Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מוגזמת- במאזדה 3 1.6

אבולושיין
שימו לב! השרשור הזה בן 6115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה מכוונת לבעלי מאזדה 3 1.6 ,לי יש כזו שנת ייצור 2004 .

הרכב צורך כ 7 ק"מ לליטר ,נראה לי ממש מוגזם .

בצעתי טיפול , עידכתי את התוכנה במוסך מאזדה ,בדקתי כמות אויר בצמיגים ,החלפתי פילטר אויר ,שמתי תוסף של BG .

הנסיעות משולבות עם או בלי מזגן,נסיעות מהירות וגם איטיות ,נסיעה מחוץ לעיר בלבד יעדיין מגיע ל 7.8 ק"מ לליטר .

אם נסעתי רק בעיר זה בקושי מגיע ל7 ק"מ...

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע הזוי לחלוטין.

א) תלוי איפה נוסעים ? בעיר/מחוץ לעיר.

ב) תלוי במהירות (מחוץ לעיר 90 -100 קמ"ש עם רגל רגועה על הגז).

ג) צריכת דלק עם מזגן גבוהה בהרבה לעומת נסיעה ללא מזגן !

'ד) האם בדקת במדוייק צריכת דלק (יש למלא פול טנק,לנסוע 100 קילומטר,להיכנס שוב לתחנת הדלק ולתדלק שוב עד הפול.

את מס' הק"מ שנסע הרכב חלק למס' הליטרים,ואל תשכח שמחיר הדלק עלה בחודשיים האחרונים.

ה) האם החלפת ברכבך פילטר דלק ?

אם בכל זאת יש תקלה,לאחר שנהגת לפי סעיפים אלו כדאי להתחבר למכשיר 4 גזים וזאת אם לא נדלקה מנורת תקלה כי אז כדאי להתחבר לסורק תקלות לרכב.

מכשיר 4 גזים יתן לך מידע על תערובת עניה /עשירה וכך תדע מה מצבך.

כדאי לא להשתמש בתוספים.

כאשר יהיו בידך נתונים חזור לדווח וציין באלו תנאים התבצעה הנסיעה והאם היא התבצעה עם או בלי מזגן.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה עירונית היא די גבוהה / משולבת - בינונית / בינעירונית - נמוכה, הכל על פי נסיון.

תנסה נסיעה רגועה לאילת ותבין :wink:, גם עם תסע בכבישים בינעירוניים לא באגרסיביות תראה שהצריכה היא נורמלית.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה עירונית היא די גבוהה / משולבת - בינונית / בינעירונית - נמוכה, הכל על פי נסיון.

תנסה נסיעה רגועה לאילת ותבין :wink:, גם עם תסע בכבישים בינעירוניים לא באגרסיביות תראה שהצריכה היא נורמלית.

לגבי בדיקה של 4 גזים אני אמור שבוע הבא לעשות זאת ,ללא קשר יש לך אפשרות לתת לי מספרים לגבי צריכת הדלק אצלך לצורך השוואה .

אני יודע שיש הבדל בין נסיעה עירונית ובין נסיעה מחוץ לעיר אבל הטווח בו נוסע הרכב הוא תמיד זהה (כמו שציינתי בהודעה הראשונה).

ללא קשר אני נוהג באימפרזה 2006 (של העבודה ) ,בעיר נוסעת 8.5 עד 9 ק"מ לליטר ,משולב הרכב נוסע כ10 ק"מ לליטר .

היתה לי עד לא מזמן סיויק 2001 בעיר 9 ק"מ לליטר מחוץ לעיר 13 ק,מ לליטר ומשולב 11 ,11.5 ק"מ לליטר .

בכל המכוניות שציינתי הנסיעה היתה אגרסיבית ולפעמיים מתונה אך לא הגיע לתוצאות הזויות כמ ה -3 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי לב שה-3 שלי צורכת דלק בצורה מוגזמת ביותר בעיקר בקיץ, כאשר נוסעים עם מזגן. ניחוש שלי - זה הכל בגלל מזג האויר פה.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בדיקה של 4 גזים אני אמור שבוע הבא לעשות זאת ,ללא קשר יש לך אפשרות לתת לי מספרים לגבי צריכת הדלק אצלך לצורך השוואה .

