Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלוהים ישמור (או - כמה יקרנים מוסכי מורשה יונדאי) - תקלות באקסנט 1999

nirtzen
שימו לב! השרשור הזה בן 6043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכל התחיל מהמזגן , הוא לא קירר טוב .

האוטו היה מתחמם והמזגן מפסיק לעבוד .

הבוקר החלטתי לקחת את הרכב לבדיקה במוסך מורשה יונדאי (לא אציין את שם המוסך מטעמים מוסריים ) .

כאשר חזרו אלי עם תוצאות , חשכו עיניי , אוזניי , ונפל שפמי !

מצורפ קובצ שמכיל את הצעת המחיר (לא כולל מע"מ) , עבור עבודה וחלפים . ( סה"כ כולל מע"מ 6700 שח )

כמו אצל רופא , אני מעוניין להשיג חוות דעת שנייה .

נתחיל בכך שאשמח לדעת אם קיים סיכוי שמתוך רצון להקל על העבודה , במקום תיקון רדיאטור יש צורך להחליפו ?

ואם כן , כמה יעלה לי רדיאטור מפירוקיה ?

מנוע מאוורר לרדיאטור גם הוא אחד מהחלקים היותר יקרים שצויינו , האם גם את יחידת האוורור אני יכול להשיג בפירוקיה ?

האם אתם מכירים מוסכניק אמין (שהוא גם אומן ופדנט ) שיוכל לבצע את העבודות הנ"ל במחיר סביר יותר ?

מצ"ב הקובצ

תודה מראש לכל החברים

Untitled-2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*** דבר המנהל - נא לא לצוטט הודעות צמודות****

לפני שראיתי את ההצעת מחיר חשבתי כבר הולכים לעקוץ אותך פה

אחי, יש לך פה המון המון חלפים, המון עבודה לדעתי יש להם אחלה מחירים

רדיאטור מפירוקיה? 1000 שקל זה אחלה מחיר לרדיאטור חדש במיוחד במוסך מורשה שאתה מקבל איתו אחריות לשנתיים

אם אתה מחיפה, יש לחבר טוב שלי מישהו שעובד ביונדאי חיפה שהוא אחרי יום העבודה שלו עושה לו את העבודה מחוץ למוסך, אם תרצה אני יתן לך אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה אחרת - מה לעזזל קרה לאוטו, שמחליפים לו את כל מע' הקירור? יש לך נזילה מהרדיאטור, שהוא מוחלף? וצינורות זה "על הדרך", או שיש בעיה?

איך גומיות שסתומים קשורות לעסק? המנוע אוכל שמן?

ציריה - אתה שומע דפיקות בסיבובים לאחד הכיוונים?

במחיר של מנוע למאוורר + החלפת מנוע אפשר לקנות מאוורר שלם.

או שאתה לא מספר את כל התלונות שלך, או שהמכונאים החליטו להחליף לך דברים "ליתר בטחון" בגלל תלונה לחימום יתר (אני מניח שאת רעש הציריה הם זיהו בנסיעת מבחן? עשו כזאת?).

המחירים באמת סבירים. לא זולים, לא יקרים מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה יודע לספר על התקלה\תקלות ברכב? כמה אתה מבין במה שקורה \ קרה במנוע?

אם אתה לא יכול להוסיף שום מידע מהצד שלך, אין שום דרך לבדוק את נחיצות העבודות שבהצעת המחיר. ולגבי המחירים - כבר ענו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מוסכים פרטיים (לא מורשי היבואן) המתמחים במכוניות יונדאי וכנראה שמחיריהם יהיו זולים יותר וגם יגדקו כל דבר אם באמת יש צורך בהחלפתו.

מהיכן אתה בארץ?.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבצע את הבדיקה במוסך פרטי, המחירים גבוהים מדי. ומוסך מורשה לא מבטיח איכות.

הציריה יקרה מדי בשביל חיליפית וזולה מדי בשביל מקורית לדעתי חליפית ניתן לקנות ב 300-400 ש"ח

לפי המחיר גם הרדיאטור חליפי וכזה בחנות חלפים ניתן למצא ב 300-200 ש"ח פחות.

