Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מוגברת בעקבות מעבר בין תחנות דלק (לא שאלה טכנית)

ariel:-)
שימו לב! השרשור הזה בן 6071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון שמתי לב שצריכת הדלק שלי עלתה ב 10%, החלפתי תחנת תדלוק והיא ירדה, חזרתי לראשונה היא עלתה, חזרתי לשנייה, טוב אני מניח שאתם יכולים לנחש לבד....

באילו דרכים אני יכול לטפל בבעיה? יש משרד ממשלתי לפנות אליו? לפנות לתחנת דלק?

תודה

אריאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להיות אזרח טוב תדווח - כמובן, יש להיזהר לא להאשים האשמות שוא

אם לא - פשוט תפסיק לתדלק במקום שאינך מרוצה ממנו

אגב - יש שרשור דומה בנושא דיוק משאבות ומחירים - חפש למטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני נדחף לשרשור שלך אבל חשבתי על זה ואולי זה טעות או בעצם ''טעות'' והמשאבה מעוותת קצת? לטובתה כמובן?

כי איך אתם מסבירים את זה שבספר של האוטו (לנטרה 95' 1.6 ידנית) כתוב 52 ליטר והצלחתי להגיע לתנחת דלק בלי להתקע באמצע ונכנס לי 55 ליטר? חשבתי אולי צינורות, רזרבה, משו?

בקיצור התחנות הדלק האלה לא מוצאות חן בעניי במיוחד - פז.

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנטרה - אני במקומך לא הייתי מתדלק שם יותר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני נדחף לשרשור שלך אבל חשבתי על זה ואולי זה טעות או בעצם ''טעות'' והמשאבה מעוותת קצת? לטובתה כמובן?

כי איך אתם מסבירים את זה שבספר של האוטו (לנטרה 95' 1.6 ידנית) כתוב 52 ליטר והצלחתי להגיע לתנחת דלק בלי להתקע באמצע ונכנס לי 55 ליטר? חשבתי אולי צינורות, רזרבה, משו?

בקיצור התחנות הדלק האלה לא מוצאות חן בעניי במיוחד - פז.

לא משנה באיזה תחנה תתדלק, ברגע שהסתיים התדלוק תמיד אפשר להכניס ליטרים בודדים נוספים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה אני יודע, אבל הבעיה שהתדלוק עצמו נגמר ב55 ליטר , אחרי שראיתי את זה לא ניסית להכניס עוד קצת.

=\

ניסית תחנת דלק אחרת?

תבדוק עוד 2-3 תחנות, ותבין לבד אם הספר טועה, או המשאבה...

ותעדכן אותנו, כמובן.

בהצלחה.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה באיזה תחנה תתדלק, ברגע שהסתיים התדלוק תמיד אפשר להכניס ליטרים בודדים נוספים.

ל'

ל'.

כוונתו הייתה, באם הבנתי נכון, שבספר הרכב רשום שנפח מיכל הדלק של הרכב הוא 52 ליטר והוא הצליח להכניס לשם 55 ליטר, מכאן החשד ולא שהמשאבה "קפצה" לפני הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי נסיון דומה בקשר לכמות התדלוק תחנת פז ברח' אלוף שדה בר"ג והחלטתי לבדוק. אחרי תדלוק הוצאתי מהרכב בקבוק של 2 ליטר מים מינרלים עין גדי וביקשתי למלא בו 2 ליטר (למכסחת דשא) להפתעתי הכמות שנכנסה לתוכו הייתה 2 ליטר ונשאר קצת מקום אבל לא יותר מכמות האויר שנשארת שממלאים אותו במים במפעל אז זה בסדר. אח"כ חיכיתי כמה ימים שהבקבוק עמד בלי שנגעתי בו וניסיתי לראות אם יש חומר זר בדלק אולי משהו שקע או משבו צף- כלום לא קרה הכל היה בסדר. אם אתה מתדלק בשיפע צד קל כאשר פתח התדלוק מורם קצת אתה תוכל לדחוס עוד קצת דלק אחרי שהמשאבה תפסיק לבד אבל אז ברגע שאתה תיישר את הרכב הפקק יוצף ותיתכן נזילת דלק מפתח התדלוק אז ככה שאם הפקק לא אוטם לגמרי אל תעשה את זה. אולי בורח לך דלק ממקום אחר ברכב, צינור מטפטף או שדלק מתאדה. לא תמיד תרגיש בריח של דלק, הייתה לי פעם אופל קדט 89 ולא הבנתי איך היא שותה ככ הרבה דלק עד שבדקתי צינור דלק שיצא מהמיכל וראיתי שהוא אמנם לא מטפטף אבל הוא היה לח מדלק החלפתי אותו וזה פתר את הבעיה.

