Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציוד איכותי במחירים מיוחדים לחברי הפורום

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!!

כפי שאתם בוודאי כבר יודעים אני מייבא לארץ ציוד סטריאו יוקרתי לרכב.

לחברי CarsForum יינתנו הנחות מיוחדות.

הציוד המיובא הנו ברמת Reference, כלומר מיועד לאנשים המעוניינים במקסימום איכות ברכב. המחירים הנם אטרקטיביים ביותר ובוודאי זולים משמעותית ממחירי ציוד מקביל בארץ.

אני אעדכן את הת'רד הזה באופן שוטף לגבי מוצרים מוצעים למכירה. החלטתי שלא לפרסם מחירים בפורום והמתעניינים יכולים להשאיר לי הודעה פרטית בתוספת מספר טלפון, אשמח לענות לכולם.

U-Dimension

U-Dimension הנו מותג חדש יחסית הקיים בשוק כשלוש שנים ונועד להיות ה"פרארי" של המגברים לרכב. בארץ כיום שאריות ממשלוח ראשון שהגיע (נמכר כמעט כולו בשבועיים) והמלאי מפורט כאן. במידה ואתם מעוניינים בדגם אחר ניתן להזמין מראש.

מגברי U-Dimension כוללים Crossover באיכות מדהימה וגבוהה מכמעט כל הקרוסים החיצוניים הקיימים, אפשרות להתקנה ב Rack וכן קבלים פנימיים עשויים בעבודת יד. כל המגברים הם Underrated ומוציאים בפועל עוצמות גבוהות מהמפרט. לכל מגבר מצורפת תעודת לידה עם הספק אשר נבדק במפעל.

המגברים זכו ב USAC World Finals במקום הראשון בשנת 2001 וכן נבחרו ע"י General Motorls לשילוב Oem בדגם הקורבט היקר ביותר.

עוד מידע ב :

המגברים בארץ הנם :

Pro 3.2x - שלושים וחמישה וואט לערוץ ב 4 אוהם, 55 וואט לערוץ בשני אוהם ו 115 ווואט בברידג'. סה"כ שני ערוצים

Pro 7.2X - שני ערוצים של 75 וואט ב 5 אוהם, 115 וואט לערוץ בשני אוהם ו 225 וואט בבריד'ג.

Pro 1k.1XD - מונובלוק Class D - בארבע אוהם 400 וואט , 800 וואט בשני אוהם ו 1000 וואט באוהם אחד. כולל שלט לעוצמת הבאס.

pro34x.gif

Oz Audio

חברת Oz audio מייצרת רמקולים באיכות אודיופילים אשר נחשבים כיום לבין הטובים בעולם. בשבועיים הקרובים תצא הזמנה לישראל וכיום אני מקבל הזמנות מראש. למזמינים מראש יינתן מחיר מיוחד.

לארץ תגיע סדרת ה Matrix בלבד אשר הנה הסדרה המובילה של החברה. הרמקולים בסדרת ה Matrix הנם היחידים בעולם אשר השיגו ציון מושלם בתחרויות ה IASCA

חשוב להדגיש שגם במחירים מוזלים הרמקולים מאוד יקרים , הסאבים הנם ברמת מחירים זולה יותר.

לארץ יגיעו הדגמים הבאים :

130CS - קומפוננט 5.25" עם טוויטר 1".

180CS - קומפוננט 6.5" עם טוויטר 1".

MAT 250 - סאב מוכוון איכות בגודל 10" - 180 וואט

Mat 300 - סאב מוכוון איכות בגודל 12" - 250 וואט

oz_cat_mat_sub.jpg

oz_cat_comp6.jpg

לינקים לאתרי החברות :

http://www.u-dimension.jp

http://www.ozaudio.com

ניתן להשיג אותי :

בהודעה פרטית בפורום

ב [email protected]

אני אחזור בטלפון באותו היום למתעניינים.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...