אני יודע שיש הבדל בין נסיעה עירונית ובין נסיעה מחוץ לעיר אבל הטווח בו נוסע הרכב הוא תמיד זהה (כמו שציינתי בהודעה הראשונה).

ללא קשר אני נוהג באימפרזה 2006 (של העבודה ) ,בעיר נוסעת 8.5 עד 9 ק"מ לליטר ,משולב הרכב נוסע כ10 ק"מ לליטר .

היתה לי עד לא מזמן סיויק 2001 בעיר 9 ק"מ לליטר מחוץ לעיר 13 ק,מ לליטר ומשולב 11 ,11.5 ק"מ לליטר .

בכל המכוניות שציינתי הנסיעה היתה אגרסיבית ולפעמיים מתונה אך לא הגיע לתוצאות הזויות כמ ה -3 .

צריכה משולבת (קצת יותר בעיר) היא בערך 1:10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי לב שה-3 שלי צורכת דלק בצורה מוגזמת ביותר בעיקר בקיץ, כאשר נוסעים עם מזגן. ניחוש שלי - זה הכל בגלל מזג האויר פה.

ניחוש שלי , זה הכל בגלל המזגן.

נסיעה עם מזגן צורכת יותר דלק בכל אוטו שלא יהיה.

עריכה:

אם אפשרי אז אני נדחף קצת באותו הנושא, ברשותי פיאט אונו שנת 95 ואני מרגיש כאילו הצריכת דלק שלה ממש לא משהו. ושמתי לב למשהו מוזר שכשאני יורד מהחצי אז אני מרגיש כאילו המחוג של הדלק יורד יותר מהר זה נורמלי?? אם אני ממלא פול טנק אני מרגיש כאילו האוטו בקושי אוכל כי לוקח למחוג יותר זמן לרדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשרי אז אני נדחף קצת באותו הנושא, ברשותי פיאט אונו שנת 95 ואני מרגיש כאילו הצריכת דלק שלה ממש לא משהו. ושמתי לב למשהו מוזר שכשאני יורד מהחצי אז אני מרגיש כאילו המחוג של הדלק יורד יותר מהר זה נורמלי?? אם אני ממלא פול טנק אני מרגיש כאילו האוטו בקושי אוכל כי לוקח למחוג יותר זמן לרדת.

המחוג לא נותן דיוק, רד מהנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע עם מאזדה 3 מנוע 2.0 בנסיעה משולבת רגועה ומתונה מגיע ל1:10 ו1:11 לפי המחשב רכב (עשיתי את המדריך שהיה פה) ובנסיעה בעיר מגיע ל1:9 8.5 אז הנתונים שאתה נותן פה לא הגיוניים בכלל.

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה שלך צורכת 1 ל 7 ?

אני לא מתפלא זה מה שקורה שהמכונית שוקלת 1250 קילו עם מנוע שיש לו פחות כוח מסוזוקי סויפט.

פעם הבאה קנה מכונית קלה עם הרבה כוחות סוס כמו הפיג'ו 206

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:7 זה לא תקין, גש למוסך מקצועי ותבדוק את נושא לעומק.

לי למשל יש לאנטיס מודל 2000 מנוע 1.8 עם 160K והיא עושה לי בנסיעות עירוניות בלבד 1:9 ומחוץ לעיר 1:13

כל הנסיעות אך ורק עם מזגן ואני מאלה שלוחצים... ככה שמשהו פה לא תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה שלך צורכת 1 ל 7 ?

אני לא מתפלא זה מה שקורה שהמכונית שוקלת 1250 קילו עם מנוע שיש לו פחות כוח מסוזוקי סויפט.

פעם הבאה קנה מכונית קלה עם הרבה כוחות סוס כמו הפיג'ו 206

אוי נו באמת,את התשובה הילדותית הזו והלא מחוכמת ואפילו לא מתחכמת תשאיר לעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...