד שיש לו תיק על כינוס נכסים וכיו"ב מוכר את הרכב או הרכבים שהוא תפס במסגרת הליך זה.

ברגע שהרכב נתפס, הוא מועבר לאחסנה באחד ממגרשי החניה שאיתו יש לעו"ד הסכם.

יש בפתח-תקוה, בחיפה בת"א ובעוד הרבה מקומות.

אני מכיר מקרה שבו עו"ד העמיד את הרכב התפוס בחניית בנין המשרדים שלו.

אין תאריך שבו נמכרים הרכבים במרוכז במגרש מסויים. כל עו"ד קובע את יום ההתמחרות ליום שנוח לו, לשעה שנוחה לו ולמקום שנוח לו. יש עו"ד שמבצעים התמחרות במגרש שבו מאוחסן הרכב, ויש כאלה שעושים זאת במשרדם.

לגבי פירסום - אתר אחד שבו אתה יכול למצוא פרסום ובחינם הוא:

http://www.konesonline.co.il/

לפי מה שאני ראיתי האתר הזה לא מתעדכן מיד עם פרסום המודעות אלה באחור מסויים ולכן לא כל המכרזים מתפרסמים בו.

יש עו"ד שמפרסמים מכרז היום ולמעשה הוא יסגר בעוד 5-7 ימים, כך שלמהירות העידכון והפירסום יש חשיבות.

אתרים נוספים שניתן לצפות בנתונים הם אתרים בתשלום גבוה יחסית, אולם אלה אתרים שמתעדכנים כל יום ויום בכל המכרזים המתפרסמים בעיתונות ומכל העיתונים יחד. לא כל המודעות מתפרסמות בכל העיתונים, עו"ד יכול לפרסם בעיתון "הארץ" ובעיתון "יתד-נאמן".

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך

גם אני מתעניין בכיוון הזה (אבל כבר לא בניידות:-D)

יש גם את מרכז מכרזים בחולון

http://www.michrazim.com/

אבל אין מידע על הרכבים באתר וחייבים ללכת לשם (לי זה בעיה כי אני קצת רחוק)

יש עוד חברה "לוגיסטיקר" שגם עושה מכרזים

http://www.logisticare.co.il/BidsRules.asp

איזה רכב אתה מחפש?

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלו היתה על מכרזי הוצאה לפועל.

מרכז המכרזים,לוגיסטיקר וכו' אינם מוכרים רכבים שנמצאים בתהליך הוצאה לפועל.

מרכז המכרזים, לוגיסטיקר ואחרים, מוכרים מכוניות בהליך של מכרז אבל לא רכבים שנמצאים בעיצומו של תהליך הוצל"פ.

יתכן מצב ועו"ד מאחסן אצלם רכב בהליך הוצל"פ, אבל מי שמוכר את הרכב זה העו"ד ולא מגרש האחסנה.

(ממה שאני יודע, מרכז המכרזים ולוגיסטיקר מוכרים מכוניות של ציי רכב וחברות שאינן רוצות לטפל בהליכי מכירה. לדוגמה: אם פלאפון רוצה למכור 20 מכוניות, היא תעביר אותן למרכז המכרזים שיטפל בהליך המכירה תמורת עמלה מסויימת).

אומנם כתוב באתר של מרכז המכרזים שהם מוכרים מכוניות מהוצאה לפועל, אבל אין מדובר במכונית שנמצאת בעיצומו של תהליך הוצל"פ, אלא במכונית שהם כנראה קנו דרך הוצל"פ, ועכשיו הם מציעים אותה למכירה. מכוניות שנמצאות בהליך הוצל"פ לא ניתן לקחת לבדיקה.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתרים נוספים שניתן לצפות בנתונים הם אתרים בתשלום גבוה יחסית, אולם אלה אתרים שמתעדכנים כל יום ויום בכל המכרזים המתפרסמים בעיתונות ומכל העיתונים יחד.

איזה אתרים בדיוק?

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראוי לפרסם כאן בפורום אתרים מסחריים.

שלחתי לך תשובה בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...