להחליף בלמים קדמים לא יעלה לך יותר מ 200 ש"ח על החלפת ציריה גם לדעתי לא שווה לשלם יותר מ150 ש"ח .

ולמה בנד מתכת עולה כמעט 13 ש"ח אם בחנות חלפים קונים ב 2 ש"ח

נוזל קירור יקר מאוד גם בשביל מקורי (אפילו בלובינסקי עולה פחות),וסתם לידע עשיתי סטא'ז חודש במורשה יונדאי והם משתמשים בנוזל ירוק שבא מחבית ענקית בעילום שם ממלאים מזה מיכל של 4 ליטר (שפעם היה נוזל קירור כלשהו) ואת השאר משלימים ממי ברז, חוסכים בכל דבר אפשרי וגובים על כל דבר אפשרי,למשל מלפפים סרט טפלון על בורג ריקון שמן במקום להחליף דיסקית.

אנשים היו נכנסים על טיפול 10000 והיו בסוף מליפים שהיו מחזיקים ללא שום בעיה עד לטיפול הבא ואף מעבר.

כשבפועל המכונאי היה מספר שסתם דוחפים דברים ללקוחות.

חשוב לציין שזה היה בכרך לפני כ שנתיים ושאני מדבר על מוסך אחד ספיציפי שעבדתי בו ואמרתי ורק דברים שראיתי בעיניים שלי, ולא מכליל בזה את כל המוסכים האחרים של החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

לי ניראה שתופרים לך את התחחחחח---------- חופשי על הבר.

אין מצב לדעתי שיש ברכב את כול הליקוים המצוינים לדעתי מישהוא היתחרפן!

***נערך - משפט בעל אופי פרסומי - נא לקרוא את כללי הפורום****

בברכת חג שמח בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לקפוץ לבני ולקבל דעה מקצועית ואמינה. (וגם ציפור קטנה לחשה לי שיש לו חברים ביונדאי על כל מקרה)

האם אמרו לך ממה נובעת ההתחממות והפסקת המיזוג? להחליף את כל מערכת הקירור זה אולי יפתור את הבעייה אבל בדרך יגרד לך את חשבון הבנק ללא צורך.

מעבר לכך את החלקים הייתי ממליץ לקנות מקוריים (חוץ מהרדיאטור אם בכלל צריך להחליף).

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב רב

מה שתפס לי את העין זה החלפת גומיות השסתומים

זו תופעה מוכרת באקסנט לרוב בקילומטרז' גבוה

המנועים אוכלים כמויות של שמן ולכן צריך להחליף גומיות

השאלה אם באמת אוכל שמן או שזו תפירה אומנותית

לגבי השאר סביר למוסך מורשה

אם המאורר לא עובד וראדיאטור נוזל לא הייתי מטייל עם הרכב יותר מידי

שלא ילך ראש מנוע ואז 6900 יהיה רק מנה ראשונה

שא ברכה

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל התחיל מהמזגן , הוא לא קירר טוב .

האוטו היה מתחמם והמזגן מפסיק לעבוד .

הבוקר החלטתי לקחת את הרכב לבדיקה במוסך מורשה יונדאי (לא אציין את שם המוסך מטעמים מוסריים ) .

כאשר חזרו אלי עם תוצאות , חשכו עיניי , אוזניי , ונפל שפמי !

מצורפ קובצ שמכיל את הצעת המחיר (לא כולל מע"מ) , עבור עבודה וחלפים . ( סה"כ כולל מע"מ 6700 שח )

כמו אצל רופא , אני מעוניין להשיג חוות דעת שנייה .

נתחיל בכך שאשמח לדעת אם קיים סיכוי שמתוך רצון להקל על העבודה , במקום תיקון רדיאטור יש צורך להחליפו ?

ואם כן , כמה יעלה לי רדיאטור מפירוקיה ?

מנוע מאוורר לרדיאטור גם הוא אחד מהחלקים היותר יקרים שצויינו , האם גם את יחידת האוורור אני יכול להשיג בפירוקיה ?

האם אתם מכירים מוסכניק אמין (שהוא גם אומן ופדנט ) שיוכל לבצע את העבודות הנ"ל במחיר סביר יותר ?

