Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה במציאת מגבר לקיקר L7. (ושאלה על התחנה המרכזית)

Dor.Naim
שימו לב! השרשור הזה בן 6056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכותרת פחות או יותר מסבירה הכל.

תקציב אין לי ממש אז בעיקרון מגבר שיספיק לקיקר אז בעיקרון משהו טוב וזול.

והאם יש את הקיקר L7 בת.מ בתל אביב?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב ,

לפני התשובות והעניינים ..

קנית כבר את הסאב או שאתה מתכנן לקנות אותו ושואל על מגבר שיתאים לו ?

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר זול + טוב להגביר L7. אין חיה כזו.

יש מגברים זולים. שלא יהיו מספיק חזקים.

ויש מגברים טובים שיהיו מספיק ומעבר לדרישות של הסאב. אבל זול זה לא. (כמובן שהשאלה היא מה זה זול. ומה זה יקר לך)

אתה חייב אבל לדעת איזה סאב אתה מביא.! יש L7 שכל סליל הוא 4 אום. או 2 אום.

עם הוא 4 אום לסליל (אז מחברים אותו כ 2 אום סופי. ואז אתה צריך מגבר שנותן כ700W RMS ב 2 אום. זול יותר) \עם הוא 2 אום לסליל (אז מחברים אותו כ 1 אום או 4 אום סופי. ואז אתה צריך מגבר שנותן 700 ב 4 אוט ב 1 אום. ) ב 4 אום קשה למצוא! ויקר יותר. . ב1 אום קל יותר למצוא מגבר שיתן את זה.

החלטה על איזה סאב ללכת (2 או 4 אם) תלוי יותר ברצון שלך בעתיד עם להשתדרג.

עם כן ולהוסיף עוד אחד. אני הייתי הולך על סאב של 2 אום סופי (4 אום לכל סליל).. ואז בעתיד אתה מביע עוד אחד. ומחבר אותם ב 1 אום.

עם לא. סאב של 2 אום לכל סליל אז אולי מחפש מגבר של 800W RMS ב 1 אום. יהיה הכי זול. (אבל קשה למצוא.)

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא קניתי כי אני רוצה שהכל יהיה מוכן ואז לעשות קניה.

ולסאונדמן

לא התכוונתי זול התכוונתי אחד שיעשה את העבודה טוב אבל לא אחד מהכי יקרים.

אחד שיעשה את העבודה לא זבל מגבר ולא מהטובים ביותר משהו ממוצע נחמד ויפיק מהסאב עוצמה (עדיף רצינית חח).

בעניין הסלילים.

אתה אומר ש4 אום לסליל יותר זול אבל אחרי זה אתה אומר 2 אום לכל סליל יהיה יותר זול=\.

אני לא חושב שאני יצטרך יותר מאחד אבל מצד שני אי אפשר לדעת. אבל נראהלי שאחד יספיק לי לזמן הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע.

מגברים יש המון. החל מהיפוניקס. ולנזר. רוקפורד. אינפיניטי. סאונדסטרים. ארפקוייק. פיניקס גולד. MTX. קיקר. אלפיין. ועוד אלף חברות. במחירים שונים ומגוונים.

השאלה היא מה התקציב שלך למערכת בכללי. ולכל חלק בנפרד.!

מה אתה מחפש, חדש או משומש (יתרון בחדש- אחריות. חסרון בחדש- מחיר גבוה. יתרון במשומש- אתה מקבל משהוא שעלה יקר במחיר זול/ מצחיק. חסרון במשומש לפעמים צריך את האחריות (נדיר במגברים.)

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב מגיע עם שני סלילים והמחיר שלא אותו דבר 2 אום או 4אום לגבי מה שהוא דיבר על זול הוא התכוון למגבר שלימצא מגבר בהספק של 700RMS ב4 אום יעלה לך יותר יקר

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

למצוא מגבר שיתן 600-800W RMS ב 4 אום יהיה יקר.

אבל!! אתה תוכל לשדרג את המערכת ולהוסיף סאב נוסף. או להחליף לסאבים חזקים יותר.

במקרים הבאים לא יהיה לך אופציה להוסיף סאב נוסף. כי המגבר רוב הסיכוי יהיה חלש מדיי לשניים כאלו

למצוא מגבר שיתן 600-800 ב 2 אום יהיה יותר זול.

ולמצוא מגבר שיתן 600-800 ב 1 אום יהיה עוד יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אותו, אני אומר מניסיון.

זה סאב "כבד" ומצריך הגברה רצינית, לכן גם לא תמצא אותו שם.

יכול להיות שאם תבקש ממנו במיוחד הוא יוכל לארגן לך, תבדוק בכל מקרה.

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מה שאני אומר אם תזמין ממנו הוא יארגן לך אבל ככה הוא לא מחזיק אותו שמה אני הולך ליקנות ממנו כניראה עוד סאב של קיקר CVX

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל!! אתה תוכל לשדרג את המערכת ולהוסיף סאב נוסף. או להחליף לסאבים חזקים יותר.

quote]

רק אתה יכול לחשוב על קניה של סאב חדש בדיוק שניה לאחר הקניה של הL7 , אנשים נורמאלים חושבים איך להנות ממנו קודם 8)

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

אם אני יקח מגבר של 600-800 ב1 אום אני לא יוכל להוסיף לו אחרי זה גם סאב קטן יותר?

קודם כל תגיד האם יש לך 4000-3500 ש"ח כדי ליקנות סאב קיקר ומגבר בישבילו (מדובר על משומש)

או איזה 6000 ש"ח לחדשים. יכול ליהיות כולל תיבה במקרא הטוב. אם אין אז חבל לדבר.

האם אתה מתכוון להעביר לפחות חוט של 4 ג' ויותר לכל המערכת? אם אתה לא יודע מה זה. אז חבל, קנה לך משהו אחר.

בקיצור יש לך תקציב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפור עליך!

מגבר במחיר כזה וטוב יותר מזה לא תמצא!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=154376&highlight=%D7%A7%D7%99%D7%A7%D7%A8

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...