Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגזוז "לחץ"? או גזוז בלי מחץ! ד"א ישנו אגזוז לחץ.

R5T
שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני החלפתי לפילטר פתוח ביחד עם מתאם מנירוסטה כמו שאתה יודע וראית (אבל לא שמעת..) כדאי לך לשמוע ואולי דבר כזה יספק אותך, וגם עומד בתקציב שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון, במערכות זרימה חופשית, לאורך של הרסונטור ודוד אחורי יש תפקיד חשוב יותר בהשתקה מאשר לקוטר שלהם (לא קוטר פנימי)

מישהו יכול לאמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני רוצה להשים אגזוז לחץ של ראמוס באוטו שלי

מיצובישי קולט 97 , עכשיו הדוד הולך במקביל בקולט , צילמתי תמונות מצורפות

איך אני מתקין אותו שיצא כמו שצריך ?.

http://www.siz.co.il/my.php?i=znynjdmmnjkm.jpg

http://www.siz.co.il/my.php?i=zmgziigynx2y.jpg

בנוסף יש לי בעיה , האוטו קיבל מכה מכיכר ב 10 קמש בגלל איבוד שליטה בגשם ראשון עם ברקסים גמורים וצמיגים גמורים , טיפה התעקם הגשר ונהיה רעשים של טרקטור מאז התאונה

שלחתי תאוטו למוסך , משכו לי את הגשר , והחלפתי 3 תושבות 2 גיר תחתונות ושמאלית , ואז היה הבדל מאוד משמעותי אבל נשאר רעש שהציק לי בעמידה במקום ושהרמתי קלאץ בראשון , אמרו לי שצריך להחליף את כל התושבות אם מחליפים 3 ושלא החלפתי את העיקרית , אז החלפתי גם אותה , ועדיין יש את הרעש הזה , רעש של תקתוקים כזה , לא קבוע

הלכתי למוסך אחר , יותר מקצועי וטוב הוא בדק הכל אמר שהמנוע רועד , ניסה לפתור את הבעיה החלפנו פלאגים , חוטי הצתה , ניקוי קרבורטור , פילטר שמן (דברים שהיה צריך לעשות בלי קשר אבל חשבנו שזה יפתור את הבעיה ) האוטו מגיב הרבה יותר טוב נוסע הרבה יותר טוב אבל עדיין יש את הרעשים האלו של משו נוגע במשו (תקתוקים) כשאני מרים את הקלאץ , בעמידה כבר לא מאז התושבת הרביעית וכל הטיפול

יש למישהו מושג ? שיעור מסויים ? משו ...

בדקתי בכמה מוסכים , ונשמע כאילו הם לא מצליחים לעלותעל הבעיה וממציאים לי תירוצים כמו אין מה לעשות תחליף לתושבות מקוריות כל ה 4 אבל לא כדאי סתם יקר תשאר ככה ועוד כמה תשובות של חוסר מקצועיות (שבעצם התושבות הקודמות היו כאלו ולא מקוריות מהחברה )

אם לא מובן משו תשאלו אענה , חייב ךהבין איך לפתור ב 100 אחוז

20151027_161522.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התקנת הדוד האחורי, ממליץ לך לפנות לאגזוזן ושהוא יבדוק אם אפשר להתקין את הדוד שאתה רוצה במקום זה המקורי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...
  • 8 חודשים מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

בוחן תנועה בהחלט יכול להחליט להוריד את הרכב מהכביש בגלל שינוי במע' הפליטה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום לכולם, אני רוצה לנסות להבין מה קורה בתוך הדוד האחורי של הרכב.

הכוונה שלי, האם הדוד האחורי (ה"אגזוז"), משפיע על לחצים במנוע? זיהום אוויר? רעש? כולם ביחד?

מה יש בתוך דוד כזה שמגיע מהחברה, ומה ההבדל בינו לבין דוד "ספורטיבי" שנותן יותר צליל, כמו למשל שבונים בארגונטיקס.

האם, תיאורטית, אני מחליף את הדוד האחורי בצינור ישיר עד היציאה (נגיד והרעש לא מהווה בעיה) ישנה השפעה על המנוע?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, כן תהיה השפעה במנוע אטמוספרי, בטורבו הסיפור שונה

באטמוספרי כנראה שתאבד מומנט(לחץ חוזר) ותקבל (ממש)מעט יותר הספק בסלד גבוה מאוד.

בטורבו השינוי רק לטובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא על מנוע טורבו, מחיפוש באינטרט, דודים ספורטיביים עשויים מצינור ישיר מהכניסה ליציאה שמלא בחורים הנמצאים בזווית כדי "לתפוס" חלק מהגזים היוצאים, סביב הצינור ישנו צמר סלעים? למיטב הבנתי, וסביב כל זה מעטפת שמחזיקה הכל יחד.

ישנם איזה חישובים שצריך לעשות כדי להתאים אגזוז למנוע?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להספק, הפרמטר היחיד החשוב הוא נתון זרימת אויר של הדוד.

כל חברה רצינית מספקת נתוני זרימה לדוודים שלה.

לאוזן (ולשוטר שבסביבה) חשובים נתוני רעש.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...