Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטרים באוטו דיפו

gideon58
שימו לב! השרשור הזה בן 6058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הפילטרים הנמכרים באוטו דיפו מתוצרת IP הם מאיכות סבירה?

המחיר ממש מפתה...

ראיתי שגם במוסכים המורשים יש פילטרים מתוצרת IP

מיצובישי אאוטלנדר פרימיום שנת 2017 - היהלום היפני 

יונדאי אלנטרה I35 שנת 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IP היא חברה גרמנית ידועה. האותיות הן ראשי התיבות Ich Pische, כלומר אני מפשתן... עכשיו ברצינות: אני די בטוח שרבים לא שמעו על החברה הזאת. כמובן שעדיף להרכיב חלק איכותי. אתה לא חייב להרכיב חלק מקורי, כפי שטוענים מעליי; הרי את החלק המקורי מייצרת חברה ידועה של מסננים. כמעט בטוח שלחברה זו יש נציגות בארץ. קנה שם. דוגמאות של מותגי מסננים שלהן נציגות בארץ: KS, Hengst, Mann, וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במסנני האוויר יש הבדלים, בין אם זה החומר ממנו הפילטר עשוי, העובי שלו, איכות האטימה והחרירים המיקרוניים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א כשזה נוגע למסנן אוויר פתאום כבר לא חשוב שהוא יסנן טוב? שהאטימה שלו תהיה טובה? שהוא חס וחלילה לא

"יהרוס את המנוע?!?!?!" נכון?

אבל כשמדברים על פילטר שמן תחליפי שלפעמים עולה פחות ולפעמים יותר ממסנן אוויר זה חובה אבל מזה חובה רק מקורי? נו באמת..... אצלי למשל מותקן כרגע מסנן שמן תחליפי מחברה טובה והוא יפני אבל לא מקורי. (משיקולים שונים כספיים באותו זמן).

וסמוך על סמוך שהאוטו טס, פשוט זה לא כזה "הורס" וממית את המנוע כמו שאתה מציין את זה בכזו צורה..... גם לתחליפי יש סטנדרט ואם זה יפני אבל לא מקורי אין בזה שום רע! וזה בסדר אני ידוע מה הולך במוסכים ומה קורה למכוניות שנוסעות בלי מקורי.. תתפלא אבל........ כלום. תמיד יהיהו מקרים חריגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נסחפת עם התגובה שלך, אתה לא חושב?! :shock:

במסנן שמן חליפי אין שסתום לחץ והדבר מסוכן למנוע! ראה ערך טויוטה קורולה חדישות.

מסנן אוויר - מה כבר יכול להיות? יסנן קצת פחות טוב? אז מקסימום ייכנס קצת יותר לכלוך ותצטרך פעם ב... לנקות מצערת.

אני לא חושב שההשפעה שלו יכולה להיות כזאת הרסנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסנן שמן חליפי אין שסתום לחץ והדבר מסוכן למנוע!

על סמך מה קבעת את זה בצורה גורפת כל-כך? כי קראת בפורום?

פירקתי מסנן שמן של רביט (סיני) להיילקס. היו שם גם שסתום אלחוזר וגם שסתום מעקף, בדיוק כמו במקורי. היו גם שני אלמנטים של סינון בתוך המסנן, כמו במקורי. ועדיין, אני שם רק מסננים מקוריים ברכבים שלי, למרות שהעלות שלהם היא פי 6!

למה? בגלל זה:

air_filter.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנן - בוקר טוב .

עכשיו צריך לעשות סקר. מה הובן מהתמונות שהעלתה .

אני מאמין שאנשים רבים בפורום. יבקשו פילטר אויר .כמו השמאלי .

הוא נראה טוב . אחרי שימוש של כ 10.000 ק"מ .

- צריך להוסיף תירגום בגוף הסרט -

ולהסביר . שהימני - המלוכלך - הוא הטוב .כי הוא עבד קשה .

שנה טובה - אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסנן השמאלי, הוא המקורי, והוא נקי כי הוא חדש, ויש בו פי 2.3 שטח סינון כפי שניתן לראות בתמונה, והחומר שממנו עשוי אלמנט הסינון הוא צפוף יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...