אולי תחנת הדלק החדשה שעברת אליה קצת יותר רחוקה ואז אתה שורף יותר דלק בלהגיע לשם ולחזור אולי תמיד יש פקקים בדרך אליה ואתה שורף את כל הדלק בלחכות בפקק (-:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתדלק בשיפע צד קל כאשר פתח התדלוק מורם קצת אתה תוכל לדחוס עוד קצת דלק אחרי שהמשאבה תפסיק לבד אבל אז ברגע שאתה תיישר את הרכב הפקק יוצף ותיתכן נזילת דלק מפתח התדלוק אז ככה שאם הפקק לא אוטם לגמרי אל תעשה את זה. אולי בורח לך דלק ממקום אחר ברכב, צינור מטפטף או שדלק מתאדה. לא תמיד תרגיש בריח של דלק, הייתה לי פעם אופל קדט 89 ולא הבנתי איך היא שותה ככ הרבה דלק עד שבדקתי צינור דלק שיצא מהמיכל וראיתי שהוא אמנם לא מטפטף אבל הוא היה לח מדלק החלפתי אותו וזה פתר את הבעיה.

אני עוד לא נתקלתי בתחנת דלק שרצפת הבטון שלה נמצאת בשיפוע.

ואם קיימת אחת כזאת, אז בושה וחרפה למהנדס.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינתי, אבל המדידה נעשתה עפ"י מחשב הרכב ולא עפ"י כמות המילוי בתחנה, כך שזיוף במשאבה לא רלוונטי.

בתחנה הספציפית אני מגיע ל 10.6 ליטר ל 100 ק"מ ובאחרת ל 9.6 ליטר ל 100 ק"מ.

הבדיקה נעשתה במשך ארבעה שבועות כאשר כל מילוי מספיק לשבוע (בערך) והנסיעות זהות (בערך)

הבוקר שלחתי אימייל לאתר החברה לה שייכת התחנה, אבל הם לא חזרו אלי.

תודה לכל העונים

אריאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינתי, אבל המדידה נעשתה עפ"י מחשב הרכב ולא עפ"י כמות המילוי בתחנה, כך שזיוף במשאבה לא רלוונטי.

בתחנה הספציפית אני מגיע ל 10.6 ליטר ל 100 ק"מ ובאחרת ל 9.6 ליטר ל 100 ק"מ.

הבדיקה נעשתה במשך ארבעה שבועות כאשר כל מילוי מספיק לשבוע (בערך) והנסיעות זהות (בערך)

הבוקר שלחתי אימייל לאתר החברה לה שייכת התחנה, אבל הם לא חזרו אלי.

תודה לכל העונים

אריאל

רגע רגע , מחשב הדרך מראה לך צריכה ממוצעת של דלק לפי צריכה ביחס למס' הקילומטרים שהרכב עבר מאז האיפוס האחרון של מונה הצריכה , והפרמטר הזה משתנה בהתאם לסגנון הנהיגה שלך , נסיעה עם או בלי מזגן , עם או בלי חלונות סגורים , נסיעה בעיר או בדרך מהירה , עליות ירידות וכו' .

ולא הבנתי איך מחשב הדרך יכול לקבוע שתחנה זו או אחרת משקה את הרכב בפחות דלק :?:

בקיצור הנתונים שהבאת כאן לא מוכיחים משהו שקשור לתחנת הדלק - אלא על סגנון הנהיגה שלך ועל הצריכה הממוצעת לתקופת שבה ביצעת את הבדיקה

אולי אם תפרט יותר על דרך הבדיקה שלך נוכל להבין מה הבעיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...