Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רולס רויס בארץ ישראל

doren02
שימו לב! השרשור הזה בן 6131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה רולס רויס קיימות ומוכרות בארץ?

איזה דגמים יש כאן? איפה?

אני ראיתי שלוש.

טוב, אחת מהן הייתה באוטומטור...

ולגבי השתיים האחרות - יכול מאוד להיות שהן אותה אחת בשתי תצפיות שונות...

אז בעצם, אני ראיתי בערך אחת (בתמונה). זה באמצע יפו, יום שבת, ליד החנות הגדולה של הממתקים הערביים שכל היהודים קונים שם סחלב, לא זוכר איך קוראים למקום. הרולס חלפה שם, נהג מקדימה ובוס עם משקפי שמש מתרווח מאחור כיאה לבעלים של רולס רויס, ומסתכל עליי מצלם אותו (קצת לא נעים).

rolls.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובוס עם משקפי שמש מתרווח מאחור כיאה לבעלים של רולס רויס, ומסתכל עליי מצלם אותו (קצת לא נעים).

"בוס"... :lol:

אני ראיתי לפחות 5-6 שונות בארץ, מאמין שיש יותר בזמנו אני חושב שקראתי איזה כתבה שבה ציינו את המספר והיה סביבות ה20 או משהוא כזה...

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי לפני כחצי שנה אחת כמו בתמונה אבל עם הגה ימני ברח' בוגרשוב.

מבחינתי ה"בוס" הזה לא מתאים לרכב, איפה אלטון ג'ון כשצריך אותו?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו הרולס ריוס סילבר שאדו 69 של ג`סי ג`יימס!

47_1_hzoom.jpg

47_2_hzoom.jpg

47_3_hzoom.jpg

47_6_hzoom.jpg

47_8_hzoom.jpg

אחלה HONEY WAGEN

כייאה לרולס רויס.

דרך אגב לבעלים של ה BUZZ STOP בטיילת יש אחת פתוחה.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה אחת במיפגש לי כ3/4 שנה.

10-11-06_1638.jpg

10-11-06_1639.jpg

10-11-06_1640.jpg

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מול דודים שלי ברמת גן.... בבית של שגריר בריטניה בישראל(עבר משם לפני כמה שנים- לגטו השגרירים בהרצליה)

כל עוד היה גר שם היו עומדות שני רולסים שחורות מלוקקות בחניה מאחורי שער מפואר- במהלך שנות ילדותי (לפני 10-15 שנה) הם הוחלפו פעם אחת - אולי נמכרו בארץ-שתיהם היו מדהימות

"אלה שרוקדים נראים משוגעים בעיני אלה שלא שומעים את המוזיקה" :turn-l: תבקרו..הסיפור של רכב האספנות הראשון שלי... VW BUS 1978 [url]http://www.wix.com/omergart/nirvw/page-1#!__page-1/my-car[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מול דודים שלי ברמת גן.... בבית של שגריר בריטניה בישראל(עבר משם לפני כמה שנים- לגטו השגרירים בהרצליה)

כל עוד היה גר שם היו עומדות שני רולסים שחורות מלוקקות בחניה מאחורי שער מפואר- במהלך שנות ילדותי (לפני 10-15 שנה) הם הוחלפו פעם אחת - אולי נמכרו בארץ-שתיהם היו מדהימות

ועוד אחת שהיתה בר"ג היתה פה בחניון של הביניין לפני 7 - 8 שנים בערך הבעלים פשט פה תרגל ("תרגל"=> "את הרגל") בארץ ונסע לארה"ב ומאז ה' יודע לאן היא נעלמה...

limo.jpg

כזאת, רק בצבע שחור עם כסוף...

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי אתה מודע לעובדה שהרולס רויס "של" ג'סי בתמונה היא משאבת ביוב נכון ?

רק בודק ..:wink:

:wink: אחרת מה אפשר לעשות עם רולס.

בפרק כל הזמן התפרק להם האוטו.

הכי הרג אותי מצחוק ש ג`סי הצליח להעקם את ה K MEMBER האחורי, כמה חירבוש יכולה להיות ההנדסה והחומרים של הרכב ?!

מה שעוד יותר קרע אותי הייתה הבנטלי של הסוכנות והמוסך המרכזי של בוורלי הילס פשוט בושה לתעשית הרכב הבריטית .

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...