Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מבצעים העברת בעלות?

מושיקו.
שימו לב! השרשור הזה בן 6140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בעוד כיומיים אני קונה רכב.

יש לי את הסכום הנדרש בחשבון עו"ש, מה אני אמור לעשות?

למשוך את כל הכסף ולהגיע איתו אל בעל הרכב?

איך בדיוק מבצעים את זה? יש אפשרות להעביר מהחשבון שלי לשלו דרך הבנק?

הוא אמר לי להוציא צ'ק בנקאי אבל לא בדיוק הבנתי מה ההשלכות אז אני מעדיף להעביר מהחשבון שלי לשלו, יש אפשרות כזאת?

עוד דבר, כמה עולה בדואר העברת הבעלות? ואם מה צריך להגיע (ת.ז? רשיון?...)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר הלכתי עם אבא שלי.

הוא קיבל את הכסף (מזומן) ממי שקונה, בדואר עשו העברת בעלות (צריך רישיון ות.ז- אבל לא חייב ת.ז אני חושב).

וזהו, ולא משלמים כלום לדואר.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר הלכתי עם אבא שלי.

הוא קיבל את הכסף (מזומן) ממי שקונה, בדואר עשו העברת בעלות (צריך רישיון ות.ז- אבל לא חייב ת.ז אני חושב).

וזהו, ולא משלמים כלום לדואר.

כנראה אתה לא זוכר טוב....העברת בעלות כוללת גם תשלום אגרה למדינה בסביבות 110 ש"ח עד כמה שאני זוכר.

בקשר לתשלום- תעשה מה שאתה חושב אבל הוא די צודק בזב שהוא מבקש צ'ק בנקאי, למרות שגם העברה בנקאית אפשרית, אם אתה מבצע אותה לאחר העברת הבעלות (מה שלא יתקבל מצידו) מה עוד שצ'ק ניתן לבטל....

גם צ'ק בנקאי, משיכה במזומן או העברה בנקאית כוללים עמלה של כמה עשרות שקלים.

לא זול פה...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה סכום גדול, אין צורך למשוך את כל הכסף.

אתה יכול להוציא בבנק צ'ק בנקאי.

צ'ק בנקאי,בשונה מצ'ק רגיל לא יכול לחזור כי לכאורה חתום ע"י הבנק.

ככה לקונה אין שום סיבה לחשוש ואין סיבה לעשות בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'ק בנקאי הוא הדבר הכי טוב והכי נכון.

עלות הוצאת צ'ק בנקאי 15-20 ש"ח.

את הצ'ק מוסרים למוכר במעמד קבלת הרכב,חתימה על זכרון דברים ומיד לגשת לדואר לבצע העברת בעלות.

*כשאני קונה רכב, אני מוסר את הצ'ק הבנקאי רק כאשר הגענו לאשנב הדואר לבצע העברת בעלות.

צ'ק בנקאי בנסיבות מסויימות ניתן לבטל. (בעיקר בגלל אובדן וכד'), לא ניתן לבטל צ'ק בנקאי בגלל שאתה התחרטת או בגלל שמשהו לא הסתדר בינך לבין המוכר.

מצד שני, אם בוטלה העיסקה, ואתה מחזיר לבנק את הצ'ק המקורי, אתה תקבל חזרה את כספך.

העברה בנקאית הרבה יותר מסובכת מבחינת ביצוע עיסקה.

המוכר, קודם ירצה שתעביר את הכסף לחשבונו, ורק אחרי זה תפגשו לצורך מסירת הרכב.

במצב זה המוכר נשאר זמן מסויים עם הכסף ועם הרכב, ואם הוא לא הכי ישר,אתה תרוץ לחפש אותו.

העברה בנקאית אינה ניתנת לביטול בכל מקרה למעט מקרים טכניים הנובעים מטעות של הבנק.

העמלה בהעברה בנקאית, גבוהה יותר בפרט עם מדובר בהעברה לבנק אחר.

הענין הוא שאם אתה מבצע העברה לבמק אחר, המוכר יראה את ההעברה רק יום אחד אחרי. אם ההעברה היא לסניף אחר באותו הבנק, הוא יראה זאת מיד.

חשוב שתבין, אם ביצעת העברה בנקאית ובסופו של דבר העסקה בוטלה, ותרצה את הכסף חזרה, אתה תלוי לחלוטין רק ברצונו הטוב של המוכר.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'ק בנקאי הוא הדבר הכי טוב והכי נכון.

עלות הוצאת צ'ק בנקאי 15-20 ש"ח.

את הצ'ק מוסרים למוכר במעמד קבלת הרכב,חתימה על זכרון דברים ומיד לגשת לדואר לבצע העברת בעלות.

איפה אני חותם על זכרון דברים? על איזה מסמך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור הזה יש זכרון דברים. הדפס אותו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן 16 וחצי לא שאין לו רישיון יכול להעביר בעלות ללא רישיון או שחייב להראות?

אני יודע שאפשר להעביר לבני 16 עם אפוטרופוס [הורה] אבל לא ידוע לי אם אפשר בלי רישיון נהיגה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה זכרון דברים באמת מועיל.

אולי אם הולכים לבדיקה ורוצים שהמוכר יתחייב על שלדה נקיה וכו'.

אני קניתי מבלי לחתום על זכרון דברים - פשוט הגענו לדואר, ועם ביצוע העברת הבעלות בדואר (ברגע שהפקידה אישרה שהפעולה בוצעה בהצלחה) אני מסרתי לו את הצ'ק הבנקאי והוא מסר לי מפתחות. זה הכל.

עלות הפקת צ'ק בנקאי כ-14 שקל, לא נורא.

בעסקאות בסכומים נמוכים (נגיד כמה אלפי שקלים בודדים) אפשר גם פשוט מזומן, בעסקאות יותר גדולות זה מתחיל להיות מפחיד להסתובב עם עשרות אלפי שקלים במזומן.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...