Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור זמן תאוצת הרכב, על ידי הפחתת משקל המרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 6100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שאלה קטנה שמסקרנת אותי, יש לי רכב שמשקלו בערך +\- 1160 ק"ג לא כולל הנהג, יש לי מלא רעיונות מה אפשר פשוט לפרק מהרכב ולזרוק ולהשאיר אותו אטמוספרי וחוקי לכביש, אחרי הדיאטה הרכב ישקול בערך 1110 ק"ג.

כרגע הרכב עושה מ-0 ל-100 בערך 10.55/72 שניות אם המשקל הנוכחי.

עד כמה לדעתכם התאוצה תשתפר אחרי הדיאטה של 50 ק"ג? ללא כל שיפור מנוע, והוספת טורבו?

אני יודע שיש נוסחאות לחישוב כ"ס ביחס למשקל ודברים כאלו אך אני לא מכיר אותם.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפור בתאוצה לא יבוא לידי ביטוי במדידה לדעתי. טעות המדידה שלך גדולה יותר מהשיפור בזמן שתשיג בהפחתת 50 ק"ג.

אגב, מדידה נכונה אמורה להתבצע עם 2 אנשים ומיכל דלק מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 אנשים וחצי מיכל דלק ליתר דיוק, אבל נשכח מהמדידות המקובלות כי אני לא מתכוון לבדוק את כמו שמקובל אצל היצרנים לפני שהרכב יוצא לשוק, אני מדבר על נהג אחד, וחצי מיכל דלק.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 אנשים במשקל של 75 ק"ג כל אחד, לדייק ביתר דיוק.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי נראה ש-50 קילו זה יהיה שיפור קטן.

ברכב 1600 לא חזק מאוד זה יכול להיות שיפור קצת מורגש - אבל לא משהו היסטרי.

תתחיל להוריד שטיחים, מזגן, מרימי חלונות חשמליים ונעילה מרכזית, לרוקן לגמרי את הבגאז' וכו'.

לא בטוח שתרצה באמת לעשות את זה :wink:

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תגובות על מה מדובר פה? חבר אנורקסי? לנהוג עם חברה ששוקלת 50 קילו??

שאלתי שאלה רצינית לא חיפשתי תשובות ציניות!

אני מדבר על פירוק רוב חלקי הרכב למשל:

מדחס מזגן, צינורות מזגן, קונדנסר, מפוח, מעבה בדש בורד,

מושב הנוסע, גלגל רזרבי, אולי מכסה מנוע מקרבון, לשים ג'אנטים קלים, מצבר יותר קל, חלונות מפלסטיק, את המערכת באוטו הכוללת שתיי מגברים, סאב, 6 רמקולים. אני חושב שכבר הגענו לסביבות 40 קילו.

ולא לא אכפת לי שהנוחות והיתרונות של החלקים האלו חסרה ברכב.

אני מתייחס בכללי לנושא הזה, אם זה באמת יעזור הפרק הבא יהיה המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אתה רציני ?

מה תגובה צינית ? קיבלת את התגובות הכי רציניות שיש. אתה רוצה לדעת כמה 50 קילו ישפיעו באוטו אז הציעו לך לבדוק את זה מהכיוון ההפוך של להוסיף 50 קילו רק לצורך הבדיקה. זה לא כזה מטומטם.

ואם כבר רצינות, את כל השיפורים שתיארת (מושב נוסע, מכסה מקרבון, חלונות מפלסטיק וכו') אתה רוצה לעשות על הטויוטה קורולה שבחתימה שלך כן ?

מה העניין, אתה בונה רכב דראג ?

תמשיך לעדכן אותנו בחתימה שלך על התהליך, השלב הראשון נראה מבטיח (הכרת הרכב ולמידת הגבולות = קיצוץ של 2 שניות בנתון ה-0-100 של הרכב).

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תגובות על מה מדובר פה? חבר אנורקסי? לנהוג עם חברה ששוקלת 50 קילו??

שאלתי שאלה רצינית לא חיפשתי תשובות ציניות!

אני מדבר על פירוק רוב חלקי הרכב למשל:

מדחס מזגן, צינורות מזגן, קונדנסר, מפוח, מעבה בדש בורד,

מושב הנוסע, גלגל רזרבי, אולי מכסה מנוע מקרבון, לשים ג'אנטים קלים, מצבר יותר קל, חלונות מפלסטיק, את המערכת באוטו הכוללת שתיי מגברים, סאב, 6 רמקולים. אני חושב שכבר הגענו לסביבות 40 קילו.

ולא לא אכפת לי שהנוחות והיתרונות של החלקים האלו חסרה ברכב.

אני מתייחס בכללי לנושא הזה, אם זה באמת יעזור הפרק הבא יהיה המנוע.

lol:roll:

porsche 914,2.0,1970

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NMP לתשובות הרציניות התייחסתי ותודה רבה! הפנמתי, לציניות לא.

ולדעתי אחרי שהכרתי את הרכב ואני כבר לא נהג חדש ואני יודע מתי להעביר הילוכים ברכב הספציפי הזה, שיפור של שניי שניות זה בשבילי השג גדול, זה פשוט הראה שבאמת למדתי את הרכב אני חושב שאני אפילו יכול לגרד את ה-10.1 שניות אם אני ממש יהיה מרוכז בבדיקה, בגלל זה אני מנסה להגיע לשלב הבא ולשפר עוד יותר את הזמן בשינויים קלים ברכב סך הכל, אני לא אוהב ישר לקפוץ על קיטי טורבו ולהגיע ל-300 כ"ס ובזה נגמר הסיפור, זאת המחשבה שלי.

אהה ודוקטור, מה היינו עושים בלי הציטוט שלך וה-LOL?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין עוד תשובה רצינית אני אשמח לנעול את השרשור .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב ישר לקפוץ על קיטי טורבו ולהגיע ל-300 כ"ס ובזה נגמר הסיפור, זאת המחשבה שלי.

יש לך התחלה של שמץ של מושג מה צריך בשביל להוציא מרכב כמו שלך 300 כ"ס?

הבדל של 50 ק"ג הוא לא הבדל משמעותי, בטח לא אם בשבילו צריך לפרק מזגן.

איך אפשר בכלל לנסוע בלי מזגן?

ובשביל מה?

כדי להגיד "האוטו שלי עושה 0 ל 100 ב11.9 שניות במקום ב 12" ?

GIVE ME A BREAK.

עדיף לך להוסיף כ"ס לרכב שלך מאשר להוריד משקל - אם כבר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה מהסס ואני מהרתק מביא לשרשור הזה 5.56 בין העיניים!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...