מצ"ב הקובצ

תודה מראש לכל החברים

לי זה נראה שהם הולכים להחליף לך את הכל חוץ ממנוע , גיר ומערכת חשמל וזה נראה מסריח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם שמי ברק,

את התרד הזה ביקשתי מ Nirtzen לפתוח עבורי ולברר האם סבירה הצעת המחיר שקיבלתי.

אני מודה שאין לי מושג בכל הקשור בבעיות רכב ובעבר נכוותי לא פעם אחת ממוסכים לא מקצועיים/תחמנים.

כל הבעיה התחילה לאחר שבחודש האחרון המזגן היה מפסיק לקרר בפקקים או בנסיעה איטית.

ביום שישי האחרון האוטו התחמם ומד החום הגיע עד לסוף ולכן מיד ביום ראשון נגשנו למוסך.

את הרכב קנינו לפני כשנה וחצי ומעולם לא היו בו בעיות.

הרכב הוא יונדאי אקסנט שנת 99 אנחנו יד שניה. האדם ממנו קניתי טיפל ברכב תמיד בזמן במוסכים מורשים.

ביום ראשון ניגשתי למושך ש.י.א בנתניה ברחוב המסגר מוסך מורשה ליונדאי. סיפרתי על הבעיה וביקשתי בנוסף בדיקה ממוחשבת וטיפול 15.

הייתי בשוק כשהנציג בישר לי שהאוטו במצב גרוע ואם אני לא אטפל המנוע ילך בקרוב מאוד.

אישתי ואני החלטנו לשלם את ה"קנס" כדי לא לקחת סיכונים תחת המחשבה שאמנם זה יקר אבל נקבל אחריות והטיפול יהיה מקצועי.

אתמול לקחתי את האוטו ונציג השירות (בחור בשם יאיר) אמר לי כך :

"תשמע אחרי הטיפול הבוחן שלנו, שרגיש מאוד לכל בעיה, הבחין בבעיה קלה בבולמים, הבולמים שלך מתוחים. אתה לא חייב לעשות את זה עכשיו אבל לאורך זמן זה יחמיר."

בנוסף הוא ביקש ממני לחתום (בכתב יד) שהוא אמר לי את זה. אני בתמימותי חתמתי כי אכן הוא אמר לי וחשבתי שזה נועד לכך שלא אבוא בטענות עוד חצי שנה .

חברים....בדרך הביתה חטפתי קלקול קיבה מהרעידות באוטו. מיותר לציין שהבעיה לא הייתה קיימת לפני ואם הייתה קיימת הייתי מציין את זה כשניגשתי למוסך. האוטו פשוט קופץ !!!

היום ניגשתי למוסך והם טענו שאין קשר לבדיקה ושאני חייב להחליף בולמים!!

מה אני אמור לעשות עכשיו ?????

אני מרגיש שדפקו אותי עד העצם !!

האם יכול להיות קשר בין הטיפול שעשו לרעידות ? או שזה סתם צירוף מקרים מצער.

האם הם לא היו אמורים לעלות על זה בבדיקות המוקדמות שעשו ? הרי הם מצאו מליון בעיות מתחת לאדמה.

למי אפשר לפנות בענייןם והאם יש טעם ? או שפשוט אכלתי אותה.

סליחה על הסיפור הארוך הייתי גם צריך לשפוך קצת את הלב.

תודה

ברק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה התופעה שאתה מתאר עם הבולמים קרתה גם לי עם אקסנט שנת 96 לפני כמה שנים.

הרכב היה בטיפול שגרתי במוסך וכשיצא ממנו הרגשתי כאילו אין בולמים בכלל אלא נוסעים ברכב של "משפ' קדמוני".

ידעתי לפני הטיפול שבקרוב יהיה צורך להחליפם כי בבדיקה שעשיתי לפני הקניה כבר נאמר לי שהבולמים לקראת סוף חייהם התקינים.

ייתכן (וזו רק השערה שלי) שכתוצאה מכך שהרכב היה על הליפט והבולמים נפתחו בפתיחה המירבים שלהם הם סיימו את הקריירה המבצעית שלהם.

החלפת הבולמים למיטב זכרוני לא עלתה יותר מ 800 ש"ח והמצב חזר לקדמותו.

צחי.נ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...