Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לניקוי מושבים לאחר שחומר ניקוי השאיר כתמים.

samc
שימו לב! השרשור הזה בן 6028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

היו לי באוטו כמה כתמים במושבים מקדימה.

לאחר כמה נסיונות כושלים עם חומרים ביתיים ניסיתי חומר אחר שקניתי המיועד לזה. שם החומר הוא INTERIOR CLEANER, מיכל ספריי בצבע אדום (אם מישהו מכיר).

לאחר שימוש בו נשארו סימנים על המושבים של החומר, כאילו המושבים רטובים- כאשר הם כבר התיבשו.

איך אפשר לנקות את זה, ולהחזיר את המושבים שיהיו נראים נקיים? קראתי פה לאחר שהרצתי חיפוש על חומר בשם STP או משהו כזה. אני מפחד שהוא יתן את אותו התוצאה כמו זה וישאיר סימנים של "רטוב".

הודה לכם מאוד אם תעזרו לי מה לעשות בזה, או שאולי למישהו פה יש ניסיון עם מה שקרה לי, ויספר איך הוא סידר זאת.

שכחתי לציין שהריפוד הוא אפור- אפור כהה טיפה.

סם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי בחומר שנקרא TUFF STUFF תרסיס במיכל די גדול

שעשה עבודה לא רעה בכלל ,הוא הוריד לי כתמי בוץ וכתמים שחורים מהשטיח של הרכב,(צבע כחול) נמצא בכל חנות חלפים לרכב,

תנסה את החומר , אבל תמיד תמיד תנסה בפינה נסתרת כדי לראות שהצבע לא נהרס עקב שימוש בחומר

למרות שבחנות יגידו לך שזה לא הורס את צבע הריפוד ושזה יעודי לכך ,אומנם הם צודקים אבל רק ב99.98%

תמיד יש את הסיכוי הקלוש שהם טועים, אבל מניסיון שלי החומר הנ"ל פשוט תותח!! פשוט תיצמד להוראות שעל האריזה.

אני חושב אבל לא בטוח ב100% שכל חומר לניקוי ריפודים לרכב שתקנה מחנות לרכב יעשה את העבודה ,לדעתי כולם עובדים על אותו עיקרון.

ודבר נוסף חומרי ניקוי בייתים תשאיר לשימוש בבית ולא ברכב , היתה תקופה שהיתי שוטף את הרכב עם סבון ריצפה והצבע נהרס , והייתי צריך לעשות פוליש ווקס,ואחר כך למרוח כמה שכבות של ווקס,

חומרי ניקוי ביתיים הם לא מתאימים לנקוי הרכב,במיוחד לא חומר לניקוי שטיחים בייתים .

מלבד נוזלים לניקוי החלונות,שאיתם כן אפשר להשתמש לנקות את חלונות הרכב והפנסים בלבד.

ולנקות ג'אנטים ניתן להשתמש בסבון כלים.

בהצלחה ...

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך, אבל אצלי כבר יש כתפמים של חומר ניקוי.. של של ליכלוך.. השאלה אם החומר שאתה אומר יוריד גם אותם.. לא בא לי לנסות ושזה ישאיר כתם עוד יותר גדול...:?

סם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני ממש לא יודע מה סוג הכתם במדויק , ומה הנזק שגרם מסיר הכתמים שהשתמשת בו, אם הכתם סתם נמרח לך כי לא השתמש נכון במסיר לכלוך שלך, ולא נגרם נזק לריפוד.

או שהחומר שהשתמשת באמת הרס לך את הריפוד, כי הוא לא היה מיועד לכך =חזק מידי,

אבל, לדעתי אין לך מה להפסיד תנסה להשתמש בחומר יעודי לניקוי הכתם (מהסוג שכתבתי לך בהודעה הקודמת)

ואז תראה אם ירד הרווחת ,אבל נזק יותר ממה שעשית החומר הזה לא יגרום.

ותרסס הרבה , אבל לא במכה אחת תתן לחומר להספג תן לחיצה ותחכה שהקצף הלבן יספג ואז עם מברשת תשפשף , ותנגב את הלכלוך עם סמרטוט רטוב,

ותיקח לידך דלי מים ותשטוף את הסמרטוט כל פעם היטב כדי שיהיה נקי ולא ימרח לך כל הלכלוך , כי אם לא תעשה כך ,ואז בעצם לא עשית שום דבר.

והכי חשוב תתן לזה אחר כך זמן להתייבש, כדי שלא יהיה לך ריח מסריח של מים ועובש,

בהצלחה...

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...