Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת CHECK ENGINE סובארו אימפרזה 2003 (היש קשר לתדלוק בתחנה חדשה?)

nirtzen
שימו לב! השרשור הזה בן 6114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי האחרון , תדלקתי לראשונה בתחנת דלק "פז" ... עד אז (בחודשיים בהם יש לי את הרכב) , נהגתי לתדלק בתחנת "דלק" ... (האם באמת יש משהו מיוחד בדראגון שלהם ? ) .

תדלקתי כשהמיכל כמעט ריק . למחרת , יום שישי , בעודי נוסע לתל אביב , נדלקה לה לפתע נורת check engine , והיא דלוקה עד היום .

האם באמת יש קשר בין התדלוק בתחנה שונה ? האם ידוע שהדלק ב"פז" פחות איכותי ?

בכל אופן , מחר על הבוקר אני מתכנן לקחת את הרכב למוסך .

האם כדאי לפני כן , לקחת את הרכב ולתדלק באותה תחנת דלק קבועה , להוסיף תוסף ולבדוק שוב ?

הרכב : אימפרזה שנת 2003 . 1600

80 אלף קילומטר

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום חמישי האחרון , תדלקתי לראשונה בתחנת דלק "פז" ... עד אז (בחודשיים בהם יש לי את הרכב) , נהגתי לתדלק בתחנת "דלק" ... (האם באמת יש משהו מיוחד בדראגון שלהם ? ) .

תדלקתי כשהמיכל כמעט ריק . למחרת , יום שישי , בעודי נוסע לתל אביב , נדלקה לה לפתע נורת check engine , והיא דלוקה עד היום .

האם באמת יש קשר בין התדלוק בתחנה שונה ? האם ידוע שהדלק ב"פז" פחות איכותי ?

בכל אופן , מחר על הבוקר אני מתכנן לקחת את הרכב למוסך .

האם כדאי לפני כן , לקחת את הרכב ולתדלק באותה תחנת דלק קבועה , להוסיף תוסף ולבדוק שוב ?

הרכב : אימפרזה שנת 2003 . 1600

80 אלף קילומטר

תודה רבה

לא יודע אם התשובה שלי נכונה לגביך אבל באופל טיגרה שהייתה לי ,נורת ה check engine הייתה נדלקת מדי פעם ללא כל התראה מוקדמת וגם הייתה נכבית בלי שום סיבה מסויימת, בבדיקה בספר הרכב צויין שהדבר אפשרי וזה ידוע וכמו כן רק במידה והנורה לא נכבית לאחר יום יומיים יש לגשת למוסך לאבחון התקלה. בתקופה של שנתיים זה קרה איזה 8,9 פעמים ובכל הפעמים הנורה נסגרה לבד ולא הייתה שום תקלה ברכב. תבדוק בספר הרכב שלך ,יכול להיות שגם באימפרזה שלך ישנו מצב דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

כמי שנדלקה לו נורה דומה באימפרזה 02 ביום שישי האחרון, אני מקווה שאוכל לענות.

עצה שלי , בצע את הדבר הבא:

קפוץ למוסך סובארו הקרוב, בקש לבצע סריקת קודים.

אם קפץ קוד p0133, p0139 או כל קוד אחר הקשור לחיישן חמצן למבדה, אפס אותו , ותפסיק לתדלק בתחנה שלך.

אני בכלל לא מתדלק אף פעם בפז, ועשיתי את הטעות של לתדלק לפני שבוע בערך באיזה תחנת דלק מוזרה וחדשה. נדלקה לי שבוע אחרי , ביום חם , הנורה. לאחר בדיקה במוסך , הסכמנו עם הטכנאי שכנראה הסיבה הייתה שילוב של אוויר חם בכניסה ודלק גרוע. זהו , זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...