Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתגעו באוטו דיפו?

אילן33
שימו לב! השרשור הזה בן 6062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להסביר לי מה זה המחירים באוטו דיפו הם מנותקים מהמציאות או שבונים על הישראלים הפריארים?

איך יכול להיות שתוסף K44 נמכר ב124 שח בשעה שבתחנת דלק הוא עולה 79?

פילטר אויר עם יכולת סינון סוג ז רוצים 50 שקל בשעה שהוא עולה 25 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני - גולד לייבל עולה שם 89 ש"ח.

שילמת בתווי קניה אז הורדת להם 20% מהמחיר.

הח"מ איננו מבעלי 'אוטודיפו' ולא מחזיק בבעלותו מניות של החברה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקרים, אוטו-דיפו יקרים יותר מכל חנות אביזרי רכב אחרת.

זה לא משהו חדש, תסתכל על כל המחירים שם ותבין. רדיו-דיסקים, רמקולים, שמנים, נוזלי קירור וכו' כו' - כולם יקרים.

אבל, לפעמים יש להם מבצעים שווים ויש שם לא מעט דברים שפשוט קשה להשיג במקומות אחרים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו דיפו (וברשת ACE) , כדאי לקנות רק מוצרים שבמבצע (מדבקה אדומה זוהרת).

כל שאר המחירים הרגילים שבשגרה, יקרים מאוד.

לפני שבועיים כשהחלפתי מצבר , k44 עלה שם 79 ש"ח.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שפראיירים לא מתים ואני מאמין שכל אחד קנה מוצר אחד או שניים מאוטו דיפו(גם אני) ואנשים ממשיכים לקנות שם.

דבר שני יש לה גם יתרונות כמו : פתוחה בשבת,מקבלת תווי קניה, ממוזגת,מגוון גדול, תפוצת חנויות גדולה.

ולא חייבים לקנות שם מוצריםכגון פילטרים ,תוספים וכו... בד"כ כדאי יותר לרכוש בחנויות קטנות או ספקיות חלפים למוסכים.

ולא אין לי קשר לחנויות הנ"ל ואני גם שנים כבר לא נכנסתי לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי מה זה המחירים באוטו דיפו הם מנותקים מהמציאות או שבונים על הישראלים הפריארים?

.

אולי ראית במקרה אם יש להם לפחות דיל טוב על מצברים? :-)

אני מחפש לקנות ובטלפון הם לא הסכימו לצטט מחירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשת יקרה יחסית לחנויות חלפים לרכב.

אבל תקחו בחשבון שהחנויות חלפי רכב סוגרות +- בשעה 5 ולא פתוחים עד 22:00 בלילה ובסופי שבוע וחג.

לפעמים אם אתה תקוע עם משהו אז אין ברירה למעט שבתות שאפשר לנסוע לטירה או יפו או מקום אחר שפתוח בשבת.

בד"כ יש להם כל מיני מבצעים שאטרקטיביים יותר מכל מקום אחר.

אבל ברוב המוחלט של המוצרים הם פשוט יקרים הרבה יותר.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר ??? ראיתי את המחירים עשיתי אחורה פנה וישרים של איגל הם רוצים 79 שח.

בעניין המצברים אני קניתי ממרכז הפצה מחסן גדול בצפון ללא פערי תיווך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המצבר במבצע , תקבל מחיר מצויין.

אם הוישרים המעפנים של אמריקן איגל (לא הייתי שם כאלה גם בחינם על האוטו) היו במבצע, גם עליהם היית מקבל מחיר טוב.

אני בדקתי מול דילר של מצברים וחשמלאי רכב, והמחיר שקיבלתי על אותו מצבר (VARTA) באוטו דיפו היה זהה למחיר שהם קונים אותו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקה מרוצה מהרשת. אפשר למצוא דברים טובים במחיר הוגן. פעם הם היו על הפנים, אבל עכשיו יש להם דווקה דברים טובים בין כל היתר. יש לי גם כרטיס מועדון שנותן 5% הנחה, וגם אפשר לשלם בתלושים שזה מאוד נוח.

צמיגי KUMHO SOLUS היו במחיר די טוב כאשר הייתי בחיפוש אחרי רביעייה למאזדה.

יש מבחר שמני AGIP די טוב, גם יש להם MOBIL ב-130/140 ש''ח, שזה הוגן.

יש גם מבחר קוסמטיקה לרכב(שמפו וכד') במחירים מאוד זולים ומבחר ענק, לאף אחד אין מבחר כזה.

בקיצור, חלקי חילוף אין מה לחפש שם, אבל דברים טובים לרכב אפשר למצוא. חוץ מזה הם פתוחים גם במוצ''ש ועד מאוחר, שזה מצוין. בשבוע שעבר נתקע לנו רכב עבודה עם מצבר מת, בשעה 21:00 הרכבתי אצלהם מצבר וב-7:00 למחרת הרכב יצא לעבודה.

לפני שבועיים במוצ''ש חבר שלי רצה לנסוע לאילת והסתבר שחסר לו נוזל בגיר האוטומטי, קפצנו לאוטו דיפו וקנינו 1 ליטר ב-20 ש''ח והוא נסע לאילת. אחרת היה צריך לחכות למחרת היום לחנות חלפים כל שהיא.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...