Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב אז לקראת השלמת הקניה אני צריך עוד יעוץ

PuMbA
שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז זה מה שבתכנון :

1. זוג רמקוליםו6x9ואינטשוJBLוCS3196 זה נכון שהם עולים 350 שאוטו דיפו ?

2. קומפוננטו6.5ואינטשוJBLוGTO6507 אני אלך עליהם או שאתם ממליצים על מורל ?

3. מגבר לרכבוP450וRockford או מגבר לרכב GTO75.4 וJBL מי מבין שניהם טוב יותר ?

4. רדיו דיסק לרכבוDEHP1YוPioneer כן גם לי חשוב המראה (הוא לא מכוייל נכון ?) יש אפשרות לקנות שלט להגה ?

5. על איזה סאב אתם ממליצים ?(אני מחבר את ה6X9 האחוריים להד יוניט)

פרטים לחידוד :

המוזיקה שתשמע בעיקר היא : שחורה אבל גם האוס אני אשמע ואחי ישמע מזרחית בקיצור אני מכין את האוטו לקצת בומים...

אין לי יותר מדי כסף לזרוק והצעות מיד שניה מתקבלות בברכה כל עוד המצב מצויין התקציב הוא בסביבות ה3500 אני מתכנן להתקין לבד אחרי שאני אראה את ההתקנה של חבר שלי שמתקינים לו ואני העזר קצת בפורום אני מקווה לא להתקל ביותר מדי בעיות כוונונים אני ינסה לבד אם לא ילך אני אסתדר עכשיו אני מבין שאני גם צריך לקנות חיווט 4 גייג אז אם תמליצו לי זה יהיה טוב אהה הדבר שיותר חשוב לי זה שיהיה איכות מאשר עוצמה ואני לא מחפש להשתולל עם איטומים כי עוד לא הגעתי לשלב שאני קונה מערכת בכמה עשרות אלפים.

תודה לכולם

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז זה מה שבתכנון :

1. זוג רמקוליםו6x9ואינטשוJBLוCS3196 זה נכון שהם עולים 350 שאוטו דיפו ? היה פעם מבצע כזה, לא יודע אם הם המשיכו איתו.

2. קומפוננטו6.5ואינטשוJBLוGTO6507 אני אלך עליהם או שאתם ממליצים על מורל ? לפי שמיעה. כל אחד ומה שהוא מעדיף.

3. מגבר לרכבוP450וRockford או מגבר לרכב GTO75.4 וJBL מי מבין שניהם טוב יותר ? הג'יביאל יותר חזק. רוקפורד אין לי ניסיון איתו.

4. רדיו דיסק לרכבוDEHP1YוPioneer כן גם לי חשוב המראה (הוא לא מכוייל נכון ?) יש אפשרות לקנות שלט להגה ? כן.

5. על איזה סאב אתם ממליצים ? תקציב ? (אני מחבר את ה6X9 האחוריים להד יוניט)

וכמו שקודמי אמר, חיפוש לא היה מזיק.

פרטים לחידוד :

המוזיקה שתשמע בעיקר היא : שחורה אבל גם האוס אני אשמע ואחי ישמע מזרחית בקיצור אני מכין את האוטו לקצת בומים...

אין לי יותר מדי כסף לזרוק והצעות מיד שניה מתקבלות בברכה כל עוד המצב מצויין התקציב הוא בסביבות ה3500 אני מתכנן להתקין לבד אחרי שאני אראה את ההתקנה של חבר שלי שמתקינים לו ואני העזר קצת בפורום אני מקווה לא להתקל ביותר מדי בעיות כוונונים אני ינסה לבד אם לא ילך אני אסתדר עכשיו אני מבין שאני גם צריך לקנות חיווט 4 גייג אז אם תמליצו לי זה יהיה טוב אהה הדבר שיותר חשוב לי זה שיהיה איכות מאשר עוצמה ואני לא מחפש להשתולל עם איטומים כי עוד לא הגעתי לשלב שאני קונה מערכת בכמה עשרות אלפים.

תודה לכולם

עמית

.....

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למגבר ה4004 יותר טוב מה4504 למרות היותו דגם יוצא והגיי בי אל יצא מכול חור אפשרי אך עדיין נחמד

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למגבר ה4004 יותר טוב מה4504 למרות היותו דגם יוצא והגיי בי אל יצא מכול חור אפשרי אך עדיין נחמד

מה זה קשור שהוא יצא מכל חור זה אומר שאני לא צריך לקנות אותו ?

דרך אגב הוא עולה בדיוטי פרי 200 דולר ??

ועוד דבר בקשר לקומפוננט אני צריך מישהו עם ניסיון גם עם הJBL וגם עם מורל מכיוון שאין לי אפשרות לשמוע את שניהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הJBL כבר לא נמכר בדיוטי פרי .

בקשר למורל JBL - המורל לדעתי יותר טובים בכל פרמטר

הJBL בעל מיד נחמד אבל עם טוויטר על היסטר חד כסכין טבחים .

אני חולק על כך שהרוקפורד 4004 טוב יותר מה450.4

בברכה רוני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הJBL כבר לא נמכר בדיוטי פרי .

בקשר למורל JBL - המורל לדעתי יותר טובים בכל פרמטר

הJBL בעל מיד נחמד אבל עם טוויטר על היסטר חד כסכין טבחים .

אני חולק על כך שהרוקפורד 4004 טוב יותר מה450.4

בברכה רוני .

תודה אחי ***אם הוא אחיך דבר איתו בבית*** דרך אגב יש לך מושג את שם הדגם של המורל ? זה מורל פולס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן פולס או טמפו .

אבל את שם הדגם במדויק אתה לא יודע וכמה הם אמורים לעלות אתה גם לא יודע ?

ובטוח שאין כבר את המגבר של JBL בדיוטי פרי כי אני טס עוד שבועיים שלוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר , עשה חיפוש זה יעזור לך .

"דיוטי פרי" בחיפוש מתקדם בפורום אודיו ינפיק לך מלא תשובות .

"מורל פולס" בחיפוש ינפיק לך שעות של קריאת תרדים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי כוונתי הייתה שמרוב שחרשו על המגבר הוא יצא מכול חור ואמרתי גם שהוא נחמד אידית הייתי מעדיף את ה4004

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי כוונתי הייתה שמרוב שחרשו על המגבר הוא יצא מכול חור ואמרתי גם שהוא נחמד אידית הייתי מעדיף את ה4004

למה היית מעדיף אותו ??

ולשאלה הקודמת מה אתם אומרים על איזה קומפוננט ללכת אני רוצה דעה ממישהו ששמע את שניהם תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...