Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג עם קילומטרז' נמוך

intengo
שימו לב! השרשור הזה בן 6111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

רציתי לשאול אתכם שאלה כללית, שאינה תלויה בדגם ספציפי זה או אחר.

אני מחפש רכב קומפקטי יד-שניה מהשנים האחרונות.

זה לא סוד, שכיום חלק משמעותי ביותר מהרכבים האלה שירת בחברות ליסינג והשכרה. קשה למצוא רכב כזה מבעלות פרטית, וגם אם מוצאים... בעל הרכב "מתנפח" ודורש אלפי שקלים מעל המחירון.

לאחרונה מצאתי מספר רכבים מליסינג שהקילומטרז' שלהם נמוך ביותר, נמוך אפילו יותר מהממוצע של השוק הפרטי.

לדוגמא - רכב משנת 2004 עם 40,000 קילומטר.

השימושים שלי ברכב הינם מתחת לממוצע (משום שבחלק מימי השבוע אני יכול לקחת את רכב העבודה הביתה) - כ 10000 ק"מ בשנה.

כלומר, גם כשאמכור את הרכב בעוד כמה שנים - הוא יהיה עם קילומטרז' סביר (כך גם עשיתי עם הרכב הקודם שלי).

השאלה - האם רכישת רכב מליסינג עם קילומטרז' נמוך מגדילה את הסחירות של הרכב? כלומר, אנשים שלא היו נוגעים ברכב ליסינג בדרך כלל (כמוני), ישתכנעו לרכוש אותו בגלל הק"מ הנמוך (והמחיר הזול)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה - האם רכישת רכב מליסינג עם קילומטרז' נמוך מגדילה את הסחירות של הרכב?

לא

כלומר, אנשים שלא היו נוגעים ברכב ליסינג בדרך כלל (כמוני), ישתכנעו לרכוש אותו בגלל הק"מ הנמוך (והמחיר הזול)?

תלוי בסוג הרכב הספציפי. אם זה דגם מבוקש - אז כן, אם זה דגם לא מבוקש אז קשה למכור במחיר סביר. על מה חשבת? רק על תגיד יונדאי גטס.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתלבטות שלי הינה בעיקר לגבי דייהטסו YRV, שהייתה בשימוש אבא שלי (במסגרת ליסינג).

אבי היה עם הרכב מהרגע שיצא מהסוכנות. הרכב היה בשימושו הבלעדי.

אני יכול להעיד על אבא שלי שהוא נהג זהיר מאוד, לא עובר את ה 90-100 קמ"ש, ושמר על הרכב כאילו רכש אותו מכספו (ככה זה- עדיין של אופי !).

שלדה נקייה, ללא כל תאונות (אפילו לא תאונות "פח").

גם אני נסעתי ברכב הזה במספר הזדמנויות.

היום, אחרי שנתיים, הוא מקבל רכב אחר מהעבודה - ויש באפשרותו לרכוש את הרכב ישירות מהליסינג במחיר מוזל (את הזכות הזו הוא יכול להעביר לקרוב משפחה ממדרגה ראשונה - כלומר, אני).

ההתלבטות היחידה שלי הינה בנוגע לסחירות הרכב - עדיין מדובר על רכב מליסינג, וכל הסיפורים מסביב בוודאי לא יעניינו את הקונה הפוטנציאלי (מה גם שאי אפשר להוכיח דבר כזה).

מה דעתכם? רכישה כדאית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מכיר את הרכב וההסטוריה שלו ,אז כדאיות הרכישה עולה.

אני אישית חושב שדיהטסו YRV הוא רכב ספרטני מדי ולא נותן תמורה טובה לכסף.

יש חברות ליסינג שאם אתה קונה מהן - מתחייבות לקנות ממך בחזרה כשתרצה למכור.

זאת הדרך הכי טובה לבצע עסקה כזאת, כי בשוק הפרטי תצטרך לרדת במחירון כדי להפטר ממנו כשתרצה למכור.

דרך אגב, לפי מיטב ידיעתי ,מקוריות הרכב בליסינג לא רשומה ברשיון הרכב.

לאבא שלי יש רכב מליסינג שבכלל הוא כתוב בו בתור בעלים....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, לפי מיטב ידיעתי ,מקוריות הרכב בליסינג לא רשומה ברשיון הרכב.

נכון, המקוריות לא רשומה. אבל - ניתן לגשת למשרד התחבורה ותמורת תשלום סמלי לקבל את היסטוריית הבעלים ברכב.

אף אדם בר-דעת היום לא ישלם מחיר מחירון על רכב מבלי לברר את מקוריות הרכב במשרד התחבורה.

ולגבי הרכב של אבי - ברשיון הרכב מופיע שמה של חברת הליסינג (אחת הידועות בארץ). את העיסקה אתה מבצע ישירות מול חברת הליסינג, בתיווכו של מקום העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...