Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממלזים לוחיות רישוי וספרי הגנה

taos
שימו לב! השרשור הזה בן 7808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאמין שרובכם כבר נתקלתם בלוחיות רישוי ישראליות לבנות מפלסטיק או צהובות רגילות אבל גם מפלסטיק.

השאלה היא האם זה נותן משהו מבחינת הממלז כשאר הוא מנסה לקרא את המהירות?

הרי הוא מכוון ללוחית רישוי בגלל סיבה מסויימת שלדעתי היא העובדה שהלוחית עשויה מתכת מבריקה שמחזירה את הקרן לייזר. נראה לכם שלוחית פלסטיק באמת מונעת קריאה של ממלז?

והספרי המיוחד שמשפריצים על הלוחית גם כן כדי למנוע קריאה של מולטינובה או העמודים האפורים האלה איך הספרי עובד? ממה שהבנתי באתר טופספיד הספרי פשוט מבריק מאוד את הלוחית כך כשהמצלמה תצלם הפלאש יחזור חזק מידי וישבש את התמונה לכן חשבתי למרוח לאקה על הלוחית כדי להבריק אותה עוד יותר זה נראה לכם הגיוני כל העסק הזה?

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מפעילי הממל"ז ,למרות שלפי התקן אמורים לירות אל הלוחית - יורים לכל חלק אפשרי ברכב (פנסים למשל) כדי לקבל קריאה. אחת הטענות נגד המפעילים היא שב"ירייה" לפנס ,שאינו שטוח לחלויטין , מתקבלת קריאה שגוייה.

הספריי/כיסוי/לאקה למיניהם לא יעילים - תקרא בטופספיד או בספידטרפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, הם באמת נגד מולטנובות - אבל לא ממש עובדים גם נגדן :lol:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלאי כמובן - בל 990/70

בליינדר

מכשיר GPS עם מיפוי מכמונות

ו....תופים.... לוחית רישוי מתחלפת בלחיצת כפתור

אני חושב לעבוד על משהו בסגנון בקרוב, זה יכול להיות די מעניין, ברגע שרואים מצלמה מסתירים/מחליפים את הלוחית

בדיוק כמו שרוכב אופנוע יכול לשים את הרגל שלו על הלוחית

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צוחק? כבר עלה לי בראש הסתרה של הלוחית זה רעיון דיי ישן שלא ביצעתי עד היום כי אין לי עצבים להתעסק בזה

אבל הרעיון הוא לעשות פשוט מן פלסטיק שחור בגודל הלוחית שיורד עליה כל פעם שמפעילים את זה ושסוגרים זה נכנס מתחת לפח או משהו כזה

לא פיתחתי את העניין למרות שזה נראה נחמד ולא חוקי

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובן שזה רעיון ישן

ביצוע עוד לא ראיתי

שים לב שאפשר להתחכם, לשים 2 לוחיות בצורה סיבובית

ככה שהכפתור מפעיל מנוע שגורם להבאת הלוחית השניה

רכב אחד, 2 לוחיות שונות

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שלפתח מערכת מכנית כזו זה אפשרי (בדוחק..), אבל יקר ויהיה לא אמין מספיק.

למישהו יש מושג מה זמן החשיפה שלהן?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, בעיקרון מרגע שאתה עובר בקו המצלמה עד לצילום יש זמן לא?

וחוצמזה אתה בד"כ קולט אותה לפני

אם אי אפשר לעשות מערכת מכנית, אפשר לעשות דבר אחר, לוחית שנופלת (או פלסטיק שחור כמו שצויין) ע"י שחרור תספן... זה קורה במילישניות ואז עולה בלחיצת כפתור עם מנוע

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לוחיות מתחלפות זה לא אפשרי לביצוע כי אין לך איך לסובב

דבר שני אפשר פשוט באמצע הנסיעה (הרי רואים את המצלמות מחוק) פשוט להפעיל את העסק של החסימת לוחית ואז אין בעיה של ממש

בנוגע לממלז זה אכן בעיה כי שוטר הוא לא רובוט והוא עלול לראות את כל העסק הזה ופשוט להוריד את הרכב בכל מיני חשדות של גניבה והשד יודע מה

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר אולי להשים שתי מנורות חזקות וממוקדות מתחת ללוחית הרישוי, ובלחיצת כפתור, הנורות ידלקו ויאירו אור חזק שיתמקד בלוחית רישוי. מה זה עוזר לנו ? המולוטובה תצלם לוחית רישוי לבנה, ומה זה לא עוזר לנו ? אם לא נכוון נכון, ויש סיכוי שנגרום לכמה תאונות מאחורינו...

טוב

אני לא יודע אם אפשר לעשות זאת. זה רעיון שעלה לי עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר אולי להשים שתי מנורות חזקות וממוקדות מתחת ללוחית הרישוי, ובלחיצת כפתור, הנורות ידלקו ויאירו אור חזק שיתמקד בלוחית רישוי. מה זה עוזר לנו ? המולוטובה תצלם לוחית רישוי לבנה, ומה זה לא עוזר לנו ?

ואללה! גדול!

שיפור קטן - לדים! לא לדים כחולים של שפריצרים, בכל זאת יש קצת כבוד עצמי... אבל יש היום לדים לבנים לפנסים עם עוצמת הארה מטורפת. כמה כאלו מסביב למספר מופנים למצלמה, ופשוט מדליקים אותם עם סוויץ כשעוברים ליד מצלמות ידועות, או מחווטים אותם לגלאי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...