Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת EPC בסיאט נדלקה...

ScubiBoobi
שימו לב! השרשור הזה בן 6035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה נדלקת לי נורת ה EPC ( אולי APC, אני לא זוכר בדיוק) בלוח מכוונים.. היא נדלקת יחד עם הנורה המעידה על תקלה במנוע.

האוטו הוא איביזה 03'.

אם למישהו יש מושג מה הנורה הזו אומרת אני אשמח מאוד אם תעזרו לי!!!

אין לי ספר רכב לאוטו.. אגב, אם למישהו יש מוסג איפה אפשר למצוא כזה באינטרנט זה אפילו ישמח אותי יותר. :lol:

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה נורת הEPC היא הנורה שמבקרת את בקרת היציבות.

אני זוכר שפעם נהגתי בסיאט איביזה 2005 ורציתי לנטרל את בקרת היציבות, אז לחצתי על לחצן שכתוב עליו הEPC ליד ההנד-ברייק והנורה נדלקה.-כלומר"זהירות הבקרת יציבות מנוטרלת".

לא יודע אם אצלך היא מנותקת בטעות או שיש תקלה, אבל תנסה ללחוץ על הלחצן בכל מקרה יכול להיות שזה יתכבה.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממ.. אין לי שום לחצן ליד ההאנד ברייק.. וזה לא ניראה לי כמו בקרת יציבות...

אם צישהו יוכל להמליץ לי על מוסך לא יקר מדי שיש בו מחשב שיוכל להתחבר לי לסיאט זה מאוד יעזור!! יש עוד כמה בעיות שדורשות יישור קו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה טעות שלי... התבלבלתי עם הESP שזאת בקרת יציבות.

הEPC-Electronic Pedal Control משמע שיש לך תקלה באחד החיישנים של הדוואשות.

החלפת קלאץ' לאחרונה וא משהו כזה?

תבודק גם שכל האורות בלם עובדים לך כמו שצריך, זה יכול להיות אור בלם שרוף או חיישן אורות בלמים דפוק.

אני יכול להציע לך דבר ראשון לעשות ריסט למחשב. ע"י ניתוק של המינוס ל5 דקות מהמצבר, ואז להחזיר יכול להיות שהמנורה תפסיק לדלוק.

במידה וזה לא עוזר תנסה, ללכת למוסך בעל תוכנת VAG-CAM כמו שba323f הציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונח הנכון בקונצרן VAG הינו Electronic power control, ברכב שלך אין כבל מצערת ובמקום זה מותקנים 2 חיישנים (בעלי התנגדות משתנה באריזה אחת יש כאלה שמכנים את הרכיב פוטנציומטר) המותקנים על דוושת הגז בחלק העליון. בדוק האם הקונקטור במקרה לא התנתק או החיווט נפגע.

האם אתה מרגיש שינוי בתפקוד הרכב ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בדרך כלל באיביזה הזאת כאשר נורת בקרת המשיכה נדלקת

בשילוב עם נורת הבדוק מנוע ,התקלה מגיעה ממתג אור הבלימה

שעלותו כמה עשרות שקלים .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו! תודה רבה על העזרה! אני אבדוק אם משהו באמת התנתק אצלי... אין שינוי בנסיעה.. אני אנסה גם לעשות ריסט למחשב..

בכל מקרה, אם מישהו מכיר מוסך טוב לסיאט שבבעלותו מחשב שיתחבר אלי לאוטו אני אשמח לקבל המלצות... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שניתוק וחיבור המצבר דווקא כיבה לי אחת ממנורות הארגן אורות שהיה לי מול העיניים :)

אבל לא את זו של ה EPC.. את ה ABS :)

יש לי עוד בעיה, לאחרונה נדלקה לי גם הנורה של הכריות אויר.. לדעתי זה בגלל החיישן שיושב בכיסא, כיוון שהיא הופיע רק לאחר הגבהת הכיסא לגובהו המקסימלי.. ניראה לי זה הוציא איזה חוט חשמל ממקומו, זה לפחות מה שקרה לי באוטו הקודם)

אבל פה, באיביזה אני לא מצליח למצוא איפה החיישן הזה יושב, אני אפילו לא מצליח למצוא איזשהו חוט חשמל באיזור!! אם למישהו יש מושג איפה החיישן הזה גר זה יעזור לי מאוד!!

כן.. אני יודע שיש הרבה בעיות באוטו.. אבל אין יותר מדי זמן לסדר הכל בבת אחת אז אני מנסה ליישר קו לאט לאט :roll:

ושוב, אם מישהו יודע איפה אפשר למצוא ספר רכב של האוטו באינטרנט גם זה יעזור לי מאוד!!

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחבר,

אני ממליץ לך לגשת בהקדם למוסך ולהתחבר למחשב איבחון בגלל התקלות המרובות.

מצורף קובץ מתוך ספרות מקור של הייצרן על מערכת כריות אוויר ומיקום החיישנים.

ראה דף עם הוראות אזהרה ! נתק את המינוס מהמצבר לפני טיפול בכריות אוויר

ספרות חינמית מעודכנת לרכב שלך אין באינטרנט.

1.pdf

xsl=3.pdf

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להציע לך דבר ראשון לעשות ריסט למחשב. ע"י ניתוק של המינוס ל5 דקות מהמצבר, ואז להחזיר יכול להיות שהמנורה תפסיק לדלוק.

שאלה ברשותכם-

לעשות "ריסט" למחשב הרכב זה דבר בריא? זה לא יעשה בלגאן שלם אחר כך עם כל מיני דברים והגדרות?

והאם זה באמת נכון לעשות כך במידה ואכן יש תקלה? הכוונה שאם יש תקלה, והריסט יפסיק את המנורה, והתקלה תימשך, האם המנורה תחזור לפעול?

כן... אני יודע, שאלות מהת*ת.:oops:

אבל מי שלא שואל לא לומד.:arrow:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ברשותכם-

לעשות "ריסט" למחשב הרכב זה דבר בריא? זה לא יעשה בלגאן שלם אחר כך עם כל מיני דברים והגדרות?

והאם זה באמת נכון לעשות כך במידה ואכן יש תקלה? הכוונה שאם יש תקלה, והריסט יפסיק את המנורה, והתקלה תימשך, האם המנורה תחזור לפעול?

כן... אני יודע, שאלות מהת*ת.:oops:

אבל מי שלא שואל לא לומד.:arrow:

ריסט נועד למקרה שהמונרה מופיע בגלל איזה תקלה רגעית, שלא באמת נמצאת.

אלה איזה בילבול של המחשב, ממצב של חוסר כיול או בעיית חום ומשהו בסגנון.

במידה ואתה עושה ריסט אתה מוחק מהזיכרון את התקלה, במידה ובאמת יש תקלה המנורה תחזור להופיע שוב אחרי הריסט.

במידה והיא לא נדלקת הרווחת-כנראה היית תקלה רגעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...