Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אופטרה או מאזדה 3 או פורד פוקוס

dj fm
שימו לב! השרשור הזה בן 6111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה לא לריב אני צריך:

אוטו מרווח,בטיחותי,נוחות נהיגה.

והאם באמת יש בשברולט GPS?

ואיפה אני מוצא את הרשימה של הרכבים הכי בטיחותים בעולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מחפש אוטו מרווח ולכן אני לא ממליץ על המאזדה 3, ועכשיו ששמתי לב לבטיחות אני ממליץ על הפוקוס

**אין לי ידע על השברולט אז חכה לקבל תגובה מאנשים המבינים יותר טוב ממני**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופטרה - לא הייתי נוגע. חד וחלק !

אם ה 3 קטנה לך על הפוקוס.

היא בטוח הכי בטיחותית (5 כוכבים), הכי שקטה, התנהגות כביש לא רעה.

החיסרון הכי גדול של הרכב שהוא איטי....

יש לי בבית ליסינג - פוקוס 5 דלתות, ורכב פרטי - מזדה 3 5 דלתות 2.0 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כל החרטא של הכוכבי ביטיחות, האופטרה לא קיבלה ציון גבוה גם בגלל שהמכונית אמורה להיות כיביכול סופגת יותר כאשר יש תאונה, ככה שאולי הסיכויים לאדם שהיא נכנסה בו יגדלו, הכל בולשיט,

מה שכן האופטרה החדשה מצוייצדת בגי פי אס באמת ועוד כל מיני תוספות קטנות, אם אתה רוצה מרווח כך אותה.

אם אתה רוצה מכונית יותר "נורמאלית" כך את הפוקוס, כל זאות במידה ולא ישבו אנשים גבוהים מאחורה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כל החרטא של הכוכבי ביטיחות, האופטרה לא קיבלה ציון גבוה גם בגלל שהמכונית אמורה להיות כיביכול סופגת יותר כאשר יש תאונה, ככה שאולי הסיכויים לאדם שהיא נכנסה בו יגדלו, הכל בולשיט,

מה שכן האופטרה החדשה מצוייצדת בגי פי אס באמת ועוד כל מיני תוספות קטנות, אם אתה רוצה מרווח כך אותה.

אם אתה רוצה מכונית יותר "נורמאלית" כך את הפוקוס, כל זאות במידה ולא ישבו אנשים גבוהים מאחורה .

שלום כבודו. היואיל כבודו לנופף בתואר מהנדס הרכב שלו בבקשה? אולי בתעודת ההשתלמות בנושא חוסן מבני? מכתב מהמורה מכיתה ג' שאתה "לא מנצל את כל היכולות שלך, אבל מראה ידע עקבי ומקיף בחוזק של מתכות ותכנון נקודות קיפול בשלדות של כלי רכב"?

ולענייננו - אופטרה לא. מזדה לא. פוקוס מתאימה בול לדרישות. ואל תתן ל-GPS לבלבל אותך (גם בפוקוס תוכל להתקין GPS, אם באמת תרצה).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין מה הבעיה עם אופטרה. אני חושב שהיא נהדרת. חוץ מהעיצוב המוצלח וכל התוספות, שאסור לזלזל בהם, הבטיחות שלה די טובה. לא מדובר ברכב סיני נו באמת...

בכל מקרה, מה שבטוח שאם הייתי צריך לבחור או את הפוקוס או את האופטרה...הייתי בודק ברצינות את האופטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה עם האופטרה אתה שואל?

בוא נתחיל:

1. לא מאיץ.

2. לא עוצר.

3. לא נוח בכלל.

4. רועש.

5. כבר אמרתי לא נוח?

6. לא בטיחותי.

7. גימור קוראני. לא רע, אבל כמה רמות מתחת למתחרות.

8. צורך ה-ר-ב-ה יותר דלק מהמתחרות הארופאיות ומרוב היפניות.

9. גיר כל כך טיפש כבר לא מרכיבים שנים במכוניות מתוצרת מתחרה - ע"ע סעיף 1 וסעיף 8.

10. עריכה: נזכרתי. מזגן "לא משהו".

ויש עוד.

לפותח השרשור: הפורד פוקוס עונה על דרישותיך בצורה המיטבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופטרה אינה ברמה של יתר המתחרות בשוק, מרגישה זולה, ואינה בטיחותית במיוחד.

למאזדה הרבה תכונות טובות, מזגן ומרווח אינן שתיים כאלו.

אני ממליץ על הפוקוס סדאן, או רנו מגאן סדאן.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס הוא ה בטיחותי מבין כולם, פח גרמני (ספרדי אבל מי סופר), 5 כוכבי בטיחות. הוא גם הרחב ביותר. הבעיה שב4 דלתות הוא גם הכבד ביותר. מזדה נמרצת אבל יותר צרה וגם פחות בטיחותית. "שברולה", אוופס "דייהו" רכב דור קודם וגם תוצרת קוריאה. GPS עולה אלף ש"ח, לא משהו שלוקחים בחשבון ברכב... הייתי הולך על פורד, רכב גרמני (מחלקת הנדסה של פורד אירופה) טוב ולא יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין מה הבעיה עם אופטרה. אני חושב שהיא נהדרת. חוץ מהעיצוב המוצלח וכל התוספות, שאסור לזלזל בהם, הבטיחות שלה די טובה. לא מדובר ברכב סיני נו באמת...

לא סיני, אבל קוריאני דור קודם. וכמו שכבר כתבו, הרכב זול מבפנים, איכות גימור והרכבה לא טובה, הכי חשוב- לא בטיחותי במיוחד, לא נוח, רועש.

הפוקוס מתאימה בול לדרישות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אלו האופציות היחידות שלך, אז אני הייתי מוריד כמו כולם פה , חוץ מאחד, להוריד אותה מהרשימה (אני לא סופר משתמשים עם הודעה אחת, שפתאום, משום מקום, נחלצים לעזרת אנשים שמדברים שטויות).

בעניין פוקוס לעומת מזדה 3, טוב אז אתה באותה התלבטות כמו חצי ממדינת ישראל.

המאזדה יותר מהנה לנהיגה, עקב התנהגות עדיפה ומנוע נמרץ יותר.

הפורד מרגישה יותר "מנהלתית", רכב שנותן תחושה מאסיבית, איכות חומרים טובה ומרווחת יותר.

האמת היא שפרט למנוע העצל שלה, היא טובה יותר כמעט בכל תחום.

אבל כיוון שהמנוע הוא מרכיב עיקרי מאוד בחבילה אז... שיקולייך עמך.

אני הייתי עושה סיבוב על זאת ועל זאת ומחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...